blog

Musical.ly's Star Savannah Soutas Wiki: Wiek, ślub, mąż, w ciąży

Rozmawialiśmy już o tym, jaka jest popularna i jak wysoko zajmuje miejsce w rankingu mediów społecznościowych. Savannah Soutas, jedna z najbardziej poszukiwanych nazw w muzycznej aplikacji online, Musical.ly, ma nowe wiadomości do podzielenia się z ludźmi i jest to coś, na co ona, podobnie jak wielu jej fanów, czekała od dawna. Cóż, jestem pewien, że po prostu dobrze zgadłeś. Jest teraz mężatką!!!

  musical.ly's Star Savannah Soutas Wiki: Age, Wedding, Husband, Pregnant

Tylko trochę kopać w jej karierze:

Zaczęła tańczyć w wieku dwóch lat. Czy potrafisz całkiem dobrze pakować, a może też dobrze śpiewać? Tak czy inaczej, postanowiłem zostać blogerem i Instagrammerem. I nie zapominaj, że jest również utalentowanym fotografem. To najlepsza część, ponieważ jej osobiste i wspólne konto ma ponad milion obserwujących na Instagramie.

Przeglądaj to: Todd Tucker Wiki, wiek, wzrost, wartość netto, Kandi Burruss

Przede wszystkim odnosi sukcesy w Musical.ly i jest jedną z najchętniej obserwowanych kobiet w historii, a raz nawet osiągnęła szczyt. Ma w nim ponad dziewięć milionów obserwujących. Założyła kanał YouTube o nazwie Cole&Sav ze swoim ówczesnym chłopakiem, teraz mężem, Cole LaBrant .

Och! Kim jest tata dziecka?

Jak wszyscy wiemy, jest matką bardzo uroczej i uroczej córeczki, Everleigh Soutas. Czteroletnia dziewczynka wraz ze swoim równie uroczym przyjacielem ma swoją stronę na Instagramie i stała się celebrytą, która ma ponad milion obserwujących. W wieku 18 lat zaszła w ciążę z dzieckiem, a w wieku 19 lat została matką. Od czasu rozstania stara się wymazać z pamięci każde wspomnienie okropnej poprzedniej relacji.

Jednak w jednym poście na Twitterze można ją zobaczyć z osobą, która podobno jest tatusiem dziecka. Ich córka wygląda dokładnie tak jak on.

Nie przegap: Kia Stevens Wiki, mąż, utrata masy ciała, wartość netto

Savanna powiedziała, że ​​pozwala Tomowi spędzać czas z córką (Zdjęcie: Tom Smith Facebook)

Później Savannah ujawniła opinii publicznej, że wkrótce spodziewa się nowego dziecka. W maju 2018 roku Savannah Soutas wraz z mężem opublikowała film na YouTube, w którym wykonali test ciążowy. W filmie rozmawiali o swoim nadchodzącym dziecku, a także wyjaśnili, że jest w ciąży. Zabrała również Instagram, aby otworzyć informacje o swojej ciąży, gdzie opublikowała zdjęcie ze swoim partnerem i córką.

Po kilku miesiącach, 28 grudnia 2018 r., Savannah urodziła nową córkę, Posie Rayne, która ważyła 6 funtów i 13 uncji i rozlała nowy kolor szczęścia w swojej rodzinie. Udostępniła swoje zdjęcie nowo narodzonemu dziecku w mediach społecznościowych i powiadomiła o porodzie.

Savannah Soutas z nowo urodzoną córką w 2018 roku (zdjęcie: Instagram Savannah)

Obecnie żyje szczęśliwie z mężem i dwiema pięknymi córkami; Everleigh i Posie Rayne. Savannah i jej mąż często informują o swoim życiu rodzinnym w mediach społecznościowych, ukazując ich wszechstronne życie miłosne i wymiary.

Jak więc poznała swojego męża, Cole'a LaBranta?

To nie jest coś, co wydarzyło się bardzo dawno temu. Savannah i Cole zaczęli spotykać się w połowie 2016 roku, a chemia szybko się rozwinęła. Założyli nawet kanał na YouTube, łącząc swoje imię. Często współpracują przy filmach na Musical.ly i YouTube.

Oprócz tego Eveleigh wydaje się kochać towarzystwo swojego nowego opiekuna. Trio nakręciło wiele niesamowitych filmów i podzieliło się nimi ze światem. Więc co może być bardziej odpowiedniego, że spotkali się na całe życie? Myśląc o tym, zrobili to samo, w wyniku czego para zaangażowani w styczniu tego roku, zaledwie sześć miesięcy po rozpoczęciu ich związku.

Bonnie Wallace Wiki, wiek, mąż, wartość netto, dzieci

Krótki życiorys

Według źródeł wiki, Savannah Soutas, obecnie w wieku 25 lat, urodziła się 2 marca 1993 roku w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Ponieważ poślubiła miłość swojego życia i przeszła do nowej fazy, zmieniła również swoje imię na Savannah LaBrant, oznaczając nowy początek. Wśród jej rodziców Jej matka Deborah i rodzeństwo, siostra Chantelle Paige, mieli znaczący wpływ na jej życie. Amerykanin należy do rasy białej. Ma wysokość 5 stóp i 2 cale.

Zalecane