blog

Mike Greenberg Żona, dzieci, rodzina, ESPN, umowa, wynagrodzenie, wartość netto

Między osobami o podobnych nazwiskach istnieje wyjątkowa więź, która sprawia, że ​​przyjaźń jest łatwiejsza i bardziej wyjątkowa. Mike Greenberg jest prezenterem telewizyjnym, gospodarzem programów telewizyjnych i radiowych, a także powieściopisarzem najbardziej znanym z bycia jednym z Mike'ów z porannego programu ESPN Radio Mike and Mike. Chociaż para jest na skraju rozpadu, serial okazał się głównym osiągnięciem obu zaangażowanych w niego gospodarzy.

 Mike Greenberg Żona, dzieci, rodzina, ESPN, umowa, wynagrodzenie, wartość netto
 • Edukacja
 • Między osobami o podobnych nazwiskach istnieje wyjątkowa więź, która sprawia, że ​​przyjaźń jest łatwiejsza i bardziej wyjątkowa. Mike Greenberg jest prezenterem telewizyjnym, gospodarzem programów telewizyjnych i radiowych, a także powieściopisarzem najbardziej znanym z bycia jednym z Mike'ów z porannego programu ESPN Radio Mike and Mike. Chociaż para jest na skraju rozstania, serial okazał się głównym osiągnięciem obojga zaangażowanych w niego gospodarzy.

  Ile jest wart netto Mike'a Greenberga?

  Bycie jednym z najdłużej pracujących pracowników w firmie ma swoje zalety. Okazuje się to słuszne w przypadku komentatora sportowego, ponieważ podobno zarabia około 5 milionów dolarów rocznie, co zwiększyło jego znakomitą wartość netto w wysokości 14 milionów dolarów. Popularny segment jego programu Sheet of Integrity zwiększył popularność programu, czyniąc go jeszcze cenniejszym nabytkiem dla ESPN.

  Dowiedz się więcej tutaj: Max Kellerman Wynagrodzenie, wartość netto, żona, rodzina

  Chociaż para się rozpadła, serial będzie kontynuowany z udziałem Mike'a Golica. Z drugiej strony, Mike Greenberg również podpisał nowy kontrakt, który przyniesie mu 6,5 miliona dolarów rocznie. Jego nowy program zadebiutuje w styczniu 2018 roku.

  Po ukończeniu 5 roku studiów rozpoczął karierę jako prezenter sportowy i reporter w WMAQ-AM. Po zdobyciu większego doświadczenia na różnych kanałach, dołączył do ESPN News i stał się jednym z pierwszych gospodarzy, gdy zaczął nadawać w 1996 roku. Od tego czasu jest w sieci. Jego programy, takie jak Mike i Mike with Duel, są najlepszymi dziełami, jakie wykonał dla sieci.

  Jest także autorem i powieściopisarzem, autorem m.in. książek „Wszystko, o co można prosić, Żony mojego ojca”. Jego książka „Dlaczego moja żona myśli, że jestem idiotą: życie i czasy taty prowadzącego sport” osiągnęła 14 miejsce w rankingu bestsellerów New York Times i została nominowana do nagrody Quill Awards w 2006 roku dla najlepszej książki sportowej.

  2 kwietnia 2018 r. Mike podpisał umowę z ESPN na współprowadzenie porannego programu telewizyjnego ESPN o sporcie, Get Up!, wzdłuż Michelle Beadle i Jalen Rose w nowo wybudowanym studiu w nowojorskim South Street Seaport.

  Długo oczekiwany poranny program ESPN w dni powszednie Greenberga „Get Up” ma oficjalną datę rozpoczęcia.

  Nie chcesz przegapić: Sorcha Groundsell Wiki: Wiek, Narodowość, Wzrost

  Mike Greenberg ożenił się ze Stacy Greenberg; Mieszka z dwójką dzieci!

  Reporter i prezenter, który ma obsesję na punkcie sportu, spędza większość czasu na myśleniu i rozmowach o sporcie. Więc kiedy ma czas na spędzenie z rodziną. Wygląda na to, że ma niezwykłą umiejętność zarządzania rzeczami, a jego żona, która ma ponad 18 lat, pojawiała się nawet w jego programie od czasu do czasu.

  Mike Greenberg poślubił Stacy Greenberg w 1997 roku. Poznali się w Chicago, gdzie Mike przeprowadził się, aby zrobić sobie przerwę w radiu sportowym. Na początku związku była żywicielką rodziny i mówi, że mu to nie przeszkadzało. Pomogła mu również w procesie pisania niektórych jego książek.

  Po tylu latach para ma dwoje dzieci, córkę Nicole (znaną również jako Nikki Greenberg) i syna Stephena. Stacy pracuje w marketingu iw trakcie swojej pracy podróżowała do różnych części świata. Mimo napiętych grafików nadal spędzają czas wolny od pracy, aby spędzić czas z rodziną i dziećmi. Obecnie mieszkają w luksusowym domu w Westport w stanie Connecticut.

  Niedawno, 23 września 2018 roku, wraz z żoną Stacy świętował 18. urodziny swojej córki Nikki. Mike nawet życzył Nikki na Instagramie i napisał w podpisie, że jego córka sprawiła, że ​​on i Stacy są dumne.

  Podobnie, 26 września 2018 r., Mike przypomniał o urodzinach swojej córki Nikki, przesyłając na Instagram kolaż zdjęć członków swojej rodziny, w tym żony Stacy, córki Nikki i syna o imieniu Stephen. Obecnie Mike, jego żona i dwójka dzieci mieszkają w luksusowym domu w Westport w stanie Connecticut.

  Inny host radia ESPN: Will Cain Wiki: wiek, żonaty, żona, rodzina, edukacja, wartość netto, show

  Krótki życiorys

  Mike Greenberg, który ma obecnie 51 lat, urodził się 6 sierpnia 1967 w Nowym Jorku w USA. Urodził się w żydowskiej rodzinie białych rodziców. Przystojny prezenter sportowy o jeszcze bardziej niesamowitym głosie nadal ma idealną sylwetkę i wymiary przy wzroście 5 stóp i 11 cali.

  Mike ukończył szkołę średnią w Stuyvesant High School w 1985 roku. Później poszedł na Northwestern University w 1989 roku, gdzie uzyskał świadectwo ukończenia studiów.

  Zalecane