blog

Michelle Buteau Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice, Wartość netto

Od rozsadzających żołądki stand-upów po występy w kilku programach telewizyjnych w prime time, kobiety komediowe, takie jak Michelle Buteau, to elitarne nazwisko w świecie komedii. W swoich wstawkach dama jest bez skrupułów niespokojna i protekcjonalna wobec opinii innych, co jest jednym z powodów, dla których jej kariera trwała znacznie dłużej.

  Michelle Buteau Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice, Wartość netto

Pani w swoich wstawkach jest bez skrupułów niespokojna i protekcjonalna wobec opinii innych, co jest jednym z powodów, dla których jej kariera trwała znacznie dłużej.

Kariera

Jako komik na scenie i na ekranie, Michelle Buteau zawsze rozśmiesza publiczność. Najwyraźniej jako chwalona postać gatunku komediowego, Michelle jest współprowadzącą program VH1 Big Morning Buzz na żywo” z Nickiem Lachey w dni powszednie o 9 rano.

Badać: Mąż Teddi Jo Mellencamp Edwin Arroyave Wiki: Wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, praca, wartość netto

Jako komik Michelle podróżowała po kraju występując na uczelniach, w klubach i na festiwalach komediowych. Jej występy telewizyjne to m.in. Późny pokaz z Craigiem Fergusonem ’ w 2012. Oprócz tego, jej inne osiągnięcia aktorskie to amerykańska komedia z 2014 roku, ‘ Zaciągnięty” i film o superbohaterach Kleszcz ”, który miał swoją premierę w 2017 roku.

Wartość netto

15-letnia kariera w komedii sama w sobie wzbogaca, aby ludzie wiedzieli, że Michelle zarabiała w świecie rozrywki. Pomimo sukcesu i popularności, komik pozostaje w stagnacji w ujawnianiu swoich rocznych przychodów. Dokładna wartość majątku Michelle była tajemnicą ze względu na jej prywatny charakter.

Nie przegap: Chris Clemons Statystyki, umowa, wynagrodzenie, żonaty

Życie małżeńskie Michelle Buteau

Mówiąc o życiu małżeńskim Michelle, cieszy się świetnym towarzystwem ze swoim holenderskim mężem, Gijsem van der Mostem. Mąż Michelle jest fotografem, który studiował fotografię na Szkoła Sztuki w Utrechcie (HKU) w Holandii.

Para zawsze pomagała sobie nawzajem na poziomie zawodowym, który nadaje błogi sens ich życiu małżeńskiemu. Więź Michelle ze swoim partnerem wykracza poza zwykłą parę. Pani, która uwielbia podróżować, dzieli się z mężem zabawnymi postami w mediach społecznościowych.

Gijs mógł być prawdopodobnie chłopakiem Michelle przed związaniem zaślubin. Jednak para była skromna, aby ujawnić swój romans, przez co ich historia randkowa jest nie do pomyślenia.

Michelle Buteau z mężem Gijsem van der Mostem na zdjęciu udostępnionym 9 września 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

1 sierpnia 2019 r. Michelle i jej mąż Gijs Van Der Most obchodzili dziewiątą rocznicę ślubu. Od tej pory szczęśliwe małżeństwo cieszy się kojącą więzią wraz ze swoimi bliźniakami, Hazel i Otisem.

Matka bliźniaków

Pod koniec stycznia 2019 r. Michelle Buteau powitała swoje dzieci bliźniaczki, Hazel i Otisa, poprzez macierzyństwo zastępcze. Udostępniła swoje zdjęcie wraz z dwójką dzieci na Instagramie i ujawniła swoją szczęśliwą historię. Wspomniała, że ​​ona i jej mąż przyjęli chłopca i dziewczynkę za pośrednictwem zastępczej i wyszli z dwu-czteroosobowej rodziny.

Michelle Buteau ze swoimi bliźniakami, Hazel i Otisem (zdjęcie: Instagram Michelle)

Po latach prób i niezliczonych procedur, takich jak zapłodnienie in vitro, Hazel i Otyzm, narodziny dziecka w końcu stały się tęczą.

Z okazji Dnia Matki uchwyciła ten wyjątkowy moment na Instagramie pozując ze swoimi dziećmi. Napisała, że ​​czekała na ten moment. W tym samym poście życzyła również wszystkim osobom, które nie mają dzieci i podgląda ze zwierzakami szczęśliwego dnia matki 13 maja.

Życie rodzinne

Michelle urodziła się w New Jersey dla swoich karaibskich rodziców. Jak na wiki, jej ojciec jest Haitańczykiem, a matka pochodzi z Jamajki, więc Michelle ma mieszane pochodzenie etniczne.

Michelle musi być jedynym dzieckiem w rodzinie, ponieważ nie ma informacji o jej rodzeństwie. Ale pomimo udostępniania postów i zdjęć jej rodziców, ich prawdziwe nazwisko i portfolio pracy nie są znane.

Może ci się to spodobać: Joivan Wade Bio, rodzice, status randkowy

Krótki życiorys

Michelle Buteau obchodzi swoje urodziny 24 lipca. Osobowość telewizyjna urodziła się w 1977 roku, czyli ma 42 lata. Stojąc na wysokości 5 stóp 7 cali (1,7 m), dama ma odpowiednią masę ciała i wymiary.

Zalecane