blog

Nadia G zamężna, chłopak, wartość netto | Kanadyjskie Fakty Szefa Kuchni, Wiki

Kanadyjska szefowa kuchni Nadia G, która zafascynowała serca widzów swoją apetyczną kuchnią, jeszcze nie potwierdziła swojego romansu z Henrym Meierem. Autorka książki kucharskiej obnosi się ze swoją niezaprzeczalną więzią w mediach społecznościowych. Nadia słynie ze swojego programu kulinarnego Bitchin' Kitchen, który wyemitowano po raz pierwszy w 2010 roku. Pracowała również w studiu projektowo-brandingowym butiku 2.0.

 Nadia G zamężna, chłopak, wartość netto | Kanadyjskie Fakty Szefa Kuchni, Wiki

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Mąż/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Wzrost

Kanadyjska szefowa kuchni Nadia G, która zafascynowała serca widzów swoją apetyczną kuchnią, jeszcze nie potwierdziła swojego romansu z Henrym Meierem. Autorka książki kucharskiej obnosi się ze swoją niezaprzeczalną więzią w mediach społecznościowych.

Nadia słynie z pokazu kulinarnego, Bitchin'Kitchen, który został wyemitowany po raz pierwszy w 2010 roku. Pracowała również w studio projektowo-brandingowym butiku 2.0.

Jak Nadia zbiera wartość netto?

38-letnia Nadia zbiera majątek jako gospodarz programów kulinarnych i profesjonalnego szefa kuchni. Według ca.indeed.com szacunkowa pensja szefa kuchni w Kanadzie wynosi 18,04 USD za godzinę. Ona gromadzi znaczącą część bogactwa jako twórca i gospodarz przebojowej serii Cooking Channel, Bitchin'Kuchnia od 2010.

Nie przegap: Jack Avery Wiki, wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice

Kanadyjska szefowa kuchni zbiera również dochody z jej autorskiej książki, w tym „ Gotowanie na kłopoty ' (Ballantine / Random House 2011) oraz ' Książka kucharska Bitchin' Kitchen: Rozbujaj swoją kuchnię i pozwól chłopcom posprzątać bałagan ”.

W młodym wieku Nadii pracowała jako pionierka w branży rozrywki online. Przez siedem lat pracowała nawet w swoim studio projektowo-brandingowym butiku 2.0.

Romans Nadii G z podobno chłopakiem!

Nadia G obnosi się ze swoim związkiem z facetem o imieniu Henry Meier od 2013 roku i jest w całym Internecie ze swoją idealną chemią.

Ich związek pojawił się 18 grudnia 2013 roku, kiedy duet udostępnił zdjęcie dając pozę. Henry, który nazywa Nadi G swoim „dzieckiem”, jeszcze nie ujawnił jej publicznie jako swojej dziewczyny.

Przeczytaj także: Virginia Wade Żonaty, mąż lub partner, lesbijka, wartość netto

Z drugiej strony Nadia udostępnia również zdjęcia Henry'ego swoim 20,5 tys. obserwującym na Instagramie. Samozwańcza „przystojna” para często pozuje w namiętnej pozie. Tysiące obserwujących twierdzi, że są niesamowitą parą, więc najwyższy czas ujawnić swój rzeczywisty status związku.

Nadia pozuje z Henrym Meierem naprzeciw siebie 11 maja 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Chociaż Nadia jest zawodowym kucharzem, jej rzekomy chłopak jest kucharzem-amatorem i rzucił okiem na przygotowywane przez siebie potrawy, które nie pasują do standardów Nadii. Częstotliwość ich romansów w mediach społecznościowych w 2018 r. jest niewielka, ale zdjęcia przedstawiające ich wspólnotę wciąż błyszczą, więc nadal umawiają się na randki. Jak na razie Nadia jeszcze nie wyszła za mąż.

Związane z kanadyjskim szefem kuchni: Roger Mooking Wiki: wiek, żona, żonaty, rodzina, wzrost, wynagrodzenie, wartość netto

Krótki życiorys

Nadia G urodziła się jako Nadia Giosia 12 maja 1980 roku w Montrealu w Kanadzie. Wychowała się wraz ze swoimi włoskimi rodzicami, jak na wiki. Stojąc na wysokości 1,68 metra, Nadia ma obywatelstwo kanadyjskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego z włoskim pochodzeniem.

Otrzymała szkolenie w instytucie kulinarnym Hard Wooden Spoon Whacks zgodnie z wiki.

Fakty, które należy wiedzieć o kanadyjskiej szefowej kuchni Nadii G

Oto kilka faktów, których nie możesz przegapić na temat kanadyjskiego szefa kuchni,

 • Chociaż Nadia G urodziła się w Kanadzie, jej rodzice byli imigrantami z Włoch, którzy przeprowadzili się do Quebecu w latach 50. XX wieku. Jej ojciec pochodził z Campobasso, matka z Torrice.
 • Jest miłośniczką tatuaży i sama zaprojektowała trzy tatuaże. Ma też tandetne plemienne koło na lewym nadgarstku. Uwielbia swoje własnoręcznie zaprojektowane tatuaże na piętach i brygadziście.
 • Ujawniła, że ​​jej inspiracja do gotowania pochodzi od kobiet z jej rodziny.

Zalecane