blog

Michael Trevino Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Aktor Michael Trevino w końcu ujawnił, że jest w związku randkowym ze swoją dziewczyną Bregje Heinen przez rok, zgodnie z jego postem na Instagramie z 19 stycznia 2021 r.

 Michael Trevino Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto
 • Edukacja
 • Aktor Michael Trevino w końcu ujawnił, że jest w związku randkowym ze swoją dziewczyną Bregje Heinen od roku, jak na jego poście na Instagramie z 19 stycznia 2021 r.

  Randki z nową dziewczyną!

  Chociaż wiemy, że Trevino się spotyka, jego romans początkowo nie został potwierdzony.

  Przeglądając jego ostatnie posty na Instagramie, został zauważony z dziewczyną o imieniu Bregje Heinen. I na każdym ze swoich Instagramów udostępniali sobie nawzajem zdjęcia.

  Micahel Trevino ze swoją dziewczyną, Bregje Heinen, 24 czerwca (fot.: Instagram)

  Ekscytujące jest to, że ich podpis składał się z emoji w kształcie serca, a sekcja komentarzy była wypełniona „Gratulacjami”.

  Sugerowało to, że ta dwójka musiała być w związku. Ale w tym czasie żaden z nich nie otworzył się na swój romans.

  Możesz polubić: Lucy Verasamy Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak lub Partner

  Niedawno 19 stycznia 2021 r. udostępnił na swoim Instagramie post z Heinemem i ujawnił kończą rok wspólnoty. To wyjaśniło, że spotykają się i są w związku od 2020 roku.

  Związek z Jenną Ushkowitz

  Pierwsze znane randkowe życie Trevino było związane z Radość aktorka Jenna Ushkowitz. Miłosny duet zaczął się spotykać w 2011 roku i był wtedy tematem w mediach. Oboje zeszli nawet po czerwonym dywanie rozdania nagród Screen Actors Guild w 2011 roku.

  Wiadomość o rozstaniu Michaela i Jenny Ushkowitz pojawiła się tuż po tym, jak rozpoczął się jego podobno związek z koleżanką z obsady „Pamiętników wampirów”, Niną Dobrev.

  Możliwy romans współ-gwiazd rozwalił internet, gdy Nina opublikowała swoje zdjęcie z podpisem; ' W naszym szaleństwie jest metoda #niebezpieczeństwo.'

  Jednak żadna z celebrytów nie mówiła nic na ten temat.

  Kariera i wartość netto

  Trevino zadebiutował w 2005 roku serią Summerland . Następnie grał drobne role w kilku serialach telewizyjnych, takich jak Naczelny dowódca, Czarodziejki, CSI: Miami i Cold Case .

  Swój przełom w serialu osiągnął. Bogactwa w 2007 roku, który przyniósł mu zasłużony blask reflektorów.

  Potem stał się częścią jakiejś znaczącej serii, takiej jak Pamiętniki wampirów, Oryginały, 90210, oraz Trzcinowy . Wystąpił także w dwóch filmach telewizyjnych, m.in. Miłość znajduje dom oraz Krowa Belles .

  Za swoją pracę w serialu Vampire zdobył dwie nagrody Teen Choice Awards w kategorii Choice TV: Male Scene Stealer w 2011 i 2012 roku.

  Dowiedz się więcej: LeeAnna Vamp Wiki, Wiek, Żonaty, Ślub, Mąż, Chłopak, Rodzice

  W 2011 roku zadebiutował na srebrnym ekranie w filmie, Fabryka jak Tad. Wiele lat później był w filmie Poza kontrolą , który był chińskim filmem.

  Jeśli chodzi o jego wartość netto, zgromadził kwotę sięgającą 4 milionów dolarów.

  Krótki życiorys

  Michael Trevino urodził się 25 stycznia 1985 roku w Montebello w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

  Jego matka pierwotnie należała do Zacatecas w Meksyku, podczas gdy jego ojciec należał wcześniej do Fresno w Kalifornii.

  Jego wzrost wynosi 5 stóp 9 cali i ma mieszane pochodzenie etniczne meksykańskie i amerykańskie.

  Zalecane