blog

Miranda Pak, była żona Terrence'a Howarda: Wiki, wiek, dzieci, rodzina, wartość netto, teraz

Urodzona w Kalifornii Miranda Pak jest znana jako żona znanego amerykańskiego aktora i piosenkarza Terrence'a Howarda. Jest również modelką i pozuje na HIN Hot Import Nights z Model Vanity Magazine w 2012 roku. Na razie Miranda ma swoją restaurację w Kalifornii i jest jej właścicielką. Przywołała swoją znaczącą część majątku jako modelkę i właścicielkę restauracji. Rozstali się, gdy była w ciąży z pierwszym dzieckiem.

  Miranda Pak, Terrence Howard's Ex-Wife: Wiki, Age, Kids, Family, Net Worth, Now

Jak Miranda Pak wezwała Net Worth?

Miranda Pak, lat 41, wezwała swoją znaczącą część majątku jako modelkę i właścicielkę restauracji. Zgodnie z INDEED średnia płaca kalifornijska wynosi 99 990 USD rocznie. W ten sposób rzeczywiście zarobiła wartość netto wokół wspomnianej pensji.

Miranda później zrezygnowała z pracy w modelingu. Podczas gdy jej kariera zakończyła się w modelingu, zarobiła wysokie dochody w swojej restauracji. Jest właścicielką restauracji w Kalifornii. Poza karierą, jej były mąż, Terrence Howard, zgromadził majątek w wysokości 5 milionów dolarów z pensją 125 tysięcy dolarów za odcinek dzięki swojej ożywionej karierze aktorskiej.

Zobacz też: Żona Ajamu Baraka, dzieci, rodzice, rodzina, pochodzenie etniczne, wartość netto, bio

Miranda Pak poślubiona amerykańska aktorka

Miranda Pak i Terrence pobrali się 3 października 2013 r. Oboje byli również widziani na Niezapomnianej Gali w The Legendary Park Plaza Hotel w dniu 7 grudnia 2013 r. Para towarzyszyła sobie również podczas imprezy charytatywnej „Last Spin”, która odbyła się w Orange County w Kalifornii w dniu 5 października 2015 r.

Miranda Pak i jej mąż Terrence Howard na Niezapomnianej Gali (zdjęcie: dailymail.co.uk)

Miranda jest trzecią żoną Terrence'a. Wcześniej był żonaty z Lori McCommas i Michelle Ghent.

Badać: Kellyanne Conway Wiki, wynagrodzenie, wartość netto | Ile jej wart?

Rozwód i ponowne połączenie!

Miranda Pak i jej mąż byli w bezproblemowym związku. Ale oboje rozpoczęli postępowanie rozwodowe w marcu, kiedy była jeszcze w ciąży z pierwszym dzieckiem. Do lipca 2015 roku para legalnie się rozstała.

Ale kilka miesięcy później Miranda ponownie połączyła się ze swoim byłym mężem. Mało tego, 7 maja 2015 roku para powitała swoje pierwsze dziecko, syna o imieniu Qirin Love Howard.

Co więcej, Mira z mężem przyjechała z ogłoszeniem, że w 2016 roku będzie miała drugie dziecko. Wkrótce trzyosobowa rodzina została pobłogosławiona nowym członkiem o imieniu Hero, latem 2016 roku.

Para nadal jest razem, a Terrence wciąż udostępnia zdjęcia Mirandy w mediach społecznościowych. Niedawno 13 stycznia 2018 r. Terrence podzielił się swoim zdjęciem z żoną podczas wspólnego oglądania filmu. Obecnie Miranda mieszka z mężem i dwójką dzieci.

Miranda Pak ponownie zaręczona; Niespodzianka od byłego męża!

Po długim burzliwym związku wydaje się, że wszystko idzie gładko w parze. Miranda Pak i jej były mąż, Terrence, wkrótce ponownie biorą ślub. Z okazji Wigilii 2018 r. Terrence zadał pytanie eleganckim pierścionkiem zaręczynowym przed przyjaciółmi i rodziną w Crustacean Beverly Hills. Zaproponował jej, by wyszła za mąż za pierścionek zaręczynowy z siedmiokaratowym diamentem, wart milion dolarów.

Tymczasem Terrence przelał swoje uczucia do Mirandy, mówiąc, że zrozumienie jej zajęło dużo czasu. Ale teraz ma Mirandę w swoim życiu i chciał spędzić z nią resztę życia. Powiedział;

„Zajęło mi 45 lat, aby cię znaleźć, ale teraz, kiedy mam cię w moim 50. roku życia, resztę wieczności spędzę u twego boku”.

Jej mężczyzna nawet podziękował projektantowi biżuterii za tak wspaniały projekt.

Chcesz przeczytać: Adrienne Elrod Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Wykształcenie

Krótki życiorys

Miranda Pak urodziła się w 1977 roku i ma około 41 lat. Swoje urodziny świętuje z rodziną dyskretnie. Posiada amerykańskie pochodzenie etniczne i należy do pochodzenia azjatycko-amerykańskiego zgodnie z wiki. Miranda jest niższa niż Terrence, która stoi na wysokości 1,82 metra (6 stóp). Uczęszczała na Uniwersytet Nowojorski.

Zalecane