blog

Mike Sorrentino Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wartość netto, teraz

„Sytuacja” jest w mieście, a jego muskularne paczki i marszcząca się czapka to ogólnokrajowa pamiątka. Michael Sorrentino jest tym, który ma wszystkie takie cechy, które sprawiły, że codzienne wiadomości łączyły w sobie przyjaźń, zainteresowanie i miłość. Znany ze swojej postawy w serialu telewizyjnym The Jersey Shores, gdzie ich zainteresowanie miłością jest najważniejszą cechą na planie.

 Mike Sorrentino Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wartość netto, teraz
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • „Sytuacja” jest w mieście, a jego muskularne plecaki i marszcząca się czapka są pamiątkami z całego kraju. Michael Sorrentino jest tym, który ma wszystkie takie cechy, które sprawiły, że codzienne wiadomości łączyły w sobie przyjaźń, zainteresowanie i miłość – znany ze swojej postawy w serialu telewizyjnym The Jersey Shores, gdzie ich zainteresowanie miłością jest główną cechą na planie.

  Kariera i postęp

  Był na Jersey Shore od początku programu w 2009 roku przez sześć sezonów do 2012 roku. Od tego czasu Michael brał udział w wielu innych talk show, takich jak The Ellen DeGeneres Show, Conan, The Jay Leno Show i Lopez Tonight. Rosnący coraz bardziej do sławy, jak widać w sezonie 11 Tańca z gwiazdami.

  Zobacz też: Bill Geist Zdrowie, Emeryt, Rodzina, Ale już

  Chociaż jego sieci biznesowe były najbardziej znane, ponieważ zyskał wysoką popularność, w czasie zdjęć zawierał wiele umów biznesowych, aby potajemnie umieścić produkt. Został także współlokatorem w dziesiątej serii Celebrity Big Brother. Jego najnowszy reality show przedstawia go jako uczestnika 9. sezonu Najgorsi kucharze w Ameryce .

  Ile jest wart netto Mike'a?

  Obecnie znajduje się na płaskiej liście celebrytów z najmniejszą wartością netto wynoszącą 300 tysięcy dolarów. Jego umowy poparcia pomogły mu w lokowaniu produktu podczas odcinków Jersey Shore lub innych programów telewizyjnych typu reality show, co uczyniło go drugą najlepiej zarabiającą gwiazdą rzeczywistości, zaraz po Kim Kardashian.

  Zaangażowany w małżeństwo?

  Sytuacja, jak sam siebie nazywa, miała wiele randek w swoim okresie, w tym spotykała się ze współpracownikami. Seria dziewczyn, które stworzył, jest niesamowita, jak umawiał się w 2009 roku i w tym samym roku się rozpadła. Potem przez trzy lata umawiał się z Paulą Pickard i również zerwał. Następnie przez dwa lata spotykał się z Elise Mosca i ponownie zerwał z tym kochankiem. Im częściej umawia się z kobietami, depcze dużo serca swoich fanów gejów, ale on, oczywiście, jest prosty jak strzała.

  Może ci się spodobać również: Dominique Sachse Wiki, Bio, Wiek, Mąż, Rozwód, Wynagrodzenie, Wartość netto

  Znowu poznał dziewczynę o imieniu Angelina Pivarnick i ten związek trwał równie szybko i szybko w tym samym roku. Mówiono, że kiedyś spotyka się z Nicole „Snooki” Polizzi, kolejną gwiazdą serialu Jersey Shore, która nigdzie się nie udała. Według niektórych źródeł wiki, jest teraz w oddanym związku z Lauren Pesce. Ma być jego najlepszą przyjaciółką, a także jego ukochaną z college'u. Pomogła nawet Mike'owi, gdy zmagał się z uzależnieniem od nadużywania pigułek. Od tego czasu ludzie zaczęli plotkować o tym, jak Lauren może być idealną partnerką życiową dla Mike'a i słusznie, para postanowiła pójść o krok dalej, zaręczając się. Para spotykała się przez cztery lata, zanim zaangażowała się w lutym 2018 roku.

