blog

Mindy Sterling Wiki: młody, wiek, kawaler, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto

Odważni są ci, którzy radzą sobie i przetrwają nie tylko na ekranie, ale także poza ekranem. Gwiazda „Drop Dead Gorgeous”, Mindy Sterling, jest aktorką i ocaloną, która zwycięsko walczyła z rakiem piersi. Pomimo tragicznej sytuacji Sterling zachowała spokój i nie straciła nadziei. Jest teraz wolna od raka i wiedzie szczęśliwe życie ze swoim synem Maxem.

 Mindy Sterling Wiki: młody, wiek, kawaler, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto Kariera i postęp:

Mindy Sterling to aktorka znana z roli Frau Farbissina w przebojowych filmach „Austin Powers”. Jej inne wkłady w przemysł filmowy to „How the Grinch Stole Christmas” w 2000 roku, „Drop Dead Gorgeous” w 1999 roku i parodia zwiastuna książki „Igrzyska śmierci” zatytułowane „The Hunger Pains” w 2012 roku.

Oprócz filmów występowała w programach telewizyjnych i aktorstwie głosowym. Niektóre z jej słynnych programów telewizyjnych to „Mój najgorszy wróg” oraz występy jako „planista ślubów” i „dyrektor castingu” w jednym z ulubionych programów publiczności „Przyjaciele” w 1996 i 2004 roku.

Najlepszy prezent od jej nieudanego małżeństwa; Jej syn, Max!

Gwiazda „Austin Power”, Mindy, była wcześniej żoną swojego byłego męża, Briana Gadsona. Była para razem ma syna imieniem Max, którego uważa za błogosławieństwo i najlepszy prezent, jaki otrzymała od Briana. Max w wieku 22 lat jest pacjentem z autyzmem, który rozpoczął karierę jako komik w 2016 roku.

Po rozwodzie Sterling wychowywała syna jako samotną matkę. Łączy ją szczególna więź ze swoim synem i często publikuje jego zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Mindy odniosła się do swojego syna jako swojej randki w jednym ze swoich postów na Instagramie z 31 grudnia 2017 r.

Bitwa Sterlinga z rakiem:

W 1998 roku po rutynowej kontroli i mammografii u Mindy zdiagnozowano raka piersi. Zanim dowiedziała się o guzku w prawej piersi, kilka miesięcy wcześniej usunięto jej lewą pierś i poddano ją radioterapii.

Jednak po różnych sesjach, takich jak chemioterapia, lumpektomia i radioterapia, Mindy żyje zdrowym i wolnym od raka życiem. Twierdzi, że walka z rakiem uświadomiła jej, jak niebezpieczna jest ta choroba i że wszyscy powinni o niej wiedzieć. W 2004 roku ona wspólny cenna lekcja z USA Today:

„To bardzo ważne, aby porozmawiać o swoim raku i uczuciach, które z nim wiążesz. Dopiero później dowiedziałam się, że mój mąż naprawdę się bał, ale nie chciał o tym rozmawiać. Myślę, że bardzo ważne jest, aby opiekunowie również otrzymali wsparcie .Wiem, że opiekowanie się tatą podczas jego raka było dla mnie trudniejsze niż moje własne. Czujesz się bardziej bezradny jako opiekun”.

Jaka jest wartość netto Mindy Sterling?

Gościnna gwiazda amerykańskiego sitcomu „Friend” to jedna z najbardziej lubianych aktorek w przemyśle filmowym. W swoim życiu brała udział w wielu filmach i serialach telewizyjnych. Odnosząca sukcesy i utalentowana aktorka ma podobno wartość netto 4 milionów dolarów.

Biografia rodzinna i krótka:

Mindy jest córką aktora, komika i piosenkarza Dicka Sterlinga i matki tancerki, Bookie. Sterling urodził się i wychował 11 lipca 1953 r. w Paterson w stanie New Jersey. Mindy jest drugim dzieckiem z dwójki dzieci i ma starszego brata.

Według źródła wiki, Mindy w wieku 64 lat zaczęła grać w młodym wieku. Kiedy miała 13 lat, jej ojciec wysłał ją na zajęcia aktorskie, a ona przypisuje mu to, czym jest dzisiaj.

Zalecane