blog

Mike Holmes Wiki, żona, rozwód, dziewczyna, dzieci, rodzina, wartość netto

Biznesmen odnoszący sukcesy to nie ktoś, kto osiąga maksymalny zysk, ale spełnia wymagania i wymagania klienta i jest gotowy pomóc mu w potrzebach. Mike Holmes jest biznesmenem, inwestorem, gospodarzem telewizyjnym i filantropem, któremu udało się być tego rodzaju biznesmenem i osobą, która jest również ukochaną osobowością na całym świecie.

 Mike Holmes Wiki, żona, rozwód, dziewczyna, dzieci, rodzina, wartość netto

Kariera i postęp:

Przedsiębiorca zaczął uczyć się umiejętności budowlanych w wieku 6 lat, a w wieku 21 lat odnowił swoją firmę. Emisja programu „Holmes and Homes” rozpoczęła się w 2001 roku po tym, jak zwrócił się do producentów z pomysłem na nowy program remontowy. Następnie pracował nad kolejną serią „Inspekcja domu”, która odniosła równie sukces, jak jego poprzedni program.

W swojej dwudziestoletniej karierze kontraktowej prowadził dwie firmy. Jego organizacja „Fundacja Dom” działa na rzecz zapewnienia ludziom odpowiednich usług remontowych oraz wpływania na młodzież do wykonywania zawodu budowlanego. Jest także rzecznikiem Skills/Compétences Canada wraz z różnymi innymi organizacjami zawodowymi.

Ile kosztuje nowa wartość Mike'a?

Mike jest nie tylko biznesmenem, ale także znakomitym gospodarzem, który od lat prowadzi najpopularniejszy program w telewizji. Zebrał oszałamiającą wartość netto w wysokości 30 milionów dolarów ze wszystkich prac, które wykonał w biznesie i swoich programach w telewizji. Jest autorem dwóch najlepiej sprzedających się książek Home Renovation with Canada's Most Trusted Contractor oraz wielu innych popularnych książek. Był gościem wielu pokazów i był sędzią we franczyzie „Handyman Challenge” i „Home Free”, które przyniosły mu ogromną pensję.

Jego organizacja „Fundacja Dom”, założona w 2006 roku, działa na rzecz ludzi zubożałych w wyniku złego remontu. Wniósł wkład w międzynarodową społeczność współpracując z SOS Wioski Dziecięce. Kanadyjska Izba Gmin doceniła go za promocję wykwalifikowanych zawodów i rzecznictwo na rzecz poprawy standardów budowlanych.

Czy Mike ponownie się ożenił?

Nadmiernie odnoszący sukcesy budowniczy ułatwił życie wielu ludziom. Zdobył miłość i szacunek ludzi na całym świecie. Jednak jego życie osobiste nie było dla niego tak przyjemne i miłe. W czasie, gdy miał około 30 lat i borykał się ze światową recesją gospodarczą, rozwiódł się z ówczesną żoną Alexandrą Lorex, co doprowadziło go do upadku.

Byli razem przez ponad dekadę, zanim zdecydowali się rozstać. Mają troje dzieci, Amandę, Sherry i Mike'a Jr., którzy pojawili się i pracowali nad jego programami. Choć koniec małżeństwa z jego był dla niego trudny do zniesienia, pocieszenie odnalazł w ramionach Anny Zappii.

Duet poznał się w 2000 roku i zaczął spotykać się w tym samym roku. Byli razem od tamtego czasu i wydają się być nierozłączni z przedsiębiorcą, który nawet określa ją jako swoją żonę, chociaż jeszcze nie zawiązali węzłów i nie wymienili ślubów. To musi być wskazówka, że ​​jest gotów poślubić swoją dziewczynę i założyć rodzinę.

Krótki życiorys:

Mike Holmes, obecnie 53-latek, urodził się 3 sierpnia 1963 roku. Urodził się w Halton Hills w prowincji Ontario w Kanadzie jako białych rodziców, a w wieku sześciu lat uczył się robót budowlanych od swojego ojca. Ma obywatelstwo kanadyjskie i należy do białych grup etnicznych. Ma wysoki wzrost 6 stóp i 1 cal. Budowniczy gwiazd utrzymuje idealne i zdrowe ciało z kilkoma tatuażami na bicepsach i innych częściach, dzięki czemu wygląda oszałamiająco i onieśmielająco.

Zalecane