blog

Mike Wolfe Wiki, żonaty, żona, wesoły, dzieci, rodzina, wartość netto

Kiedy naprawdę kochasz to, co robisz, nawet najrzadsze i niekonwencjonalne wyznanie może pomóc ci osiągnąć sukces. Taka jest historia osobowości telewizyjnej Mike'a Wolfe'a, który nigdy nie przestał podążać za swoją dziecięcą pasją do zbierania śmieciowych materiałów. Odniósł sukces i został właścicielem firmy Restorations, która zajmuje się renowacją i odsprzedażą starych opraw oświetleniowych. Jest również najbardziej znany ze swojego występu w serialu A&E Networks American Pickers.

  Mike Wolfe Wiki, żonaty, żona, wesoły, dzieci, rodzina, wartość netto

Żonaty w Tennessee, ma córkę i żonę

Mike Wolfe jest żonaty z Jodi Faeth od 2012 roku. Para wzięła ślub 8 września 2012 roku w Leiper's Fork w stanie Tennessee, uświetniając ceremonię motywem „ Och bracie, gdzie jesteś? ”. Wśród gości ich siedmiomiesięczna urocza córeczka Charlie Faeth była świadkiem, jak jej rodzice wymieniali przysięgi ślubne.


Mike Wolfe i Jodi Faeth z córką Charlie Faeth 8 września 2012 r. (Zdjęcie: karenrogers.com)

Charlie urodziła się siedem miesięcy przed ślubem rodziców, który odbył się 30 stycznia 2012 roku. Oprócz obowiązków zawodowych Mike i jego żona Jodi wypełniają odpowiedzialność rodzicielską i są zdeterminowani, aby zapewnić swojej sześcioletniej córce lepsze wychowanie. Mike i jego żona Jodi są razem od 2000 roku. Para delektuje się 18-letnią wspólnotą i utrzymuje między sobą zdrową relację.

Sfałszowane plotki o gejach z partnerem Frankiem Fritzem

Podobno Mike był w gejowskim związku ze swoim partner Frank Fritz . Pogłoski zaczęły się pojawiać po tym, jak zostały zauważone przy kilku okazjach i spędzili razem cały rok, śledząc antyki na Amerykańscy zbieracze. Podobno pary homoseksualne również z dumą stwierdziły, że zbieracze niekoniecznie rywalizowali o zyski, gdy pytali o konkurencję.

Jednak Mike sfałszował wszystkie plotki o gejach, wypełniając obowiązki rodzicielskie nad córką Charlie z żoną Jodi. Osobowość telewizyjna udowodniła również, że ich plotki o gejach były bezpodstawne i fałszywe.

Jaka jest wartość netto Mike'a Wolfera?

Mike Wolfe ma szacunkową wartość netto od 4 do 7 milionów dolarów jako amerykańska osobowość telewizyjna. Podczas swojego udziału w serii A&E Networks Amerykańscy zbieracze , otrzymywał przyzwoitą pensję w wysokości 500 tysięcy dolarów za sezon. Jego źródła dochodów przyczyniają się również do tego, że jest autorem, który miał 2 miliony dolarów w umowach ze swoimi wyłącznymi sklepami i biznesem.

Osobowość telewizyjna jest jednym z twórców popularnego programu telewizyjnego „ Amerykańscy zbieracze ”, który był emitowany w History Channel i A&E Networks. Amerykański program miał swoją premierę w 2011 roku i był następcą zbieraczy antyków Mike'a Wolfe'a i Franka Fritza. Razem podróżowali po Stanach Zjednoczonych, aby zbierać i kupować przedmioty do odsprzedaży i ich „osobiste kolekcje”. Wraz z Mikiem i Piciem, w serialu pojawiali się cykliczne występy takie gwiazdy jak Danielle Colby, Lauren Wray, Dave Ohrt i brat Mike'a, Robbie Wolfe. Jest także autorem kilku książek zatytułowanych „Kid Pickers”, „Art of the Pick”, „Debt Advice Handbook” i „Debt Advice”.

Urodzony w biednej rodzinie, wychowywany przez samotną matkę wraz z dwójką rodzeństwa

Twórca Amerykańscy zbieracze urodził się w biednej rodzinie. Jako dziecko Mike zaczął zbierać materiały z wysypisk śmieci ze względu na „ubogą” sytuację finansową jego rodziny. Dorastał wraz z dwójką rodzeństwa, Robbie i Beth. Jego brat Robbie pojawił się w kilku odcinkach American Pickers obok niego i Franka Ritza.

Matka Mike'a, Rita Wolfe, była deterministyczną i silną kobietą, która wychowywała trójkę swoich dzieci jako samotna matka w trudnych warunkach. Wieloletni meloman znalazł kiedyś rower i jeździł nim, aż ktoś zaoferował mu 5 dolarów, co mile przyjął. Później otworzył sklep rowerowy w latach 1989-2000 i zaczął prowadzić sklep „Antique Archeology” w LeClaire w stanie Iowa.

Krótki życiorys

Mike Wolfe urodził się 11 czerwca 1964 w Joliet w Stanach Zjednoczonych. Amerykańska celebrytka należy do rasy białej i ma niesamowitą wysokość 1,63 m (6 stóp) oraz odważną osobowość. Jak na wiki, jest wieloletnim melomanem i współproducentem albumu Muzyka do wyboru składający się z kompilacji legendarnego producenta Nashville Briana Aherna.

Zalecane