blog

Monica Barbaro Wiki: Wiek, Żonaty, Chłopak, Sprawy, Rodzina, Wartość netto

Jeśli aktorka ma wrodzony talent i zewnętrzne piękno, staje się to najlepszą kombinacją w historii. Monica Barbaro jest również jedną z tych szczęśliwców, którzy zostali obdarzeni zapierającym dech w piersiach wyglądem i wrodzonymi talentami tanecznymi i aktorskimi. Aktorka słynie z ról w „Unreal” i „Chicago Justice”

 Monica Barbaro Wiki: Wiek, Żonaty, Chłopak, Sprawy, Rodzina, Wartość netto

Kariera i postęp:

Monica Barbaro jest najbardziej znana z roli w serialu telewizyjnym Lifetime „UnReal” (2016). Jest również znana ze swoich ról w „Chicago PD” (2016-2017), „Chicago Justice” (2017), „Zabójcza broń” (2017), „Notorious” (2016) i wielu innych.

Podobnie Barbaro jest wyszkolonym baletem, salsą, tańcem współczesnym, flamenco i tancerzem Afryki Zachodniej. Kiedy robiła licencjat z tańca, zaczęła uczęszczać na zajęcia z aktorstwa i tak weszła do biznesu.

Karierę rozpoczęła jako tancerka baletowa, ale ostatecznie została aktorką. Ona wspólny te doświadczenia z pierwszych dni z Moviefone, gdzie powiedziała:

„Właściwie, kiedy miałam 12 lat, zrobiłam „Sen nocy letniej” w moim gimnazjum i wtedy bardzo poważnie zajmowałam się baletem, a także zagrałam postać w „Dziadku do orzechów” o imieniu Fritz, która była dziewczyną. młodszy brat. Myślę, że w tym roku zdałem sobie sprawę, a potem bardzo poważnie zrobiłem balet przez kolejny, choć wiele lat w college'u, i wreszcie dałem mu szansę. Powiedziałem „teraz albo nigdy” i cieszę się, że to zrobiłem”.

Ile jest warte netto Moniki?

Monica zdobyła ogromną sławę w dziedzinie aktorstwa i tańca. Aktorka nie zdradziła jednak swojego statusu ekonomicznego, ale biorąc pod uwagę jej starania zawodowe, można podejrzewać, że prowadzi wyrafinowane życie.

A co z jej randkami?

Chociaż Monica nie pojawiła się na pierwszych stronach gazet w swoich aktualizacjach dotyczących związku, jej posty w mediach społecznościowych pokazują, że dzieli piękny związek ze swoim partnerem, Connorem.

Poza tym nie ma też żadnych wskazówek, czy para oficjalnie zawiązała węzeł, czy nie. Ale ponieważ oboje pozostają tak szczerzy w mediach społecznościowych, widzom nie będzie trudno wiedzieć, kiedy zdecydują się wziąć ślub i pozostać w więzi „męża i żony”.

Krótki życiorys i Wiki:

Monica Barbaro, lat 27, urodziła się 18 czerwca 1990 roku w Kalifornii. Jej wzrost wynosi około 5 stóp i 7 cali. Jej znak urodzenia to Bliźnięta, a jej pochodzenie etniczne jest białe. Ma w rodzinie starszego brata i starszą siostrę Evę. Do tej pory nie podała szczegółowych informacji o swoich rodzicach. Uczęszczała do Tisch School of the Arts na Uniwersytecie Nowojorskim, aby wziąć udział w zajęciach z aktorstwa.

Zalecane