blog

Moniece Slaughter Wiki, urodziny, w ciąży, rodzice, wartość netto, pochodzenie etniczne

Ujawnienie faktów o sobie, które społeczeństwo uważa za niezwykłe, jest naprawdę trudne. Jednak Moniece Slaughter była na tyle odważna, by opowiedzieć o swojej seksualności i lesbijskim związku, po dwóch poprzednich romansach ze słynnym artystą. Moniece słynie z występów w reality show „Love and Hip Hop Hollywood” oraz „Następna top modelka Ameryki”.

 Moniece Slaughter Wiki, urodziny, w ciąży, rodzice, wartość netto, pochodzenie etniczne

Nie ujawniła jeszcze swojej dokładnej wartości netto, ale biorąc pod uwagę jej osiągnięcia z reality show, musi to być gdzieś w setkach tysięcy dolarów.

A co z poprzednimi sprawami Moniece?

Ekscytujące relacje Moniece Slaughter są jednym z powodów, które postawiły ją w płomieniu kontrowersji.

Wcześniej dzieliła romantyczny związek z chłopakiem, Lil Fizz, amerykańskim raperem. Choć ich związek długo nie mógł się przedłużyć, zaszła z nim w ciążę i powitała syna o imieniu Kameron David Frederic.

Potem zaczęła się spotykać amerykański raper Rich Dollaz w 2015 roku, ale ich związek wkrótce się zakończył.

Wyszedł jako biseksualny i ma dziewczynę!

Jej najczęstszy związek był z partnerem, AD Diggsem.

Po rozstaniu z Richem Slaughter z przekonaniem oznajmiła, że ​​jest biseksualna i łączy ją romantyczna więź z tą damą. Powiedziała,

„AAAAWWWWWW Kocham ją. Nadąsałem się, bo chcę tego, czego chcę, kiedy tego chcę. Była po mojej stronie i była moją największą lekcją i jeszcze większym błogosławieństwem. Uczę się, że nie mogę pośpieszyć z miłością ani oczekiwać, że ktoś poczuje to, co ja czuję tak głęboko, jak ja. I kocham to, ponieważ było takie przemyślane i takie proste i to wszystko, czego chcę. Czas. Uwaga. Świadomość emocjonalna. I prostota. Ponieważ wymaga myślenia. Oficjalnie jestem wyłączony z rynku.

Krótki życiorys:

Według źródła wiki, Moniece Slaughter urodziła się 4 marca 1987 roku w Los Angeles w Kalifornii. Szczegóły jej rodziców nie są ujawniane, ale muszą być dumni z jej osiągnięć. Jej znak urodzin to Ryby. Jej narodowość jest amerykańska i należy do rasy czarnej.

Zalecane