blog

Missy Elliott Wiki, Żonaty, Mąż lub Chłopak/Dziewczyna

Missy Elliott jest jedną z utalentowanych i popularnych amerykańskich raperek i piosenkarek, która zyskała sławę dzięki swoim różnorodnym teledyskom i piosenkom. Control”. Kobieta zaszczyciła publiczność nawet jako pierwsza raperka, która wydała sześć platynowych albumów. Missy jest najbardziej znana ze swoich przebojów, w tym „One Minute Man”, „Get Ur Freak On”, „Gossip Folks”, „4 My People” i „Work It”. Udało jej się zdobyć pięć nagród Grammy.

  Missy Elliott Wiki, Żonaty, Mąż lub Chłopak/Dziewczyna

Missy jest najbardziej znana ze swoich przebojów, takich jak „One Minute Man”, „Get Ur Freak On”, „Gossip Folks”, „4 My People” i „Work It”. Udało jej się zdobyć pięć nagród Grammy.

Missy Elliott jest otwarcie lesbijką; Długa historia randek!

Śmiertelne połączenie piękna z mózgiem, Missy Elliot jest otwarcie lesbijką. Ponieważ jest lesbijką, prawdopodobnie nie umawia się z chłopakiem i nie ma męża. Ale zagłębiając się w jej życie osobiste, była powiązana z wieloma damami.

Zalecana: Lexi Thompson Wiki, chłopak, randki, zarobki, wartość netto

Ostatnio w marcu 2018 r. Missy podobno spotykała się z Evą Marcille. Jednak Eva nie mogła się oprzeć fałszywym plotkom, więc wolała wyjaśnić błędne wyobrażenie odbiorców. W rozmowie z Bravo zdradziła prawdę mówiąc, że nigdy nie umawiała się z żadną kobietą. Nigdy też nie umawiała się z Missy. Tymczasem wolała dać im metkę swojej przyjaciółki. Ona mówiła;

„Pozwól, że wyjaśnię to do samego końca. Nigdy nie umawiałem się z kobietami, nigdy nie umawiałem się z Missy, nigdy nie umawiałem się z żadną z tych osób, to moi przyjaciele.

Podobnie, Missy miała również romans z Olivią Longott przez dwa lata od 2002 do 2004. Nie tylko to, ale była również powiązana z wieloma damami, w tym Lil 'Kim, Tim Mosley i Karrine Steffans, Da Brat.

Od tej pory Missy pozostała mamą w związku ze swoim romantycznym związkiem ze swoją możliwą dziewczyną. Nie wyszła jeszcze za mąż.

Najbardziej interesujące: Ron Gant Wiki, ślub, żona, dzieci, rodzina, statystyki, wartość netto, wzrost

Missy Elliott Wiki

Pochodząca z pochodzenia afroamerykańskiego, Missy Elliott urodziła się 1 lipca 1971 r. w Portsmouth w stanie Wirginia jako Melissa Arnette Elliott. Jest jedynym dzieckiem swojego ojca Ronniego i matki Patricii, jak na wiki. Na jej dzieciństwo silnie wpłynęła przemoc domowa jej ojca. Później wraz z rodziną przeniosła się do Wirginii, gdzie borykali się ze skrajnym ubóstwem. Jej ojciec bił matkę i groził im. Kiedyś jej ojciec groził jej bronią.

W 1990 roku Elliott, która stoi na wysokości 1,57 metra, ukończyła szkołę średnią Woodrow Wilson w Portsmouth w stanie Wirginia. Do tego czasu odkryła i rozwinęła swoje zainteresowanie śpiewem i myśleniem. kontynuowania w nim kariery.

Możesz chcieć wiedzieć: Tobin Heath Dziewczyna, chłopak, wesoły, lesbijki, wynagrodzenie, wartość netto

Później, w 1990 roku, utalentowana piosenkarka rozpoczęła karierę, tworząc całkowicie kobiecą grupę R&B o nazwie Fayze, którą później przemianowano na Sista. Następnie wraz ze swoim przyjacielem z dzieciństwa i producentem Timbalandem stała się częścią Swing Mob. Z Timbaland pracowała przy projektach dla Aaliyah, Total, 702 i SWV. Wydając swój debiutancki album Supa Dupa Fly, w 1997 roku rozpoczęła karierę solową. Na liście Billboard 200 album zadebiutował na trzecim miejscu.

Elliott jest otoczony przez wielu fanów i zarabia wspaniałą pensję. Jej szacowana wartość netto to 50 milionów dolarów.

Zalecane