blog

Miles Robbins Wiki: dziewczyna, randki, geje, plotki, rodzina, wzrost, wartość netto

Świat stał się bardzo zaawansowany i w tej epoce nie ma miejsca na wąską perspektywę opartą na definicji płci i seksualności. Podobny scenariusz przedstawia również Miles Robbins, amerykański aktor i syn Tima Robbinsa. Miles zawsze jest gotowy do poszerzenia granic płci w kobiecym stroju i nie przejmuje się tym, co mają do powiedzenia inni.

 Miles Robbins Wiki: dziewczyna, randki, geje, plotki, rodzina, wzrost, wartość netto

Jak Miles czerpie swoją wartość netto?

Miles Robbins od 1995 roku czerpie wartość netto ze swojego aktorskiego żądła. Zespół rodzinny Pow Pow. Cieszy się luksusowym życiem ze swoimi nagrodzonymi Oscarem rodzicami, których łączna wartość netto wynosi 110 milionów dolarów.

Amerykański aktor zadebiutował dodatkową rolą w filmie Dead Man Walking – jego ostatni spacer w 1995 roku. Jego ojciec był reżyserem tego filmu, a matka dostała Oscara dla najlepszej aktorki. Mile zarobione również na filmach, w tym: Mozart w dżungli (2014), Mój przyjaciel Dahmer’ (2017) i Największy (2009). Zbierał dochody z przeboju kinowego Blokery z udziałem Johna Ceny.

Zmysł ubierania się Mile i gejowskie plotki

Miles często trafia na pierwsze strony gazet ze względu na jego ekscentryczny zmysł ubierania się. Był podatny na plotki o gejach, a także spekuluje się, że jest gejem. Jednak aktor rozwiewający plotki o gejach wyjaśnił to w swoim felietonie zatytułowanym „Czy to naprawdę takie dziwne, że facet nosi sukienkę? ’, że ma prostą orientację. Powiedział,

„Nie zasługuję na dyskusję na temat mojej tożsamości płciowej. Nie walczę z moją tożsamością płciową. Czuję się bardziej mężczyzną niż kobietą. A ja jestem w większości heteroseksualna (a do tego biała!).”

Podobnie, mówiąc o swoim niekonwencjonalnym sposobie ubierania się i seksualności, Miles powiedział:

Noszę sukienki, aby objąć kobiecość (przymiotnik), ale nie przypisywać płci żeńskiej (rzeczownik). Chciałbym, żeby płeć nie musiała być przypisywana na publicznych dokumentach, takich jak prawa jazdy, paszporty i tym podobne… to jest presja, jaką społeczeństwo wywiera na trans.”

Cóż, teraz, kiedy wyznał, że jest hetero, ciekawość dotycząca jego romansu i dziewczyny wzbudziła wśród publiczności. Jednak ekspresyjny aktor podczas wywiadów nie wypowiedział niczego na temat swojego życia miłosnego i postanowił nie wypowiadać się na ten temat w mediach społecznościowych.

Życie rodzinne Milesa:

Miles Robbin ma rodzinę aktorów. Jest synem dwojga rodziców zdobywców Oscara. Jego matka Susan Sarandon dostała Oscara za Chodzący umarły mężczyzna a jego ojciec Tim Robbins dostał Oscara za tajemnicza rzeka . Jego rodzice nie są jak dotąd małżeństwem, ale nadal łączy ich uroczy związek. Para zaczęła spotykać się w latach 80. i ma dwóch wspaniałych synów, z młodszym Jackiem Henrym Robbinsem.

Zalecane