blog

Mick Dodge Wiki: Wiek, żonaty, żona, rodzina, wartość netto, programy telewizyjne, teraz

Mick Dodge, który występuje w serialu dokumentalnym The Legend of Mick Dodge, śledzi swoją przygodę w Hoh Rain Forest na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku. Mick tylko pozwala, by kamera go wspierała, i podróżuje boso, pokazując, jak może przetrwać na łonie natury, stając się nomadą. Opracowując nowe taktyki dotyczące przetrwania, Mick kontynuował swoją podróż, stając się częścią ziemi. Podczas gdy wielu z nas lubi oddawać się współczesnemu stuleciu, Mick ma do opowiedzenia całkowicie wyjątkową historię.

  Mick Dodge Wiki: Wiek, żonaty, żona, rodzina, wartość netto, programy telewizyjne, teraz

Ile jest wart netto Micka?

Jako osobowość amerykańskiej telewizji reality Mick ma wartość netto 500 tysięcy dolarów. Swoje fortuny zgromadził na występach w Kanał National Geographic program rozrywkowy Legenda Micka Dodge'a. Spektakl, którego premiera odbyła się 7 stycznia 2014 roku, zebrał pozytywne recenzje i opinie publiczności i z powodzeniem działa do dziś.

Mick od dzieciństwa kochał przebywanie na świeżym powietrzu i był zaangażowany w Korpus Piechoty Morskiej, gdzie służył przez sześć lat. Następnie rozpoczął pracę jako mechanik w Fort Lewis. W roku 1991 ze względu na stres we współczesnym życiu, Mick postanowił wycofać się ze współczesnego świata i żył jako nomada na Półwyspie Olimpijskim w zachodnim Waszyngtonie. Będąc w lesie tworzy program fitness na dostarczonym przez naturę sprzęcie EarthGym.

Życie Micka z dala od współczesnego świata

Mick, który wybrał prymitywny tryb życia, chodzi boso po lesie zbierając jagody i polując na ptaki. Śpiąc w pobliskiej jaskini, rozpala ognisko, żeby się ogrzać. Często uczy o mieszaniu japońskich technik wojowników, surwiwalizmu, filozofii naturalnej i ludzkich instynktów.

Jeśli chodzi o leśne jedzenie, Mick lubi pić domową oliwę prosto z butelki i twierdzi, że jest niesamowicie zdrowa. Nosi też słój z jądrami łosia, które uważa za ambrozję. Ponieważ spożywa naturalne i organiczne składniki ziemi, nawet na starość wygląda aktywnie i zdrowo.

Mick cieszy się samotnym życiem. Podczas swojej podróży nawiązał niesamowitą więź z kobietami, podążając z nimi za bratnią i siostrą. Ponieważ gwiazda reality show jest bardziej skłonna do romansowania z naturą niż z paniami, nie ma żony. Ale na początku 2010 roku spotkał Cedrową kobietę i oboje mieli wspólną wizję gór i ziemi.

Mick, który spędza czas w samotności, ma kilku bliskich przyjaciół i rodzinę, którą lubi odwiedzać. Kiedy otrzymał zaproszenie na ceremonię ślubną córki swojego najlepszego przyjaciela, przez prawie cztery tygodnie chodził boso, aby wziąć udział w weselu, które odbyło się w Północnej Kalifornii.

Unik (drugi od lewej) ze swoimi bliskimi przyjaciółmi (zdjęcie: Kiwirereport.com)

Mick podzielił trzy pasje swojego życia. Wspomniał, że pierwszym z nich jest jego nauczyciel, któremu chciał pokazać, czego nauczył go Hoh na temat treningu i życia. Jego drugą miłością i pasją jest społeczność. Wspominając swoją trzecią pasję, powiedział, że dąży do trenowania i dzielenia się ćwiczeniami fizycznymi w Earth Gym, więc zgodził się wystąpić w serialach telewizyjnych.

Mick bardziej intuicyjnie łączy się ze światem przyrody i wędruje po górach olimpijskich, zagłębiając się w swoje samotne życie. Gwiazda reality TV, która śledzi swoją podróż z dala od społeczeństwa i współczesnego stulecia, podobno jest niezamężna.

Życie rodzinne

Pradziadkowie Micka osiedlili się w regionie Półwyspu Olimpijskiego. Jego ojciec, Ronald L. Dodge również był żołnierzem piechoty morskiej. Jego rodzina była podróżnikami i odkrywcami pochodzenia szkocko-irlandzkiego. Ze względu na zawód ojca i zainteresowanie wieloma różnymi kulturami, Mick w młodym wieku mieszkał w różnych miejscach w Ameryce.

Krótki życiorys

Mick Dodge ma obywatelstwo amerykańskie, ponieważ urodził się na Półwyspie Olimpijskim w stanie Waszyngton. Ukończył liceum od Liceum Kubasaki na Okinawie w Japonii. Jak na wiki, Mick jest mieszkańcem Hoh Rainforest. Stresuje się współczesnym światem i jako nomada wybiera schronienie w gęstym lesie. Ma przydomek „Boso Sensei”.

Zalecane