blog

Miranda Khan Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzice, Pochodzenie

Miranda Khan to znana sensacja telewizyjna, która od kilku lat pracuje nad Newsmax. Przed prezenterką wiadomości Miranda zajmowała się modelowaniem, aktorstwem i prezentacją marki. Blond piękność Miranda słynie z ról w filmach Money for Nothing (2009), Quarterlifers (2011) i Assumed Killer (2013). Najwyraźniej nie gra w żadnych innych filmach, a jedynie pracuje nad Newsmaxem.

  Miranda Khan Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzice, Pochodzenie

Czy Miranda jest mężatką?

Mijając już młody wiek, Miranda ma teraz 43 lata. Jednak piękna aktorka nie przepadała za żadnym zweryfikowanym związkiem z nikim. Może przedkłada życie zawodowe przed sprawy osobiste i życie miłosne; dlatego nie ujawniła żadnych informacji o swoim możliwym chłopaku i historii randek.

Zobacz: Jaymes Vaughan Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki, Romans, wesoły, Rodzice

Mimo to nie jest mężatką, ale być może szuka odpowiedniej osoby do wspólnego poruszania się po każdym zakątku życia. Fani gwiazdy Ligi Sprawiedliwości z niecierpliwością liczą na jej małżeństwo i napełniają media dobrymi wiadomościami.

Z biegiem czasu pojawiły się różne spekulacje, że jest lesbijką, ale najlepiej radziła sobie, ignorując wszystkie te bezpodstawne plotki.

Nie zapomnij: Ryan Serhant Net Worth, żona, dziecko

Wartość netto i informacje o karierze

Miranda Khan, po czterdziestce, gromadzi fortunę jako aktorka i osobowość medialna.

Jednak praca przez ponad kilka lat jako prezenterka wiadomości niewątpliwie odegrała większą rolę w jej sytuacji finansowej.

Jej roczna pensja szacuje się na 30000 do 50000 dolarów rocznie. Blond piękność Miranda słynie z ról w Lidze Sprawiedliwości (2012), Money for Nothing (2009), Quarterlifers (2011) i Assumed Killer (2013).

Miranda Khan jako prezenterka NewsMax Media (zdjęcie: Youtube )

Chociaż jej dokładna wartość netto jest nadal sprawdzana, mieszka w południowej Florydzie, prowadząc normalny tryb życia. Z informacji tych wynika, że ​​nie ma marnej wartości netto, a jej zarobki odgrywają oczywiście znaczącą rolę w jej gospodarce.

Jest także prezenterką telewizyjną dla NewsMax Media, gdzie wraz z Johnem Cardillo prowadzi America Talks Live. Zgodnie z Payscale, wynagrodzenie podstawowe NewsMax Media wynosi 72 000 USD rocznie. W związku z tym, jeśli chodzi o jej karierę w NewsMax Media, rozbiła znaczne bogactwo, dodając dochód z premii do swojej wartości netto.

Dowiedz się więcej: Molly Brazy Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Chłopak, Sprawy, Wartość Netto, Rodzice

Miranda na początku prowadziła wiele filmów i prezentowała wiele marek. Była prezenterka telewizyjna w Illinois, Miranda, pracowała również dla WPTV-5 w West Palm Beach. Z miłą osobowością Miranda jest profesjonalną aktorką, prezenterką wideo i osobowością telewizyjną. Blond piękność rozpoczęła karierę aktorską po dwudziestce, ale walczyła o utrzymanie się w branży.

Jednak z wieloma wzlotami i upadkami Miranda popychała się optymistycznie, a teraz jest popularną prezenterką wiadomości o rosnącej sławie. Miranda wciąż ulepsza i koncentruje się na telewizji.

Krótki życiorys

Miranda Khan urodziła się w Kansas City w stanie Kansas w Stanach Zjednoczonych w 1975 roku i 16 stycznia obchodziła swoje urodziny. Utalentowana aktorka i osobowość medialna stoją na wysokości 1,63 metra (5 stóp i 4 cale). Należy do mieszanej grupy etnicznej, ponieważ urodziła się z sunnickiego ojca z Pakistanu i amerykańskiej matki protestantki.

Zalecane