blog

Miranda Hart Żonaty, Mąż, Partner, wesoły, Odchudzanie, Wartość netto

Zdobyła reputację jednej z najlepszych angielskich komików dzięki swoim stand-upom i karykaturalnym występom na festiwalu w Edynburgu i na torze w Londynie. Zdobyła nominację do British Comedy Award za rolę w sitcomie science fiction Hyperdrive, a Miranda Hart jest twórczynią i jej pierwszym e-bookiem, Czy to tylko ja? Który stał się największym promującym non-fiction 2013 roku, utrzymując się na pierwszym miejscu odpowiednio przez trzynaście tygodni.

  Miranda Hart żonaty, mąż, partner, wesoły, utrata masy ciała, wartość netto

Kariera i postęp

Hart pojawił się w kilku brytyjskich serialach komediowych. W tej chwili nie Wychodzić Miranda początkowo występowała jako akupunkturzystka. Ale jej występ wywarł duże wrażenie na producentach, że napisali dla niej stanowisko Barbary, nieudolnej sprzątaczki.

Badać: Fred Guttenberg Wiki, żona, córki, wartość netto

Ta rola doprowadziła ją do zdobycia Nagrody Komediowej. Zagrała gościnnie w mniejszych postaciach w Lead Balloon, William and Mary, Nighty nighttime i wielu innych brytyjskich sitcomach. Wydała także książkę w październiku 2012 roku zatytułowaną Czy to tylko ja? Jej dzisiejszy plan kończy się tym, że robi komik jako siebie, a także różne preprodukcje.

Oddanie przyjacielowi!

Ostatnie informacje poruszyły się, gdy jej była przyjaciółka i koleżanka, od której miała wielkie inspiracje, zmarła na raka. Oddając hołd innemu komikowi, udała się na pogrzeb swojej najdroższej przyjaciółki, Joanny, pisząc dla niej pochwałę. Swoją ostatnią książkę poświęciła Joannie za to, że pomogła jej dać odskocznię w jej nowym zawodzie.

Jaka jest jej wartość netto

Stała się jej niezwykle udanym przedsięwzięciem, które doprowadziło ją do natychmiastowej sławy. Stwierdzono, że ta urocza aktorka naprawdę zdołała zebrać znaczną wartość netto w wysokości 1,5 miliona dolarów dzięki swojemu kredytowi za występy, a także zarabia znaczną pensję. W 2015 roku opublikowała co drugi e-book o nazwie Peggy and Me, również przyczyniając się do jej wartości netto.

Przeczytaj także: Briar Nolet Wiki, Boyfriend, Family, Net Worth

Mąż tylko na ekranie!

Kocha swojego psa i ma na ekranie wielu mężów i chłopaków, ale szczegóły romansu w prawdziwym życiu to niewiele. Jest tajemnicza, w przybliżeniu przytaczając aspekty swoich relacji randkowych, życia randkowego i w żaden sposób nie wypuszcza żadnych plotek dotyczących jej romansu i chłopaka. Poza tym w żadnym wypadku nie była mężatką i w rezultacie jest nieobecnym partnerem, a dramatyczna utrata wagi może również stanowić dowód, że być może poszukuje osoby.

W tej chwili może nie być w związku z mężczyzną, ale może być gejem. Nie było dalszych spekulacji na temat jej seksualności, ponieważ w żaden sposób nie wpadła na ten pomysł. Wydaje się, że teraz bardziej koncentruje się na swojej karierze i nie szuka w przyszłości małżeństwa i posiadania dzieci w najbliższym czasie. Entuzjaści tej postaci wciąż mogą być zadowoleni z jej bycia singlem i skupienia się na karierze, ale na razie mąż nie jest nią.

Spotkanie z ekranowym mężem

Miranda Hart i jej ekranowy mąż, Tom Ellis, spotkali się na Comic Relief w marcu 2019 roku.

Miranda Ellis ponownie spotkała się z Tomem Ellisem (zdjęcie: radiotimes.com)

Tom, który grał Gary'ego w sitcomie BBC, Miranda, pojawił się z Hartem w wyjątkowym filmie Red Nose Day, a także potwierdził, że partnerzy na rolkach nadal są małżeństwem.

Walentynki z samotnymi ludźmi

Podczas Walentynek 2018 Miranda Hart dostała się na swojego Twittera, zachęcając samotnych ludzi do skontaktowania się z nią w celu rozmowy. Poprosiła również ludzi, aby wypróbowali listę kontrolną zabawnych rzeczy do odprawienia w tym dniu.

W tweecie napisała, że ​​nie zna pełnej historii św. Walentego, ale ten dzień jest świętem celebrowania miłości i uczucia.

Miranda była gotowa do osiedlenia się

W listopadzie 2011 roku utalentowana komediantka, Miranda Hart, ujawniła, że ​​jest gotowa na związek. Choć zdobyła wiele serc swoją deprecjonującą się postacią z serialu komediowego, stwierdziła, że ​​chce znaleźć sobie partnera.

Ale z drugiej strony uważała, że ​​nie potrzebuje żadnego związku, ponieważ była skoncentrowana na swojej karierze i pracy.

W każdym razie Miranda nadal lubi ideę małżeństwa, a także uwielbia pomysł powiedzenia: 'To jest moj maz.'

Mimo swojego pomysłu zapewniła też, że nie lubi tradycyjnego ślubu.

Nigdy nie przegap: Chelsey Reist Randki, chłopak, rodzina, wartość netto

Krótki życiorys

Urodziła się w Torquay w Devon, jako córka taty i mamy Davida Harta Dyke'a i Diany Margaret Luce. Rodzinna egzystencja Mirandy jest dobrze ukazana za pomocą tabloidów informacyjnych, często ponieważ jest ona związana z ogromnym własnym drzewem genealogicznym. Jej wzrost ma wynosić sześć stóp i 1 cal. Urodziła się 14 grudnia 1972 roku i ma teraz 46 lat.

Zalecane