blog

Mishel Prada Wiki: Wiek, Urodziny, Chłopak, Randki, Rodzice, Wzrost, Pochodzenie

Mishel Prada szybko stała się ulubioną aktorką fanów dzięki swojemu niedawnemu amerykańskiemu serialowi „Vida”. Jest częścią dramatu Latinx, który miał swoją premierę w amerykańskim kablu premium, w którym kobieta przedstawia rolę Emmy. Mishel i jej druga gwiazda Melissa Barrera jako Lyn przedstawiają rolę dwóch meksykańskich sióstr, które muszą skonfrontować się z tożsamością ich matek z przeszłości.

 Mishel Prada Wiki: Wiek, Urodziny, Chłopak, Randki, Rodzice, Wzrost, Pochodzenie

Profesjonalna kariera

Amerykański aktor Mishel Prada uwielbia eksperymentować z horrorem. Mishel został ogłoszony jako jeden z obsady serialu Życie w listopadzie 2017 roku w roli głównej. Pierwsza inauguracja programu miała swoją premierę 6 maja 2018 r., a jej drugi odcinek zostanie wyemitowany 13 maja zgodnie z wiki. Wciela się w zniechęcającą meksykańsko-amerykańską aktorkę Emmę.

Opowieść rozwinie tajemnice nieświadomej przeszłości Lyn, grana przez Melissa Barrera i matkę Emmy z każdym innym odcinkiem. Przedstawienie obejmuje również gwiazdorska obsada Chelsea Rendon , Karen Ser Anzoategui, Carlos Miranda i Anthony DeLa Torre.

Inne role Mishel to amerykański thriller z 2016 roku Powiedz mi, jak umieram i serialu Fear Żywe trupy: przejście premiera odbyła się w tym samym roku.

Tajemniczy chłopak i życie randkowe

Skupiając uwagę na swoich sprawach, Mishel nigdy nie mówiła publicznie o swoim związku. Chociaż Mishel nigdy nie ujawniła swojego romansu, udostępnia zdjęcia tajemniczego faceta w swoich mediach społecznościowych. Zamieściła zdjęcie 9 maja 2013 r. w ekscentrycznym miejscu.

Mishel Prada ze swoim rzekomym chłopakiem 9 maja 2013 r. (Zdjęcie: Instagram)

Cóż, poza zdjęciami niewiele wiadomo o jej plotkowanym chłopaku, a jej fani muszą poczekać na oficjalne potwierdzenie dla aktorki. Życie sławna aktorka jest obecnie zajęta swoją karierą i ma ograniczony czas na randki, co może być powodem, dla którego media nie zauważyły ​​jej przytulania się z gejem.

Krótki życiorys

Szczegóły narodzin Mishel Prada nie zostały jeszcze ujawnione w mediach. Aktorka obchodzi swoje urodziny w dyskretny sposób i poza fanami i mediami. Chociaż jej wiek nie został jeszcze ujawniony publicznie, prawdopodobnie ma około dwudziestu lat. Pochodzi z pochodzenia z Ameryki Łacińskiej, jednak jej wiki milczy na temat jej rodziny i rodziców. Więc bez żadnej dalszej wskazówki, prawdziwe imię jej rodziców również jest odosobnione.

Performerka uwielbia gotować poza planami zdjęciowymi. W jednym z jej niedawnych wywiadów dla Lilly Ashwell w 2018 roku przyznała, że ​​jej trzy kolacyjną randkę to babcia, prababcia i praprababcia. Stoi na wysokości 1,70 metra (5' 7'').

Zalecane