blog

Michael Smith Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Wynagrodzenie, Wartość netto, Bio

W roku 2016 dołączył do Fantasy Football News i Fantasy Football Kickoff, aby dać wgląd i ekspert w ramach relacji piłkarskich ESPN 2016, pan Michael Smith, a także jest współprezenterem codziennego programu dyskusyjnego Jego i jej z Wzgórze Jemele. Urodził się 1 sierpnia 1979 roku w Nowym Orleanie.

 Michael Smith Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Wynagrodzenie, Wartość netto, Bio

Urodzony 1 sierpnia 1979 roku w Nowym Orleanie Michael Smith jest współprowadzącym codzienny program dyskusyjny „His & Her” z Jemele Hill.

W 2016 roku dołączył do Fantasy Football News i Fantasy Football Kickoff, aby przekazywać opinie ekspertów w ramach relacji piłkarskich ESPN 2016.

Jaka jest jego kariera i postęp?

Michael dołączył do ESPN w 2004 roku i od tego czasu dołączył do ESPN; często pojawiał się w programach studia ESPN w wielu różnych rolach, takich jak dziennikarz i informator „SportsCenter”, NFL Live i tak dalej. Ten facet pojawia się również okresowo jako panelista w Around the Horn i The Sports Journalist.

Przed dołączeniem do ESPN, człowiek ten był reporterem Boston Globe w latach (2001-2004), gdzie pracował jako pisarz NFL i New England Patriots beat, ale karierę dziennikarską rozpoczął jeszcze jako student na Loyola University.

Ile wynosi wartość netto?

Michael nie ujawnił swojej dokładnej wartości netto na wiki i mediach internetowych, ale niektóre media poinformowały, że jest milionerem. Ale dzięki naszym dogłębnym badaniom znaleźliśmy jego pensję i zarabiał ponad 500 tysięcy USD rocznie dzięki swojej pracy, a także swojej najwyższej pozycji w kanale. Czerpał jednak także z innych dzieł.

Zarabia również na pisaniu artykułów online dla magazynu sportowego, a także na własnej firmie jako nauczyciel sportu w jakiejś akademii.

Czy Michael jest żonaty, czy spotyka się z Jemele Hill?

. Jemele wyjaśniła, że ​​nie spotyka się z Michaelem”. Zamiast tego spotyka się z kimś innym, Idrisem Elbą, który jest angielskim aktorem.

Michael jest już żonaty z Sarah Smith. Tak, ten sławny i przystojny mężczyzna nie jest kawalerem. Był już żonaty. Chociaż nie wiemy więcej o małżeństwie, to na pewno jest żonaty, a jej piękną żoną jest Sarah. Nie ujawnił wiele o niej w mediach, a nawet o jej dzieciach

Ponieważ jest już żonaty z kobietą, nie możemy powiedzieć, że jest gejem.

Krótki życiorys:

Gospodarz i komentator ESPN, Michael to bardzo prawdziwa osobowość, która zdobyła zarówno imię, jak i sławę w mediach. Jego wzrost wynosi ponad 6 stóp i 1 cal, a także ma dobrze ułożoną i dobrze utrzymaną sylwetkę. Smith ma obywatelstwo amerykańskie i jest również pochodzenia afroamerykańskiego.

Zalecane