blog

Mollie Hemingway Wiki: Wiek, mąż, dzieci, rodzina, Trump, wynagrodzenie

Ameryka jest rzeczywiście jednym z najpotężniejszych krajów na świecie i normalne jest, że prezydent takiego supermocarstwa cieszy się niepodzielną uwagą. Mollie Hemingway, dziennikarka i komentatorka polityczna, pojawiła się w centrum uwagi po tym, jak została zagorzałą zwolenniczką prezydenta Trumpa i jest obecnie uważana za najbardziej wiarygodną obrończynię Trumpa przez federalistów.

  Mollie Hemingway Wiki: Wiek, mąż, dzieci, rodzina, Trump, wynagrodzenie

Kariera Mollie Hemingway:

Przede wszystkim Mollie kontynuowała swoją karierę jako dziennikarka i komentatorka polityczna. Jej pierwszą pracą w dziennikarstwie było „Radio and Records”. W 2002 roku przeniosła się do wydawnictwa Gannett i zaczęła pracować w „The Federal Times”.

Obecnie pracuje jako starszy redaktor w internetowym magazynie „The Federalist”, a także jako współpracownik „Fox News.” 26 marca 2017 r. ogłoszono, że została podpisana jako współpracownik w „Fox News”. '

W swojej karierze pracowała również dla różnych postów, takich jak The Wall Street Journal, CNN, RealClearPolitics, USA Today, The Los Angeles Times, The Guardian, The Washington Post, National Review i Christianity Today.

Ile wynosi wartość netto i wynagrodzenie Mollie?

Mollie ułożyła swoje życie zawodowe jako słynna dziennikarka i jest bardzo oddana wkładaniu swojego wkładu w dziennikarstwo. Jeśli chodzi o jej wartość netto, nie podała dokładnych szczegółów swojego statusu finansowego. Choć jeszcze nie ujawniona, patrząc na jej życie zawodowe, można śmiało powiedzieć, że przysługuje jej ładna pensja.

Jej małżeństwo, mąż i dzieci:

Dziennikarz ma ustabilizowane życie małżeńskie z mężem Markiem Hemingwayem. Po tym, jak poznała swojego przyszłego męża po raz pierwszy w Północnej Wirginii, od razu zaczęli się spotykać.

Para zrobiła kolejny krok w swoim związku, kiedy poślubiła Marka 15 ten września 2006 i od 11 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.

Ceremonia ślubna odbyła się w Immanuel Lutheran Church w Aleksandrii, a po niej odbyło się uroczyste przyjęcie w Historical Lesley J. McNair Officer’s Club w Waszyngtonie.

Jej mąż Mark jest również starszym pisarzem „The Weekly Standard” i niezależnym pisarzem, który wniósł swój wkład w wiele publikacji. Wraz z mężem ma dwójkę uroczych dzieci.

Podpis: Zdjęcie córek Mollie, opublikowane 2 sierpnia 2016 r.

Nie była zwolenniczką Trumpa, ale jest teraz!

Mollie jest znana nie tylko jako dziennikarka, ale jej nazwisko jest również znane jako najbardziej wiarygodna obrończyni Trumpa przez Federalistę. Więc jaka jest prawdziwa sprawa?

Mollie miała wspólny jej poglądy na „The Washington Post”, które rzuciły na to trochę światła. Powiedziała,

„Trump nie był moim pierwszym ani nawet drugim wyborem na prezydenta, ale całe dwa lata temu przewidziałem, że wygra. Przewidywałem też, że będzie postępowym prezydentem, co wyjaśniało, dlaczego nie byłem wśród jego zwolenników i dlaczego jestem teraz tak zadowolony”.

Jej oświadczenie sugeruje, że przedstawia Trumpa jako postępowego prezydenta i jest teraz zadowolona z jego obecnego postępowania.

Krótki życiorys i Wiki:

Mollie urodziła się około 1974 roku w Denver w Kolorado. Do tej pory nie podała dokładnych szczegółów swoich urodzin. Mniej więcej w jej wieku jest po czterdziestce. Urodziła się dla rodziców ks. Larry'ego i Carolyn Ziegler. Ojciec Mollie jest emerytowanym pastorem Kościoła Luterańskiego – Synodu w Missouri, natomiast jej matka jest emerytowaną nauczycielką w szkole.

Ukończyła studia w Douglas County High w Castle Rock w roku 1992. Ukończyła również ekonomię na Uniwersytecie Kolorado. Stoi na przyzwoitym wzroście i ma kształt ciała, który pasuje do jej osobowości.

Zalecane