blog

Morgan Brennan Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Dziecko, CNBC, Wynagrodzenie, Bio

„Szybko” i „Autentyczny” to dwie mantry, dzięki którym człowiek może zostać świetnym reporterem. A Morgan Brennan właśnie to potrafi i jest jednym z najbardziej utalentowanych reporterów do zadań ogólnych w globalnej sieci telewizyjnej CNBC. Cóż, świetnie spisuje się jako reporterka, ale jest też pełnoetatową żoną i uroczą mamą córki.

 Morgan Brennan Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Dziecko, CNBC, Wynagrodzenie, Bio

Morgan Brennan: Reporter CNBC

Dopiero cztery niepewne lata reporter dołączył do CNBC. Brennan pracuje jako generalny reporter przydziału dla sieci, mając siedzibę w głównej siedzibie w Eaglewood Cliffs, N.J.

Zanim dołączyła do globalnej sieci, pracowała jako reporterka i pisarka dla magazynu Forbes, który nawet zgłaszał się do magazynu. Brennan zrobiła karierę w Forbes w 2009 roku. Zajmowała różne stanowiska jako prezenterka i reporterka, a także producentka Forbes Video Network obejmująca temat związany z biznesem i finansami.

W czasach studenckich dziennikarka założyła nawet Klub Kultury, w którym pełniła funkcję prezesa klubu w tak młodym wieku.

Ile zarabia Morgan?

Jako reporterka wiadomości w CNBC zarabia lukratywną pensję w sieci. Średnia pensja reportera wynosi od 600 tys. do 680 tys. Jako reporterka wiadomości prawdopodobnie ma prawo do porządnej pensji od CNBC.

Życie małżeńskie z mężem Mattem:

Oprócz swojego zawodu jako osoby medialnej, Brennan jest bez wysiłku szczęśliwa, jeśli chodzi o jej życie osobiste. Jest żoną mężczyzny swoich marzeń, Matta Cacciottiego. Ślub uroczej pary odbył się 6 sierpnia 2011 r. i był całkowicie rodzinnym wydarzeniem.

Mąż Brennan, Cacciotti, jest założycielem Gold Street Trading w Nowym Jorku i nadal pracuje jako dyrektor generalny firmy.

Powitał dziewczynkę!

Po pięciu latach małżeństwa para ogłosiła, że ​​przywita w swojej rodzinie nowego członka. Na początku 2016 roku Morgan opublikował zdjęcie z Baby Shower, które zaaranżował Mohamed Hussain.

Krótka biografia Morgana:

Morgan Brennan obchodzi swoje urodziny 26 kwietnia w mieście w Stanach Zjednoczonych. Chociaż jej rok urodzenia wciąż nie istnieje na jej wiki, prawdopodobnie ma około trzydziestki lub czterdziestu lat. Brennan ukończyła studia z wyróżnieniem na Uniwersytecie Nowojorskim na kierunku nauki społeczne z podwójną koncentracją na medioznawstwie i antropologii. Dziennikarz ma doskonały wzrost i należy do rasy białej.

Zalecane