  Często dają przebłyski swojego życia miłosnego na różnych portalach społecznościowych, niezależnie od tego, czy obnoszą się z pierścionkiem zaręczynowym, czy umawiają się ze sobą na kolację. Niedawno, 1 listopada, para pobrała się ze sobą. Mike ogłosił swój ślub z Lauren na Instagramie z podpisem:

  Dziś poślubiam moją najlepszą przyjaciółkę, kochanie z mojego college'u, moje wszystko. Razem jako zespół możemy osiągnąć wszystko. Jestem bardzo wdzięczny, że jesteś u mego boku. Obiecuję, że każdego dnia będę moim najlepszym ja i sprawię, że będziesz dumna z nazywania siebie Panią Sorrentino. Kocham Cię całym sercem. Oto do naszego wielkiego dnia

  Byli znani z tego, że idealnie pasowali do wszystkich par, które chciały być takie jak one. Mąż i żona mają nadzieję, że ten nowy rozdział w ich życiu przyniesie wielki sukces i dobrobyt z ogromną miłością i troską o siebie nawzajem.

  Więcej jego żona Lauren

  Strona Lauren na LinkedIn przedstawia ją jako pośrednika w handlu nieruchomościami w firmie VRI Homes, która współpracuje z nimi od 2015 roku. Jej dwie wcześniejsze stanowiska pracy również zajmowały się modą, w tym jej dwuletnie doświadczenie jako Associate Buyer w Saks Fifth Avenue oraz staż w Chanel i Bergdorfa Goodmana. Jej skłonność do mody jest wskazówką z jej Instagrama, na którym prowadzi fanów do sklepu internetowego, który sprzedaje towary dostosowane do sytuacji. Jej konto zawiera również Jersey Shore Promo i dziwną subskrypcję Fab Fit Fun.

  Zmiana chirurgiczna i oszustwa podatkowe!

  Jest kimś, kto zarabia pieniądze, ale nigdy nie przyznał się do tego, że wykonał jakąś pracę na twarzy. Chirurgia plastyczna na jego twarzy czyni go jeszcze większą gwiazdą niż jest w tej chwili. Jego ostatnie starania sprawiły, że świętuje ujawnienie swojego brata, gdy wyszedł z szafy, jego starszy brat, Frank Jr. „Maximo” Sorrentino, był zaskoczony, że Mike jest tam z otwartymi ramionami. Mike miał również pewne problemy w dziale prawnym, ponieważ składał fałszywe zeznania podatkowe i może grozić mu dziesięć lat więzienia za niepłacenie podatków z 9 milionów dolarów dochodu.

  Nie przegap: Terry Meeuwsen Mąż, dzieci, wiek, bio, wartość netto

  Powrót Mike'a?

  Mike został skazany na karę więzienia w maju 2018 r. za przestępstwo najazdu podatkowego. Spędził osiem miesięcy w więzieniu federalnym wraz ze swoim bratem Markiem Sorrentino, którego uznano za winnego pomocy bratu w oszustwie.

  Marc został skazany na 24 miesiące więzienia z grzywną w wysokości 75 000 dolarów. Po ośmiu miesiącach za kratkami, grzywnie w wysokości 10 000 dolarów i 500 godzinach prac społecznych Mike został zwolniony z więzienia federalnego w Nowym Jorku w 2019 roku. Po uwolnieniu z więziennych murów gwiazda telewizyjna udostępniła na Instagramie piękne kliknięcie ze swoją ponownie zjednoczoną żoną. Lauren udostępniła również to samo zdjęcie na swoim Instagramie z powitalnym podpisem. Fani również docenili ten moment i pogratulowali parze ich łzawiącego spotkania.

  Krótki życiorys

  Urodzony 4 lipca 1982 roku w New Brighton, Staten Island, Nowy Jork, Nowy Jork, USA. Teraz, w wieku 36 lat, jego pochodzenie etniczne jest włoskie ze strony rodziców, Franka Sorrentino, jego ojca i Lindy Sorrentino, jego matka. Ma narodowość amerykańską, która ma 5 stóp i 11 cali wzrostu.

  Zalecane