blog

Munir El Haddadi Wiki, rodzice, religia, wynagrodzenie, dziewczyna, romans

Profesjonalna drużyna piłkarska La Liga, FC Barcelona, ​​miała kiedyś najsłynniejsze trio ofensywne MSN, które strzeliło między nimi 270 bramek. Po odejściu Neymara Jr. do francuskiego klubu Paris Saint-German (PSG) w 2017 roku, środkowy napastnik Barcelony Munir El Haddadi również został wypożyczony do Deportivo Alaves. Jednak w sezonie La Liga 2018-19 23-letni Munir powraca do drużyny Barcelony i jest jednym z potencjalnych napastników, którzy mogą osiągnąć aperturę duetu Lionel Messi i Luis Suárez.rez.

  Munir El Haddadi Wiki, rodzice, religia, wynagrodzenie, dziewczyna, romans

Jednak w sezonie La Liga 2018-19 23-letni Munir powraca do składu Barcelony i jest jednym z potencjalnych napastników, aby osiągnąć aperturę duetu Lionela Messiego i Luisa Suareza.

Ile jest warte wynagrodzenie Munira i jego wartość netto?

Munir El Haddadi, lat 23, zebrał swoją wartość netto w swojej karierze zawodowego piłkarza marokańsko-hiszpańskiego. Według Football Transfer Market jego wartość rynkowa wynosi 12 milionów euro. We wrześniu 2017 został wypożyczony z Barcelony do Alaves, kiedy wyceniono go na 9 milionów euro.

Zobacz też: Żona Brooksa Koepki, dziewczyna, wartość netto, zarobki

Podczas gdy pomocnik Barcelony, Philipe Coutinho, który ma żonę o imieniu Aine Coutinho Munir, który gra jako napastnik w Barcelonie, zarabia ponad 200 000 funtów tygodniowo, również zbiera przyzwoitą sumę płac dzięki umowie z hiszpańskim klubem. Środkowy napastnik wrócił do Barcelony z Alaves po zakończeniu wypożyczenia w czerwcu 2018 roku. W klubie nr 1 La Liga ma kontrakt do 30 czerwca 2019 roku.

Datowany Instagram Star Ex-Girlfriend od 2 lat

Zawodowy piłkarz spotykał się z gwiazdą Instagrama Ainhoą Coso. Była dziewczyna Munira, 25-letnia Ainhoa, która pochodzi z Hiszpanii, ma wpływ na styl życia. Zerwana para, której udało się zachować prywatność swojego związku, była aktywna w swoich mediach społecznościowych od 2014 do 2016 roku.

Środkowy napastnik Barcelony po raz pierwszy zaprezentował swoje zdjęcie ze swoją ówczesną dziewczyną Ainhoą 13 marca 2014 r. Była para również cieszyła się romantyczną wizytą w różnych miejscach Hiszpanii. W lipcu 2014 Munir i gwiazda Instagrama spacerowali po ulicach Barcelony.

Munir El Haddadi i jego była dziewczyna Ainhoa ​​Coso przechadzają się ulicą Barcelony 12 lipca 2014 r. (Zdjęcie: Instagram)

Podczas gdy byli w związku, Ainhoa ​​również prezentowała swój romans i obnosiła się ze swoim zdjęciem na swoim Instagramie. Wyraziła swoją miłość do gwiazdy futbolu 24 kwietnia 2015 i podziękowała mu za pamięć o niej.

Nie przegap (była dziewczyna gwiazdy Barcelony): Dziewczyna Neymara Jr Bruna Marquezine Bio: Chłopak, Zaręczyny, Małżeństwo

Ostatnie zdjęcie duetu pojawiło się w maju 2016 roku, kiedy Barcelona została mistrzem La Liga 2015-2016. Ainhoa ​​poszła świętować zwycięstwo z Munirem i pogratulowała mu na swoim Instagramie. Od tego czasu duet przestał afiszować się swoim zdjęciem w mediach społecznościowych i podobno postanowił odwołać swój romans.

Po tym, jak Munir i jego była dziewczyna, Ainhoa, oficjalnie oddzielili się od siebie, Munir dołączył do Valencii CF na wypożyczeniu z Barcelony w sierpniu 2016. Następnie skupił się na swojej zawodowej karierze piłkarskiej i awansował w szeregach Barcelony po ponownym dołączeniu w czerwcu 2018.

Krótki życiorys

Munir El Haddadi urodził się 1 września 1995 roku w San Lorenzo de El Escorial w Hiszpanii. W wieku 18 lat zawodowy piłkarz zdobył tytuł Ligi Młodzieży UEFA z młodzieżową drużyną FC Barcelony. Munir stoi na wysokości 1,75 m (5 stóp i 9 cali) i ma mieszane pochodzenie etniczne z pochodzeniem marokańskim i hiszpańskim.

Marokańsko-hiszpański gracz urodził się dla swoich rodziców Mohameda El Haddadi Arbrqui i Zaidy. Jego ojciec Mohamed, pochodzący z Maroka, przeniósł się do Hiszpanii w wieku 18 lat. Matka piłkarza, Zaida, pochodzi z Melilli na północnym wybrzeżu Afryki. Oprócz Munira jego rodzice mają trzech synów, którymi mogą się opiekować.

Przeczytaj także: David McIntosh Dziewczyna, wesoły, Net Worth, Rodzina

Munir nosi nazwę religii muzułmańskiej i posiada obywatelstwo hiszpańskie. Zgodnie z wiki, w swoim debiucie w reprezentacji Hiszpanii podczas eliminacji UEFA EURO 2016 zastąpił napastnika Athletico Madryt Diego Costę, gdzie jego drużyna zapewniła sobie zwycięstwo 5:1 z Macedonią.

Zalecane