blog

Morgan Kolkmeyer Wiki, wiek, zaręczyny, żonaty, mąż, rodzice, WGN

Meteorolog często opowiada swoim widzom o burzach i ponurych dniach, ale w ich życiu osobistym nie wszystko jest ponure i burzliwe. Niedawno meteorolog WGN-TV doświadczył w życiu słońca, gdy jej chłopak ukląkł na jedno kolano, aby zadać jej krytyczne pytanie: „Wyjdziesz za mnie?”. A Morgan Kolkmeyer powiedział „tak” do swojego narzeczonego i przyszłego męża 11 czerwca 2017 r.

 Morgan Kolkmeyer Wiki, wiek, zaręczyny, żonaty, mąż, rodzice, WGN

Gotowy do życia małżeńskiego!

Meteorolog WGN-TV jest w pełni zaangażowanym związku z Ryanem. Duet niedawno się zaręczył, a jej miłość do życia, Ryan wyznaczył ją przed setkami ludzi w 11 ten Czerwiec.

„Jak długo będę cię kochać… Dopóki gwiazdy będą nad tobą i dłużej, jeśli będę mógł.”

Para poznała się w 2015 roku, kiedy Ryan przyjaźnił się ze swoją współlokatorką Stefanie. We wrześniu 2015 roku rozmawiali i tańczyli razem i od tego momentu są razem.

Para daje teraz cel związku wielu parom. Niedawno uroczy duet towarzyszył sobie, aby a ślub 16 ten września 2017 r. i powiedział, że następnym, na który pójdą, będzie ich własny ślub.

Ich ostatnie odkrycie pojawiło się po kilku niepotwierdzonych doniesieniach, według których Morgan i Ryan mają wziąć ślub w 2018 roku.

Oprócz postów o przyszłym mężu, informuje fanów o swojej pracy w telewizji i dzieli się zdjęciami z kolegami.

Nowy meteorolog w WGN-TV:

Absolwentka Northern Illinois University z tytułem Bachelor of Science in Meteorology rozpoczęła karierę zawodową w FOX 21 KQDS-DT jako Weekend Meteorologist, gdzie pracowała do lipca 2014 roku.

Po swojej pracy pracowała dla WREX-TV, gdzie pełniła funkcję Meteorologa Porannego i Południowego, a także jako prezenterka Porannych Wiadomości. Po trzech latach udanej kariery w WREX-TV, WGN ogłosił, że Morgan Kolkmeyer dołączy do Chicago WGN Morning News w maju 2017 r. Lauren Jiggets. Zastąpiła Demetriusa Ivory'ego i dołączyła do WGN w czerwcu 2017 r. Meteorolog jej kalibru wcale nie jest tani, a WGN musiał obiecać jej wysoką pensję, której jeszcze nie ujawniono.

Krótka biografia Morgana:

Utalentowana meteorolog lubi zachować prywatność, jeśli chodzi o opowiadanie o swojej rodzinie i rodzicach. Według źródeł wiki urodziła się w Rockford w stanie Illinois. Chociaż jej dokładna data urodzenia wciąż nie jest znana, prawdopodobnie starzeje się około dwudziestki i obchodzi swoje urodziny 3 r & D Wrzesień. Tego samego dnia w 2017 roku napisała, że ​​nie czuje się źle z wiekiem. Należy do białego pochodzenia etnicznego i posiada amerykańskie pochodzenie etniczne. Stojąc na dużej wysokości, utrzymuje szczupłą sylwetkę.

Zalecane