blog

Morgan Macgregor, żona Michaela C. Halla: Wiki, wiek, rodzina, praca, wartość netto

Morgan Macgregor zwróciła uwagę jako żona amerykańskiego aktora Michaela C. Halla. Jej mąż słynie z roli Davida Fishera w serialu HBO Sześć stóp pod ziemią. Jest redaktorem pomocniczym Los Angeles Review of Book. Jako miłośniczka książek często dostarcza analizy, oceny i oceny książek.

  Morgan Macgregor, Michael C. Hall's Wife: Wiki, Age, Family, Job, Net Worth

Morgan Macgregor zwróciła uwagę jako żona amerykańskiego aktora Michaela C. Halla. Jej mąż słynie z roli Davida Fishera w serialu HBO, Sześć stóp pod ziemią . Jest redaktorem pomocniczym Los Angeles Review of Book. Jako miłośniczka książek często dostarcza analizy, oceny i oceny książek.

Jak Morgan Macgregor zebrał wartość netto?

Morgan Macgregor zebrała swoją wartość netto dzięki swojej karierze pisarskiej. Zdobyła fortunę dzięki pracy jako Associate Editor w Los Angeles Review of Books. Jest także krytykiem książek i pisze recenzje na temat różnych wydanych książek. Morgan stawia też swój krok w kierunku literatury. Źródło wiki sugeruje, że pisze powieść, ale nie ujawniło jeszcze, że jest to temat.

Cieszy się również wystawnym stylem życia wraz ze swoim mężem Michaelem, którego wartość netto wynosi 25 milionów dolarów. Zbierał dochody ze swojego występu w serialach takich jak Dexter (2006–2013); Gwiazda kontra siły zła (2015 do 2017). W 2017 roku para kupiła tradycyjny, klasyczny sześcioosobowy apartament, który podobno kosztuje około 4,3 miliona dolarów. Ich dwupokojowe i trzypokojowe mieszkanie znajduje się w budynku Art Deco.

Wspólna przysięga ślubna po czterech latach związku; Morgan, trzecia żona Michaela

Morgan Macgregor obecnie pielęgnuje swój związek małżeński z Michaelem C. Hallem. Para złożyła przysięgę małżeńską 29 lutego 2016 r. w Nowym Jorku. Odbyli zaślubiny podczas prywatnej ceremonii w nowojorskim ratuszu.

Para jest razem od czasu rozkwitu ich związku w maju 2012 roku. Michael miał 39 lat, kiedy duet został po raz pierwszy zauważony razem podczas rozdania nagród Emmy 2012, trzymając się za ręce na czerwonym dywanie.

Po złożeniu przysięgi ślubnej para uczestniczyła razem w kilku wydarzeniach. Zostali zauważeni razem podczas Hyundai Mercury Prize 2016 we wrześniu 2016 r. w Londynie w Anglii. Morgan wzięła również udział w nocnej imprezie sztuki męża, Łazarz w Teatrze King’s Cross w listopadzie 2016 r.

Pomimo sześcioletniej wspólnoty Morgan i jej mąż nie powitali jeszcze dodatkowego członka rodziny, począwszy od czerwca 2018 r.

Morgan jest trzecią żoną Michaela. Amerykański aktor był wcześniej żonaty z Lodowe Szaleństwo aktorka, Amy Spanger w latach 2002-2007. W ciągu roku od rozwodu z pierwszą żoną ożenił się Kwarantanna aktorka Jennifer Carpenter w 2008 roku. Jednak nie mógł utrzymać stałej więzi i rozstał się ze swoją drugą żoną w 2011 roku.

Krótki życiorys

Morgan Macgregor urodził się w Kanadzie. Jej rodzice wychowali córkę Associate Editor w kraju Ameryki Północnej, Kanadzie. Jest niższa od swojego męża Michaela C. Halla, który stoi na wysokości 1,78 m (5' 8''). 47-letni Michael urodził się w 1971 roku, a urodziny obchodzi 1 lutego.

Jest miłośniczką książek, a jej ulubioną książką jest Donna Tartt Sekretna historia. Morgan marzy o otwarciu księgarni Dead or Alive . Uwielbia tatuaże i połączyła wiele tatuaży na lewym ramieniu.

Zalecane