blog

Michele Romanow Bio: Net Worth, żonaty, mąż

Kanadyjska przedsiębiorczyni technologiczna i osobowość telewizyjna Michele Romanow jest uznawana za jedną ze 100 najpotężniejszych kobiet w Kanadzie. Jest założycielką witryny Canadian Deal, Buytopia.ca. Jest także współzałożycielką aplikacji mobilnej do kuponów SnapSaves. Michele, który otrzymał nagrodę Toronto Board of Trade Business Excellence Award w 2013 r., jest również obsadą programu CBC Dragons' Den.

  Michele Romanow Bio: Net Worth, żonaty, mąż

Jest także współzałożycielką aplikacji mobilnej do kuponów SnapSaves. Michele, która została nagrodzona Nagroda Toronto Board of Trade Business Excellence Award w 2013 roku jest także obsadą programu CBC, Legowisko smoków.

Jaka jest wartość netto Michele Romanow?

Michele Romanow zgromadził majątek netto w wysokości ponad 112 milionów funtów (150 milionów dolarów). Swoją wartość netto czerpała z wielu dziedzin, takich jak przedsiębiorca technologiczny, osobowość telewizyjna, dyrektor zarządu i venture capitalist. Gromadzi fortunę pracując jako dyrektor Whistler Blackcomb (TSX: WB) i Shad Valley International.

Michelle zaoszczędziła ponad 100 milionów dolarów dzięki umowom na produkty, usługi, wydarzenia i podróże do 2013 roku z 2,5 milionami subskrybentów, po uruchomieniu Buytopia.ca w 2011 roku. Uzyskała również przychody z mobilnej aplikacji kuponowej SnapSaves.

Michele połączyła się z dwoma współinwestorami; Anatoliy Melnichuk i Ryan Marien oraz uruchomili Buytopia.ca w ramach wspólnego przedsięwzięcia biznesowego.

Karierę biznesową rozpoczęła podczas studiów inżynierskich. Następnie rozpoczęła swoją pierwszą działalność, The Tea Room. Oprócz kariery biznesowej Michele pojawił się także w 10. sezonie kanadyjskiego serialu reality show, legowisko smoków i nadal pojawiała się w 2017 roku. Dołączyła do serialu wraz z nowicjuszem i Kanadyjski przedsiębiorca Manjit Minhas . Kanadyjski bankier handlowy Michael Wekerle był byłym inwestorem smoka Legowisko smoków. W serialu Michele stał się najmłodszym przedsiębiorcą, który wystąpił. Miała trzy firmy, zanim skończyła 28 lat.

Zobacz informacje o Dragon’s Den w Wielkiej Brytanii: Tej Lalvani Wiki: Ślub, żona, rodzina, wartość netto

Michele Romanow Randki Prezesa Bionym; Czy ona jest mężatką?

Michele nie jest już singlem. Umawia się z mężczyzną o imieniu Andrew DeSouza. Dała wgląd w swoją romantyczną stronę na Instagramie i obnosiła się ze zdjęciami swojego mężczyzny.

Jest byłym dyrektorem operacyjnym Top Hat i dołączył jako prezes Bionym pod koniec 2013 roku. Od 2015 roku obnosi się ze swoimi zdjęciami z Andrew na Instagramie.

Z okazji walentynek 2018 jej chłopak, Andrew, zamieścił jej zdjęcie na Instagramie i wspomniał, że ma szczęście nazywać Michele swoją kochaną. Co więcej, sama Michele podzieliła się przytulnym ujęciem Andrew całującego się w jej policzek.

Chociaż Michele i jej chłopak, Andrew, przeżywają romantyczne romanse, para jeszcze się nie pobrała.

Rodzice Chrzestnej

Michele jeszcze nie uczyniła z Andrew męża, ale para postanowiła zostać rodzicami chrześnicy o imieniu Julia. Andrew udostępnił na Instagramie zdjęcie swojej partnerce Michele i chrzestnej Julii, gratulując Julii jej Pierwszej Komunii Świętej 15 kwietnia 2018 r.

Michele Romanow wraz z Andrew DeSouzą i chrześniacą 15 kwietnia 2018 r. (zdjęcie: Instagram)

Michele Romanow i jej chłopak cieszą się razem z chrześniacą, ale oboje jeszcze nie ujawnili wiadomości o swoim ślubie.

Chłopak Michele Romanow życzy jej ostatnich urodzin

Michele i jej chłopak świętowali nawet urodziny Michele 12 czerwca 2018 roku. Chłopak Michele Romanow, Andrew, udostępnił zdjęcie całując się w policzek Michele, z okazji urodzin Michele.

Życzył jej i napisał w podpisie, że miał szczęście, że obudził się obok niej. Andrew również wyraził swoją miłość do niej i określił ją jako swoją ukochaną.

„Michele, sama osiągnęłaś swój sukces. Cieszę się twoim szczęściem, nie dumny z ciebie.'

33-letnia przedsiębiorczyni okazuje również swoją miłość do matki Dagmar. Opublikowała zdjęcie ze swoją mamą, życząc jej na Dzień Matki 2017.

Krótki życiorys

Michele Romanow urodziła się 12 czerwca 1985 roku w Calgary, Alberta, Kanada. Później przeniosła się do Reginy w Saskatchewan i tam dorastała.

Michele ukończyła studia na wydziale inżynierii lądowej i uzyskała stopnie MBA na Queen's University w Kingston w Ontario.

Zalecane