blog

Michele Tafoya Mąż, wynagrodzenie, pochodzenie etniczne - wszystko o NBC Sideline Reporter

Amerykańska prezenterka sportowa Michele Tafoya jest najlepiej znana ze swojej pracy w NBC News. Obecnie pracuje jako reporterka z boku programu NBC, w tym NBC Sunday Night Football i NBA. Jest także laureatką nagrody Gracie za wybitne osiągnięcia indywidualnej osobowości telewizyjnej na antenie w 1997 roku uhonorowanej przez The American Women in Radio and Television.

  Michele Tafoya Mąż, wynagrodzenie, pochodzenie etniczne - wszystko o NBC Sideline Reporter

Mąż doradcy finansowego; Miał wielokrotne poronienie

Kalifornijczyk poślubił doradcę finansowego z Minneapolis, Marka Vandersalla, 30 maja 2000 roku. Para spotkała się po raz pierwszy w 1993 roku, kiedy Michelle pracowała w stacji radiowej KFAN-AM w Minnesocie.

Zobacz: James Safechuck Żona, wiek, wartość netto

Wcześniej para miała trudności z założeniem rodziny. Reporter miał dwa poronienia w ciągu roku. Następnie udali się do specjalisty ds. Niepłodności, a Michelle zaszła w ciążę poprzez zapłodnienie z bliźniakami, ale ponownie poroniła.

Po stracie czworga dzieci prezenterka urodziła swoje pierwsze dziecko, Tylera w wieku 40 lat w 2005 roku. Powiedziała w listopadzie 2007 roku, że radość z przybycia Tylera pokonała smutek utraty nienarodzonych dzieci. Następnie para adoptowała w 2009 r. nowonarodzoną córkę Olivię z Kolumbii.

Michelle jest wielką fanką American Soccer Team, Minnesota Football. Jej mąż również opublikował zdjęcie na Twitterze wraz z rodziną w audytorium Minessoty na swoich portalach społecznościowych w 2015 roku.

Rory McCann żonaty, żona, partner

Ile jest warte netto Michele Tafoyi?

53-letnia reporterka zgromadziła od 1993 roku wartość netto 2 milionów dolarów z jej profesjonalnego zadania związanego z komentowaniem wiadomości. Sieć NBC do której dołączyła w lipcu 2011. Michele podniosła zarobki, gdy pracowała jako gospodarz talk-show dla radia WCCO przez trzy lata od 2009 roku.

Prezenterka sportowa dodała znaczną kwotę wynagrodzenia jako konferansjer, kiedy pracowała z ESPN. Ma ponad dwie dekady doświadczenia w dziennikarstwie, a jej średnia roczna pensja to ponad 200 000 dolarów.

Michele rozpoczęła swoją karierę pracując jako spiker z CBS Sport w wieku 30 lat. Służyła w CBS Network przez ponad pięć lat.

Później, w kwietniu 2011 roku, Michele opuścił ESPN po ponad dziesięciu latach służby. W ESPN pracuje od 2000 roku jako konferansjer. Starszy dyrektor ds. komunikacji sieci sportowej, Bill Hofheimer, stwierdził, że jest wielkim wkładem w relacje ESPN z NFL i NBA. W mediach pojawiło się kilka plotek, że po opuszczeniu ESPN przeniesie się do NBC.

Zgodnie ze spekulacjami dołączyła do kanału NBC jako reporter, a teraz służy jako reporter poboczny dla NBC Piłka nożna w niedzielę wieczorem. Pracowała również jako reporterka podczas transmisji NBC Super Bowl XLIX, ekscytującego czteropunktowego zwycięstwa New England Patriots nad Seattle Seahawks, a także prowadziła premierowy serial Golf Channel Big Break NFL w 2013 roku.

Poza tym jest jedyną osobą nominowaną do nagrody Emmy za wybitną osobowość sportową reportera sportowego przez wszystkie siedem lat istnienia nagrody.

Dowiedz się więcej: Julia Butters Wiki, Urodziny, Rodzina

Krótki życiorys

Telewizyjny reporter sportowy urodził się 17 grudnia 1964 roku w Manhattan Beach w Kalifornii, zgodnie z wiki. Stoi na wysokości 1,75 m (5' 9”) i należy do rasy kaukaskiej.

Kotwica dorastała z chorobą anoreksji. Jej zmarły ojciec, Orlando Tafoya, był inżynierem i fanatykiem sportu.

Michele poszedł do Liceum Lotniczego, a następnie otrzymał tytuł licencjata. w komunikacji masowej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley w 1988 roku oraz magisterium z zarządzania biznesem na Uniwersytecie Południowej Kalifornii w 1991 roku.

Zalecane