blog

Michaela Angela Davis Wiek, żonaty, mąż, córka, rodzice

„Kobiety powinny uważać się za „siostry”, nie zważając na to, do jakiej rasy lub religii należą”. Jeśli się zastanawiasz, pozwól nam ujawnić, że ten wyjątkowy cytat jest powtarzany przez płodną pisarkę Michaelę Angelę, znaną przede wszystkim jako „aktywistka wizerunku” i afroamerykańska pisarka, która wywarła wpływ na miliony swoimi pismami opartymi na rasie, płci, biodrze -kultura hopu.Ponadto jest członkiem zarządu w organizacjach charytatywnych, takich jak Imagenation i Black Girls Rock!

 Michaela Angela Davis Wiek, żonaty, mąż, córka, rodzice

Kariera i postęp:

Michaela Angela Davis rozpoczęła swoją karierę zawodową jako zastępca redaktora działu mody w Essence w 1991 roku. Następnie pełniła funkcję założyciela redaktora działu mody magazynu Vibe i pracowała jako ostatni redaktor Honey. Pisarz był również stylistą dla kilku celebrytów, takich jak Diana Ross, Mary J. Blige, Beyoncé, Oprah Winfrey i Prince.

Oprócz tego wystąpiła w filmach dokumentalnych, takich jak „Dusze czarnych dziewczyn” w 2008 roku. Niedawno pojawiła się w programie telewizyjnym „Hip Hop vs. America II: Am I My Sister's Keeper?”. Jest autorką książki „Beloved Baby: A Baby’s Scrapbook and Journal” i pracuje nad powieścią zatytułowaną „Rewolucja szczęścia: projekt książki i cyfrowej rozmowy”. Zmagania i osiągnięcia Michaeli jako stylistki, reporterki rozrywkowej, pisarki i aktywistki każą nam spekulować, że musi cieszyć się ogromną wartością netto w tysiącach.

Jej małżeństwo, mąż i córka:

Michaela jest całkowicie tajemnicza, jeśli chodzi o jej życie osobiste. Autorka nigdy nie pozwoliła mediom czy paparazzi zagłębić się w jej prywatne sprawy. Jedyną informacją, jaką o niej wiemy, jest to, że autorka ma córkę o imieniu Elenni Davis-Knight. Jednak imię lub inne szczegóły ojca Elenni i jej męża nigdzie nie wspomniały.

Osadź z Getty Images

Co więcej, zawsze ignorowała pytania dotyczące jej spraw osobistych, co również pozwala każdemu wzbudzić różne podejrzenia. Niektórzy spekulują, że Michaela mogła adoptować córkę, podczas gdy niektórzy podejrzewają, że matka musiała wcześniej wyjść za mąż i stanąć w obliczu rozwodu, który doprowadził do samotnego życia. Bez względu na powody, jej fani nie mogą się doczekać, aż Michaela pojawi się i porozmawia o swoim związku i życiu osobistym.

Jej krótka biografia:

Michaela Angela Davis urodziła się w 1964 roku, czyli ma 53 lata. Urodziła się w Niemczech w rodzinie Afroamerykanów i dorastała w Waszyngtonie. Studiowała w Duke Ellington School of the Arts jako National Arts Scholar, a później przeniosła się na New York University. Michaela należy do mieszanych grup etnicznych i ma imponujący wzrost z kręconymi włosami.

Zalecane