blog

Mike Myers Wiki, żonaty, żonaty, pochodzenie etniczne i narodowość, wartość netto

Michael John Myers, który jest profesjonalnie rozpoznawany jako Mike, słynie z występów jako aktor prezentowany w Saturday Night Live. Zyskał także rozgłos dzięki tytułowym bohaterom filmów Wayne's World, Austina Powersa i Shreka. Oprócz aktorstwa Mike wyreżyserował także film dokumentalny Super mensch: The Legend of Shep Gordon i miał niewielką rolę w Inglourious Basterds Quentina Tarantino w 2009 roku.

  Mike Myers Wiki, żonaty, żonaty, pochodzenie etniczne i narodowość, wartość netto

Oprócz aktorstwa Mike wyreżyserował także film dokumentalny Super mensch: Legenda Shepa Gordona i miał niewielką rolę w Bękartach wojny Quentina Tarantino w 2009 roku.

Mike Myers Net Worth

Mike Myers podobno ma niezwykłą wartość netto w wysokości 175 milionów dolarów. Zaczął występować w reklamach w wieku dwóch lat. Kiedy miał dziesięć lat, Mike przygotował reklamę dla British Columbia Hydro, z Gildą Radner w roli jego matki. W wieku 12 lat wystąpił gościnnie jako Ari w serialu telewizyjnym King of Kensington. Kilka lat później Myers nazwał osobowość w swoim filmie Austin Powers: International Man of Mystery Vanessa Kensington po sekwencji. Wystąpił w programie telewizyjnym dla młodych Brytyjczyków Wide Awake Club, karykaturując zwykły entuzjazm serialu swoim własnym „Sound Asleep Club”, w towarzystwie Neila Mullarkeya.

Możesz polubić: Jasmine Burke Żonaty, mąż, chłopak, romans, rodzina, wartość netto

Według IMDB Mike zarobił ogromną pensję dzięki swojej roli w filmach i programach telewizyjnych. Otrzymał pensję od 1 000 000 do 25 000 000 USD za rolę w różnych kredytach aktorskich.

Universal Pictures obciążyło go kwotą 3,8 miliona dolarów za wsparcie wynikające z umowy dotyczącej roli Dietera, osobowości SNL, w filmie fabularnym. Myers powiedział, że odrzucił honorowanie umowy o wartości 20 milionów dolarów, ponieważ nie musiał oszukiwać kinomanów niewłaściwym scenariuszem – takim, który przepisał. Myers złożył pozew, a płatność została osiągnięta po wielu miesiącach, w których Myers zdecydował się nakręcić dodatkowy film z Universalem.

Mike Myers dwukrotnie żonaty; Ma troje dzieci!

W swoim życiu osobistym Mike Myers jest człowiekiem zorientowanym na rodzinę. Delektuje się ciepłą relacją ze swoją żoną Kelly Tisdale i ich dziećmi.

Dowiedz się więcej: Tony Campisi Wiki, bio, wiek, żonaty, żona, rozwód, dzieci i wartość netto

Po pierwszym tragicznym związku z Robinem Mike po raz kolejny zakochał się w Kelly. 22 listopada 2010 r. Mike i jego dziewczyna złożyli przysięgę małżeńską. Rok później, we wrześniu 2011 roku, para powitała swojego pierwszego synka o imieniu Spike. Podobnie w kwietniu 2014 r. Mike i jego małżonek zostali pobłogosławieni kolejnym dzieckiem, córką o imieniu Sunday Molly.

„Niedziela jest dlatego, że ja i moja żona Kelly nienawidzimy niedziel – nawet nie żartuję – i chcieliśmy to zmienić i sprawić, by było dobrze”.

W sumie para ma troje dzieci, w tym trzecie dziecko, Paulinę Kathleen. Przed Kelly Mike był żonaty z kobietą o imieniu Robin Ruzan. Pobrali się 22 maja 1993, ale ich związek nie układał się dobrze, więc rozwiedli się 9 sierpnia 2006.

Ciekawe: Darby Camp Wiki, Wiek, Rodzice, Rodzeństwo, Big Little Lies, Wywiad, Wzrost

Krótki życiorys

Mike Myers urodził się 25 maja 1963 w Scarborough w prowincji Ontario w Kanadzie. Należy do narodowości kanadyjskiej i rasy białej. Posiada obywatelstwo amerykańskie i brytyjskie. Ma wysokość 5 stóp 7 cali, czyli około 1,70 metra, jak na wiki.

Zalecane