blog

Michelle Glover Wiki: Rodzina, randki, pochodzenie etniczne

Michelle Glover pojawiła się w centrum uwagi po jej związku ze słynnym amerykańskim raperem i aktorem Donaldem Gloverem. Jej partner, Donald, który jest również DJ-em, jest popularny dzięki pseudonimowi Childish Gambino i mcDJ. Chociaż imię Michelle pochodzi od jej chłopaka, aktora, udało jej się trzymać za zasłonami.

  Michelle Glover Wiki: Rodzina, randki, pochodzenie etniczne

Michelle Z Dziecko Guzem; Powitany Drugi Syn

Michelle Glover i jej partner, Donald Glover, podobno spotykają się od 2016 roku. Para rzadko chodziła razem na imprezy, a Donald wolał również ukrywać tożsamość swojej dziewczyny. W styczniu 2016 roku została zauważona na Hawajach, gdy wychodziła ze sklepu spożywczego ze swoim chłopakiem. Ale w tym czasie Donald wybrał ścisłą prywatność i nie wyjawił informacji o swoim partnerze. Po kilku miesiącach para powitała swoje pierwsze dziecko, syna o imieniu Legend Glover w 2016 roku.

Podczas Emmy 2017, partner Michelle, Donald był nominowany do trzech nagród, Wybitny główny aktor. Wybitny Dyrektor, oraz Wybitna Nagroda za Pisanie dla amerykańskich seriali komediowych, Atlanta . Zdobył nagrodę za Wybitny reżyser oraz Wybitny główny aktor i podziękował swojej matce, ojcu i rodzinie na scenie Emmy.

Partner Michelle, Donald, nie zapomniał jej podziękować. Krzyczał i oklaskiwał ukochaną. Co więcej, Donald porzucił dobrą wiadomość i ujawnił, że on i Michelle spodziewają się kolejnego dziecka. Podczas przemówienia o przyznaniu nagrody na scenie Emmy powiedział:

Chcę podziękować Michelle, mojej partnerce, kochasz mnie bez względu na wszystko. Chcę podziękować mojemu synowi [i] mojemu nienarodzonemu synowi – dziś wieczorem słuchamy Stevie [Wonder]!

Kilka miesięcy po przyznaniu Donaldowi dwóch Emmy, para powitała swojego drugiego syna w styczniu 2018 roku. W wywiadzie dla magazynu Us, Donald powiedział również, że jego życie niewiele się zmieniło od czasu, gdy powitał swoje drugie dziecko. Aktor dodał dalej, że Michelle robi wszystkie trudne rzeczy i dało mu to inne spojrzenie na sens życia.

Ta notorycznie prywatna para w końcu wystąpiła jako czteroosobowa rodzina pod koniec kwietnia 2018 roku, spacerując po Nowym Jorku. Donald niósł swojego starszego syna, Legenda, podczas gdy Michelle jechała powozem na ich drugim synu. Wyszli na poranny spacer do Tribeca Big Apple w sąsiedztwie w Nowym Jorku.

Michelle Glover i Donald Glover z dwoma synami na poranny spacer w Tribeca Big Apple, Neighborhood w Nowym Jorku w kwietniu 2018 r. (Zdjęcie: dailymail.co.uk)

Para musi jeszcze ujawnić imię swojego drugiego syna. Czteroosobowa rodzina mieszka w Nowym Jorku, podczas gdy Michelle i Donald kontynuują swoją podróż rodzicielską, wychowując dwójkę małych dzieci.

Michelle Glover cieszy się wartością netto swojego partnera

Michelle Glove cieszy się, że jej partner, Donald Glover, ma 12 milionów dolarów. Donald zgromadził swoje fortuny głównie dzięki karierze amerykańskiego aktora i rapera. Jego kontrakt z wytwórnią Glassnote Records pod pseudonimem Childish Gambino pozwolił mu zwiększyć przychody. Jego występy w filmach, takie jak Tajemniczy zespół, Spider-Man: Powrót do domu, oraz Solo: Gwiezdne wojny – historie przyczynił się do dalszego wzrostu jego bogactwa.

Partner Michelle, Donald, ma również młodszego brata, Stephena Glovera, który jest także amerykańskim raperem i pisarzem. Podobnie jak jego starszy brat, Stephen również został nominowany do nagrody An Nagroda Emmy za wybitny scenariusz w serialu komediowym dla amerykańskich seriali komediowych, Atlanta.

Krótki życiorys

Michelle Glover woli pozostać w centrum uwagi pomimo swojego chłopaka, sławy Donalda Glovera. Jest niższa od Donalda, który ma 1,75 m wzrostu (5' 9 cali). Michelle należy do rasy białej, podczas gdy Donald ma pochodzenie afroamerykańskie. Wymiary jej chłopaka to 41-14-33 cale, zgodnie z wiki .

Zalecane