blog

Mountain Men Star Morgan Beasley Wiki, wiek, żona, rodzina, wartość netto

Jeśli ktoś musi wybierać między gorączkowym miejskim otoczeniem a wiecznym naturalnym rajem, nie podejmie decyzji, że pozostanie na kolanach natury. Jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę brzemię miejskiego życia, ale po kilku dniach zaczyna brakować mu uroku i dramatyzmu. Cóż, jeden człowiek stoi dokładnie w opozycji do tej filozofii, a jest nim nikt inny jak Mountain Men Morgan Beasley, który od dziesięciu lat żyje w ekstremalnych warunkach Alaski

 Mountain Men Star Morgan Beasley Wiki, wiek, żona, rodzina, wartość netto

Żyjąc życiem nomady:

Ludzie! Przygotuj się na wiki osoby pełnej dziczy. Trudno sobie wyobrazić, jak osoba z dyplomem nauk o środowisku na Uniwersytecie Idaho żyje w warunkach przypominających epokę kamienia łupanego. Cóż, Morgan Beasley wybrał Góry zamiast biur. Po latach pracy w tzw. cywilizowanym życiu rozpoczął podróż na całe życie na Alasce.

Bardzo oddany człowiek sprawiał, że niemożliwe zadania wyglądały jak strzebla, kiedy wędrował wymagającym torem na Alasce nie raz, ale dwa razy. Morgan prowadzi odosobniony i wolny od technologii styl życia, poluje i uprawia własne rośliny, aby przetrwać. W tym czasie stał się pierwszą osobą, która uprawiała czosnek na Alasce. Z pewnością wyznacza tu trend.

Jego wizerunek jako ocalałego znalazł się na publicznym radarze po tym, jak pojawił się w czwartym sezonie Mountain Men w History Channel, który prezentował jego podróż do jego posiadłości przez niebezpieczną pieszą wędrówkę. Mountain Men to popularny program, w którym obecni byli tacy świetni jak Charlie Tucker, Eustace Conway , George Michaud, Marty Michaud, Rich Lewis, Tom Oar, Jason i Kyle Bell.

Ile ma wartość netto Morgana?

Gwiazda Mountain Men, Morgan, stał się natychmiastowym hitem w serialu, w którym niektórzy widzowie wykazywali nawet frustrację, gdy nie pojawił się w finale sezonu. Wszyscy fani są podekscytowani, widząc ich bicie serca w zwiastunie programu na nowy sezon.

Jego popularność jako ludzi górskich rośnie, a producenci upewniają się, że trzymają swojego gwiazdora na swoim czele. Otrzymuje roczną pensję w wysokości 200 000 dolarów, co zwiększa jego wartość netto do miliona dolarów.

Czy człowiek z gór już się ożenił?

Osoba taka jak Morgan jest rzadkim przykładem dla każdego, ponieważ przeżył ponad dziesięć lat swojego życia dosłownie nic w kieszeni. Obecnie biwakuje w jednym z najtrudniejszych warunków na wybrzeżu Alaski i mieszka w ręku, tworząc przenośny dom.

Żyć takim życiem, jak on, jest bez wątpienia koszmarem dla każdej osoby. Tak więc prawie niemożliwe jest znalezienie dziewczyny, która nawet dwa razy pomyśli o życiu jak Morgan. Może właśnie dlatego Morgan nie znalazł jeszcze swojego idealnego partnera. I kto chce dzielić swoją zagrażającą życiu podróż z rodziną.

Morgan jest całkowicie pozbawiony kontaktu ze światem; nie dzieli się niczym poza swoją podróżą w serialu. Obecnie jest samotny i nie ma jeszcze żony. Ale po dziesięciu długich latach podróży na Alaskę kilka sekcji fanów chciałoby, aby ich mężczyzna zadomowił się w swoim życiu osobistym, podczas gdy niektórzy chcą, aby kontynuował podróż do dziczy.

Krótkie życiorys Morgana i jego rodzina:

Morgan urodził się jako Amerykanin i żyje dzikim życiem na Alasce. Mężczyzna w średnim wieku mieszka 250 mil od najbliższych sąsiadów i tysiące mil od swojej rodziny. Ale Morgan ma dożywotnie wsparcie swojej siostry Jill Beasley, która jest rekruterką ds. sprzedaży medycznej. Morgan otrzymuje bardzo potrzebne zachęty dla swojej siostry, która w niego wierzy i nazywa go prawdziwym człowiekiem gór.

Zalecane