blog

Mo Rocca Żonaty, żona lub partner, dziewczyna lub chłopak, wesoły, wartość netto

Najbardziej znany amerykański humorysta, zdobywca nagrody Emmy, dziennikarz, reporter, a także znany jako aktor, który ma główną rolę jako korespondent zarówno w „The Daily Show”, jak i „The Tonight Show”, pan Mo Rocca. Mo zyskał również sławę jako prezenter i twórca Ravioli mojej babci, programu w sieci Cooking Network. Mo był także moderatorem finału National Geographic Bee w 2016 roku. Mężczyzna pojawił się także w takich filmach jak „Prawo i porządek” i „Brzydka Betty”

  Mo Rocca Żonaty, żona lub partner, dziewczyna lub chłopak, wesoły, wartość netto

Mo był także moderatorem finału National Geographic Bee w 2016 roku. Mężczyzna pojawił się również na takich programach jak 'Prawo i porządek,' oraz 'Brzydka Betty'

Jego wielka wartość netto i wynagrodzenie:

Mo Rocca ma majątek 3 mln dolarów i ponad 400 tys. dolarów rocznych pensji. Jest najbardziej znaną osobowością telewizyjną, radiową, a także aktorem i blogerem, który wspiera go w zarabianiu znacznej wartości netto. Mo prawdopodobnie jest też autorem i producentem show, choć biznesmenem.

Możesz zobaczyć: Linda Holliday Wiki, Wiek, Wartość netto, Bill Belichick

Jednak jako biznesmen zainwestował trochę pieniędzy w nieruchomości, a także w niektóre kawiarnie. Rocca mieszka w swoim luksusowym domu w Nowym Jorku i jeździ tak drogim samochodem. Tymczasem nie przekazał żadnych pieniędzy na żadną działalność charytatywną, ale czasami pomaga bezdomnym ludziom ulicy.

Kariera i postęp

Mo zaczął występować w projektach filmowych i telewizyjnych, takich jak „Death of Dynasty”, „Ed” i „Bewitched”. Najbardziej znany jest ze swojej pracy jako korespondent „The Daily Show” w Comedy Central, a także występował w programie od 1998 do 2003 roku.

Jednak ten człowiek pojawił się również w takich filmach jak „Prawo i porządek”, „Ugly Betty” i „Royal Pains”. Mo jest częstym korespondentem różnych programów typu talk show i komentatorem wielu programów telewizyjnych. Jest także autorem książki „All the Presidents' Pets”, która ukazała się w 2004 roku. Mo był także moderatorem finału National Geographic Bee w 2016 roku.

Irlandia Baldwin Wiki: Pomiary, Lesbijki, Dziewczyna, Rodzice

Ostatnio ten facet pracuje nad podcastem Mobituaria który obejmował szczegóły figurantów, takich jak Audrey Hepburn i Sammy Davis. Mo zadebiutował w swoim podcastie w styczniu 2019 r. Ma też wydać zbadaną książkę Mobuituary na 5 Listopad 2019.

Otwarcie wesoły, randki z chłopakiem czy nie?

Ten przystojny i dobrze wyglądający osobowość medialny jest otwarcie gejem, więc nie ma tu żadnych szczegółów dotyczących jego żony i dziewczyny. Otwarcie ujawnia swoją płeć jako geja na stronach wiki w lipcu 2011 roku. Otworzył swoją seksualność jako wesoły w siedemdziesiątym trzecim odcinku podcastu kinowego show „The Six Pack”. Uczestniczył więc także we wrześniowej Mszy św. Papieża Franciszka w Madison Square Garden, obsypanej przez obrońców praw gejów.

Dowiedz się więcej: Mike Greenberg Żona, dzieci, rodzina, ESPN, umowa, wynagrodzenie, wartość netto

Ten facet ujawnia swoją płeć jako wesoły, ale niewiele wspominał o swoim chłopaku, geju partnerze. W rozmowie z Strona Szósta w lutym 2018 roku Mo mówił o swoim chłopaku. Powiedział, że ma chłopaka, ale woli być sam na wsi. Amerykański humorysta wspomniał, że kiedy on i jego partner byli na randce, kiedyś zasnął w restauracji.

Jest otwarcie homoseksualistą, ale często widuje się go również z przyjaciółmi. Nie oznacza to, że Mo zmienia płeć „z geja na heteroseksualnego mężczyznę”. Poza tym Mo jest zwolennikiem praw gejów i często jest widziany jako wspierający gejowską aktywność na Twitterze.

Krótki życiorys i fakty:

Urodził się jako Maurice Alberto Rocca w Waszyngtonie, USA, 28 stycznia 1969 r., jako syn imigrantki z Kolumbii i trzeciego pokolenia ojca pochodzenia włosko-amerykańskiego. W swojej rodzinie komik zdobywca nagrody Emmy ma dwóch braci o imionach Frank i Larry.

Mo osiągnął pięćdziesiątkę, ale właśnie widział młodego około trzydziestu lat, dzięki temu, że prawidłowo utrzymuje ciało. Posiada obywatelstwo amerykańskie i ma mieszane pochodzenie etniczne ze względu na swoją matkę z Kolumbii i ojca z włoskiego pochodzenia. Rocca to bardzo przyzwoita osobowość. Ma jednak wzrost 6 stóp (1,83 m) i doskonale udekorowaną sylwetkę. Mamy nadzieję, że znalazłeś Rocca również na Twitterze. W 1991 roku Mo ukończył edukację na Uniwersytecie Harvarda uzyskując dyplom z literatury angielskiej.

Zalecane