blog

Michelle Beadle żonaty, mąż, chłopak, randki, wynagrodzenie i wartość netto

Prezenterka telewizyjna i dziennikarka sportowa, która była popularna jako gospodarz programu „Zwycięski wspornik” w ESPN, znana jako komentatorka/reporterka i prezenterka w ESPN, a także jako reporterka z boku i osobowość telewizyjna, to Michelle Beadle. Urodziła się w Rzymie we Włoszech 23 października 1975 r. Jej rodzice Bob i Serenella. Jej rodzina przeniosła się do USA po jednym/dwóch latach od jej narodzin i dorastała w San Antonio i Teksasie z rodzeństwem, więc ma również obywatelstwo amerykańskie.

  Michelle Beadle żonaty, mąż, chłopak, randki, wynagrodzenie i wartość netto

Jaka jest wartość netto Michelle Beadle?

Michelle Beadle zgromadziła wielką wartość netto w wysokości 4 milionów dolarów. Większość swoich fortun wykorzystała z lukratywnej pracy jako reporterka sportowa i prezenterka w różnych kanałach informacyjnych, takich jak NBC, CBS i ESPN. Zbiera swoją wartość netto jako gospodarz porannego programu sportowego Wstań od kwietnia 2018 r. Według heavy.com zarabia 3 miliony dolarów rocznie, co czyni ją jedną z najlepiej zarabiających reporterek sportowych. Zarobiła także niezwykłą płacę za występy w filmach.

Amerykańska reporterka sportowa rozpoczęła karierę jako stażystka w San Antonio Spurs. Jej kariera nabrała tempa, gdy dołączyła do Fox Sports Net jako gospodarz Łowcy wielkiej zwierzyny w 2002 roku. TNN powierzyło jej pracę reportera z boku, aby pokryć trasę koncertową Bud Light Cup Professional Bull Riders (PBR). Później pracowała również jako niezależny reporter dla CBS Sports.

Beadle wzbogaciła swoją sławę i bogactwo dzięki karierze w ESPN. Dołączyła do stacji 1 czerwca 2009 roku jako współgospodarz SportsNation. Przed SportsNation pracowała jako niezależny reporter dla ESPN Gry Tytanów. Opuściła ESPN w 2012 roku dla NBC Network, gdzie zakotwiczyła codzienne poranne relacje studyjne NBC Sports Network z Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

Z doskonałym sukcesem jej program Crossover z Beadle'em i Briggsem zadebiutował 28 stycznia 2013 r. w NBC Sports Network. Michell w końcu powrócił do ESPN 3 marca 2014 r. jako gospodarz SportNation . Fani Michelle zauważyli jej widoczny tatuaż na prawym nadgarstku i jej seksowne nogi SportNation . Rozpoczęła hosting Odliczanie do NBA od 2016 roku.

Rozstanie z długoletnim chłopakiem po wspólnym mieszkaniu

Michelle oficjalnie ogłosiła się singlem w wywiadzie dla mySanAntonio w grudniu 2016 r. Reporterka sportowa była w romantycznym związku ze swoim długoletnim byłym chłopakiem Stevem Kazee. On jest Tony i Grammy wielokrotnie nagradzany aktor znany ze swoich osiągnięć w Pretty Woman: musical, Nashville, oraz Bezwstydny .

Michelle i Steve brać udział w gra zapaśnicza (zdjęcie: Świergot )

Przyznali, że mieszkają razem w wywiadzie dla ESPN w 2015 roku. Oboje łączy miłość do profesjonalnego wrestlingu, która była ich czynnikiem wiążącym w ich związku. Planowała wyjść za niego za mąż w ratuszu i urządzić wspaniałe przyjęcie weselne, ale przeznaczenie wydaje się im przeciwne. Niestety, para utorowała sobie kierunek swojego życia w przeciwnych kierunkach. Obecnie jest samotna i przegląda swojego przyszłego męża w aplikacji randkowej o nazwie Raya. Koncentruje się na swojej karierze.

Życie rodzinne Michelle: Matka-imigrantka uczy się z nią angielskiego

Reporterka ESPN News, Michelle, urodziła się dla rodziców Boba Beadle i Serenelli Paladino. Jej ojciec pracował jako dyrektor w Valero Energy. Michelle spędziła pierwszą połowę swojego dzieciństwa w Roanoke w Teksasie pod Dallas, a drugą połowę w małym miasteczku poza San Antonio. Jej matka imigrantka z Włoch była jej najlepszą przyjaciółką, gdy dorastała. Oboje wspólnie uczyli się języka angielskiego, co było dla niej ogromną pomocą. Michelle otrzymuje dwoje rodzeństwa. Ma młodszego brata o imieniu Robert Beadle i siostrę, której tożsamość jest ugruntowana.

Krótkie bio i fakty

Michell Beadle urodziła się 23 października 1975 roku w Rzymie we Włoszech. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Reporterka wiadomości sportowych ma 1,73 m wzrostu (5' 8 cali) z uwodzicielskimi wymiarami ciała 35-25-35 cali i długimi seksownymi stopami. Jest miłośniczką psów i uwielbia profesjonalne zapasy. Znana jest również z udanych operacji plastycznych. Ukończyła edukację w Boerne High School. Ukończyła University of Texas w San Antonio w 2001 roku z tytułem licencjata w dziedzinie komunikacji.

Zalecane