blog

Monica Calhoun żonaty, mąż, rozwód, syn, choroba, wartość netto

Potrzeba dużo ciężkiej pracy i ciągłego wysiłku, aby coś w życiu osiągnąć i osiągnąć cel. Monica Calhoun jest aktorką telewizyjną i filmową, najbardziej znaną z roli w filmach Baghdad Café i The Best Man. Chociaż może nie trafiła na nagłówki w rolach i postaciach, które grała w filmie, wykonała wiele ważnych prac przedstawiających prawdziwe osobowości, które wyjaśniają jej zdolności jako aktorki.

 Monica Calhoun żonaty, mąż, rozwód, syn, choroba, wartość netto

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Potrzeba dużo ciężkiej pracy i ciągłego wysiłku, aby coś w życiu osiągnąć i osiągnąć cel. Monica Calhoun jest aktorką telewizyjną i filmową, najbardziej znaną z roli w filmach Baghdad Café i The Best Man.

Chociaż może nie trafiła na nagłówki w rolach i postaciach, które grała w filmie, wykonała wiele ważnych prac przedstawiających prawdziwe osobowości, które wyjaśniają jej zdolności jako aktorki.

Kariera i postęp

Aktorka ma długą historię w branży rozrywkowej. Karierę rozpoczęła od filmu telewizyjnego Children of the Night w 1985 roku. Następnie zdobyła uznanie za rolę w filmie The Bagdad Night, a później pracowała w adaptacji serialu telewizyjnego o tym samym tytule.

Zobacz też: Brooke Elliott zamężna, mąż, chłopak, randki, utrata wagi, wartość netto

Odegrała znaczącą rolę w filmach i serialach telewizyjnych, takich jak The Players Club i The Best Man wraz z jego kontynuacją The Best Man Holiday, a także grała Rebbie Jackson w The Jacksons: An American Dream. Jej rola Patricii Tresvant, matki Ralpha Tresvanta w The New Edition Story, przyniosła jej nominację do nagrody Emmy.

Ile jest warte netto Moniki?

Dopóki jej kariera trwała w Hollywood, była równie niesamowita. Jej ciągłe zaangażowanie w lepszą pracę dobrze jej opłaciło, a jej wartość netto wynosi 5 milionów dolarów. Ponieważ zakłada się, że średnia pensja aktora w Stanach Zjednoczonych wynosi 50 058 USD, Monica może również otrzymywać wynagrodzenie odpowiadające szacunkowym wartościom.

Zaczynając jako dziecko, kontynuuje działanie do dnia dzisiejszego i jest częścią wielu seriali i filmów. Ma pojawić się w filmach Anna Lucasta i Wszystko oprócz mężczyzny, który jest w trakcie postprodukcji. Jej rola w programie telewizyjnym Dziennik samotnej mamy też jest niezapomniana.

Czy Monica była mężatką?

Prawie każdy z nas wie, że ma małego syna, ponieważ przedstawiła go światu po tym, jak przywiozła go na imprezę na czerwonym dywanie podczas premiery filmu, Najlepsze wakacje dla drużbów . Dziecko jest niewidome i wymaga szczególnej uwagi i opieki. Monica bardzo kocha swojego syna, co widać na zdjęciach, które przy różnych okazjach przesyła z nim w mediach społecznościowych. Czy to spacerując po parku w środę rano, czy też okazując miłość swojemu synowi w narodowy dzień synów, Monica nigdy nie zawodzi i waha się, by okazać swoje oddanie swojemu synowi. Monica podzieliła się także bardzo emocjonalnym filmem ze swoim synem na basenie, gdzie uczyła go pływania.

Jessica Lee Keller Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Sprawy, Rodzina, Wzrost

Nie tylko jej syn, nawet jej brat cierpi na tę samą chorobę. Monica twierdzi również, że ślepota zarówno jej brata, jak i syna dała wiele lekcji w życiu. Powiedziała dziennikarzom, że sposób, w jaki postrzega rzeczy różni się od innych ludzi, ponieważ Monica patrzy na świat z innej perspektywy.

Monica z synem na premierze The Best Man Holiday (Źródło: NaturallyMoi.com)

Choć była otwarta na to, że jest matką, ojciec dziecka pozostaje tajemnicą. Chociaż w przeszłości była powiązana z aktorem Miguelem A Nunezem, żadna ze stron nigdy nie otrzymała potwierdzenia.

Nic nie wskazuje na to, że wkrótce ujawni osobę, z którą miała dziecko. Nie jest również jasne, czy wyszła za mąż, czy nie. Jednak 23 września 2018 r. Monica udostępniła również kilka zdjęć pierścionków, które podekscytowały jej fanów i wszyscy założyli, że się zaręczyła. Chociaż obrazy pierścieni nie przedstawiały jej, dała swoim fanom coś do plotkowania. Nie było wielu spotkań aktorki z osobą, z którą mogłaby się utożsamiać jako mąż, a nawet chłopak. Dlatego też nie ma informacji o jej rozwodzie.

Krótki życiorys

Monica Calhoun, obecnie 47-letnia, urodziła się w 1971 roku i ma obchodzić swoje urodziny 29 lipca. Wśród jej rodziców, jej matka Lorine W. Calhoun przeniosła rodzinę do Los Angeles, aby pomóc jej rozpocząć karierę aktorską.

Może ci się spodobać również: Lesley Joseph Żonaty, mąż lub partner, chłopak, dzieci, wartość netto

Ma też jedno rodzeństwo, brata. Jest absolwentką liceum artystycznego hrabstwa Los Angeles. Obywatel amerykański należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Zalecane