blog

Molly Eskam Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki, Romans, Rodzina, Wzrost

Amerykańska modelka zrobiła furorę w mediach społecznościowych swoim niesamowitym talentem do modelowania. Molly Eskam, która zaintrygowała publiczność swoją urodą i uroczą sylwetką, od połowy 2010 roku prowadzi własny kanał YouTube i ma ponad 270 tys. subskrybentów. Jest również dobrze znana z tego, że pojawia się na Courtney Allegra Runway Show.

  Molly Eskam Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki, Romans, Rodzina, Wzrost

Jak Molly przywołuje swoją wartość netto?

Molly czerpie wartość netto ze swojego popularnego, samozwańczego kanału YouTube MOLLY ESKAM. Wykorzystała również swoje bogactwo z kariery modelki i rekomendacji na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Inny YouTuber: David Dobrik Wiki, wiek, dziewczyna, randki, bez koszuli

Amerykańska modelka Molly Eskam prowadzi własny kanał YouTube, na którym znajdują się jej vlogi podróżnicze, zabawne cytaty i żarty.

Molly założyła swój kanał na YouTube 12 maja 2010 r. Później założyła YouTubing, a jej pierwszy film był „Pytania i odpowiedzi Chirurgia plastyczna” , gdzie opowiedziała o swoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną.

Jej filmy są wystarczająco mocne, by zabawiać widzów. W ten sposób zdobyła 519 tys. subskrybentów i ponad 29 mln wyświetleń.

Współpracowała z supergwiazdą YouTube RiceGum, co pomogło jej również w zsumowaniu poglądów na filmy. Wraz z pracą na vlogowaniu zdobyła wielu obserwujących na kontach na Instagramie, które przecinają ponad 1,2 miliona obserwujących z jej uwodzicielskimi i wspaniałymi zdjęciami.

Gwiazda internetu jest pływaczką i modelką bielizny, która pojawiła się na kilku imprezach, w tym na Courtney Allegra Runway Show.

Jeśli chodzi o jej chłopaka, Briana, jego kanał na youtube 30 marca 2018 roku osiągnął 8 milionów subskrybentów. Brian pojawił się na kilku filmach Molly, a ona również pojawiła się na jego, co dowodzi, że para się wspiera.

Nie przegap: Olivia Pierson Wiki, Bio, Wiek, Modelka, Chłopak, Randka lub Lesbijka

Czy Molly z kimś się spotyka? Niejasny związek z innym YouTuberem

Molly, lat 20, jest w związku z Brianem Awadisem, który również jest YouTuberem. Brian prowadzi swój kanał pod nazwą FaZe Rug.

Nastoletni YouTuberzy często obnoszą się ze swoim życiem miłosnym w swoich postach w mediach społecznościowych. Ich piękna więź promieniowała nawet w filmie opublikowanym przez jej partnera, w którym para podzieliła się swoim pierwszym pocałunkiem opublikowanym 30 czerwca 2017 r. Wideo było uwielbiane przez publiczność i zdobyło ponad siedem milionów wyświetleń i liczenie.

Ich przyjaźnie i więzi wydają się bardzo intymne i często są postrzegane jako spotykające się ze sobą. Ale nastolatki są zdezorientowane co do statusu ich związku. W filmie opublikowanym przez FaZe Rug w dniu 31 grudnia 2017 r. ujawnił, że nadal nie są jasne, co do ich statusu związku. Powiedział, że nie jest jej chłopakiem, a wszystkie romanse i przemieszanie, które przeprowadzili na YouTube, nie są fałszywe.

Widzieć: Savannah Soutas Wiek, żonaty, mąż, córka, rodzina

Ich słodka przyjaźń nie ogranicza się do YouTube, gwiazda często dzieli się swoimi zdjęciami z chłopakiem na Instagramie i wzbudza zazdrość publiczności. 20 listopada 2017 r. życzyła swojemu rzekomemu chłopakowi 21. urodzin. Powiedziała, że ​​jest jednym z najbardziej pracowitych, kreatywnych ludzi, jakich znała i który osiągnął tak wiele w tak młodym wieku. 30 czerwca 2018 roku pozowała z nim i zapytała swoich fanów, czy oglądali film z suchym lodem.

Jej niskie życie rodzinne

Molly została wychowana przez rodziców Kenta i Laurie Eskam. Ma również w rodzinie dwóch braci Chace i Chance Eskam. Jej rodzina przeniosła się do Carlsbad w Kalifornii, gdy była dzieckiem. Internetowa sensacja ukryła szczegóły dotyczące jej życia rodzinnego.

Krótki życiorys:

Molly Eskam urodziła się w 1998 roku w Scottsbluff, NE, Stany Zjednoczone zgodnie z wiki. Swoje urodziny obchodzi co roku 30 września. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Wygląda na wyższą niż jej chłopak o wzroście 1,67 m (5 stóp i 6 cali).

Zalecane