blog

Mina Kimes Ślub, żonaty, mąż, romans, tatuaż, ESPN, wynagrodzenie

Nie byłoby źle, gdybyśmy powiedzieli, że za każdy utwór, który napisze, jest nagroda. Mocny artykuł Miny Kimes olśnił nie tylko świat biznesu i sportu, ale także szefów nagradzanych. Znana z ujawniających historii, wspięła się na szczyt gry wyłącznie dzięki swoim talentom i talentom.

 Mina Kimes Ślub, żonaty, mąż, romans, tatuaż, ESPN, wynagrodzenie

Early Spark jako dziennikarz!

Dziennikarka z Los Angeles, Mina Kimes, ma swój niepowtarzalny urok, pisząc w biznesie i sporcie. Swoją kwitnącą karierę rozpoczęła swoim wyjątkowym artykułem „The End of Oil?” profilowanie przedsiębiorcy z New Jersey, który twierdził, że odkrył metodę przekształcania wody w energię. Jej praca została nagrodzona nagrodą „New York Press Club’s Nellie Bly Club Reporter Award”.

To był tylko wczesny znak, ponieważ w całej swojej karierze wyprodukowała wiele znaczących, nagradzanych artykułów. Jej praca z 2012 roku „Bad to the Bone” ujawniła brudne sekrety nielegalnego używania cementu do naprawy tkanki kostnej. Jej wkład został nagrodzony „Nagrodą Henry'ego R. Luce”. Później znalazła się na liście „Person to Watchlist” biuletynu branżowego mediów z 2012 roku.

ESPN nie może pomóc, ale zatrudnić!

Jej cykl prac był bacznie obserwowany przez wielu i wśród nich; Redaktorzy ESPN nie mogli pomóc, ale dać jej stanowisko na podstawie jej eseju na Tumblrze. Chodziło o „więź między nią a jej tatą i Seattle Seahawks”.

Jej pisanie nigdy się nie zatrzymało i było już nastawione na więcej, gdy jeden z jej artykułów „Tatuaże i fandom” o gwieździe futbolu Ray Rice zyskał jeszcze większą uwagę. Wyjaśniła niedostateczną reprezentację kobiet na kierowniczych stanowiskach w Major League Baseball i innych tematach.

Później została zatrudniona jako felietonistka i starszy pisarz dla „ESPN The Magazine” w 2014 roku.

Ślub kibica piłki nożnej!

Ma idealny romans w ukryciu, dopóki nie poślubiła Nicka Sylvestera, założyciela wytwórni płytowej GODMODE w 2014 roku. Bez żadnych wcześniejszych informacji na temat jej życia randkowego, opublikowała zdjęcie swojego ślubu, pełne humoru komicznego.

Idealne małżeństwo!

Związek ma się dobrze, ponieważ nie ma nawet najmniejszej wiadomości o pęknięciach w ich małżeństwie. Jej związek z mężem układa się całkiem nieźle, a ona wciąż może robić swoje humorystyczne tweety.

Krótki życiorys:

Jak podaje źródło wiki, Mina Mugil Kimes urodziła się 8 września 1985 r. w Omaha w stanie Nebraska w Stanach Zjednoczonych, mając obecnie 32 lata. Córka pilota sił powietrznych ukończyła Yale z tytułem licencjata. po angielsku. Ze strony matki ma koreańskie pochodzenie. Ma odpowiedni wzrost, dopasowany do jej sylwetki. Jej pochodzenie etniczne jest mieszane.

Zalecane