blog

Nahlah Ayed Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wynagrodzenie, Wartość netto

Ta jedyna, atrakcyjna i piękna korespondentka Canadian Broadcasting Corporation nie tylko cieszyła się ogromną ilością fortun podczas swojej kariery, ale także podejmowała ryzyko, zwłaszcza w krajach Bliskiego Wschodu. Delektowanie się ukochaną karierą to jedno, ale ryzykowanie własnym życiem dla samej kariery jest o wiele bardziej niebezpieczne, co z powodzeniem robi korespondentka CBC News, Nahlah Ayed.

  Nahlah Ayed Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wynagrodzenie, Wartość netto

Delektowanie się ukochaną karierą to jedno, ale ryzykowanie własnym życiem dla samej kariery jest o wiele bardziej niebezpieczne, co z powodzeniem robi korespondentka CBC News, Nahlah Ayed.

Ile jest warte netto Nahlah Ayed?

Nahlah Ayed gromadzi ogromną wartość netto dzięki karierze zawodowej jako korespondent zagraniczny Canadian Broadcasting Corporation (CBC). Według PayScale średnia pensja w telewizji CBC wynosi 65 000 CAD rocznie, co daje 49,36 USD w Stanach Zjednoczonych. W związku z tym, jeśli chodzi o jej karierę jako korespondentka CBC, mogła zgromadzić kolosalne fortuny sięgające tysięcy i więcej wartości.

Zobacz: Liz Hernandez Wiki: Wiek, żonaty, mąż, wartość netto

Glassdoor zafiksowała się na pensjach CBC Radio w Kanadzie, które wynoszą 44 712 USD, i wydaje się, że w całej swojej karierze w mediach i sieciach odnosi sukcesy ekonomiczne i finansowe.

Jest jedną z najdroższych kanadyjskich dziennikarek, ponieważ jej wiadomości o reportażach zostały trafione na całym świecie. Jest więc najdroższą i najbogatszą osobowością medialną w całej Kanadzie. W swoich tweetach kupiła nowy dom zaledwie lata temu, ale nie zdradziła ceny. Miała też samochód i zarobiła znacznie więcej pieniędzy. Ma pasję jubilerów i kolekcjonuje stare ozdoby, o czym mówiła w wielu wywiadach. Więc ona znacznie więcej pieniędzy wydaje na zakupy. Tak utalentowana i potencjalna osoba medialna również zarobi znacznie więcej w nadchodzących dniach.

Co zaskakujące, te pierwsze lekcje budują autobiograficzną sławę dzieciństwa pisarki, na wiele lat przed tym, jak Nahlah wyrobiła sobie nazwisko jako korespondentka wojenna, która dopiero zaczynała pracować w kanadyjskiej prasie, a potem w CBC. Tak, jej kariera zaczęła się od prasy kanadyjskiej jako reporterka parlamentu. Ale później w 2002 roku dołączyła do CBC Network. Jest najlepszą reporterką i prowadzącą CBC, gdzie otrzymała nominację do nagrody Gemini za relacje z wojny w Iraku. Jest także autorką, napisała bestsellerową książkę” Tysiąc pożegnań Posiada palestyńskie pochodzenie etniczne.

Przeczytaj także: Ingrid Nilsen Chłopak, randki, rodzina, pochodzenie etniczne, wartość netto

Spokojne życie osobiste

Przechodząc do jej osobistego biuletynu, należy do tych pań z mediów, które wolą ukrywać swoje życie osobiste. Nie ujawniła jeszcze ani nie ujawniła żadnego ze swoich przeszłych relacji na wiki. Trudno też stwierdzić, czy spotyka się z kimś, czy ma chłopaka. Trudno też powiedzieć, czy była zamężna, czy miała męża, czy też się rozwodziła. Jeśli chodzi o życie prywatne, lubi mówić o sobie. Ponieważ nic nie wiadomo o jej statusie związku, częściej niż często plotkowano, że jest lesbijką. Ale nigdy nie akceptowała plotek, zawsze je ignoruje. Jednak nie wydaje się zbytnio przejmować plotką, a Nahlah nie powiedziała więcej na te tematy. Wydaje się, że zawsze poświęca znacznie więcej czasu swojej karierze i pracy. Więc nie ma już czasu na życie osobiste

Skomplikowane połączenie z Bliskim Wschodem

W 2004 roku, rok po upadku spuścizny Saddama Husajna w Iraku, Nahlah udał się do Świątyni Khathem w Bagdadzie, aby obejrzeć niegdyś zakazane publiczne pokazy kultu szyitów, podczas których wybuchła bomba, zabijając wielu wiernych w środku. Sama Nahlah uciekła przed postrzeleniem.

A dwa lata później, podczas przemierzania wojny libańskiej w 2005 roku, po raz kolejny uciekła, gdy wróciła do swojego mieszkania w Bejrucie, gdzie znalazła je roztrzaskane przez bombę. Gdyby była tam dzień wcześniej, zgodnie z planem, mogłaby nie przeżyć. Przez prawie sześć lat była zaangażowana w przemoc. W następnym roku wyjechała. „To, co chciałbym teraz zrobić, jeśli mogę, to nadal chodzić do niespokojnych miejsc, ale wracać do bezpiecznego miejsca”.

Później wspomniała, że ​​nigdy nie zamieszka w kraju na Bliskim Wschodzie, co odzwierciedla jej trudną ucieczkę przed śmiertelną przemocą i terrorem.

Musisz również to zobaczyć: Paryż Lees Wiek, chłopak, mąż, rodzice

Krótki życiorys

Nahlah Ayed urodziła się w połowie 1970 roku w Winnipeg w Manitobie w Kanadzie. W 1976 r., kiedy miała zaledwie 6 lat, jej rodzice zabrali Nahlah i jej rodzeństwo z Winnipeg w Kanadzie do Jordanii, gdzie rodzina jej rodziców przebywała w obozie uchodźców Al-Wihdat w Ammanie. Ukończyła Szkołę Dziennikarstwa Uniwersytetu Carleton, gdzie ukończyła kierunek Dziennikarstwo. W 2007 roku otrzymała również tytuł doktora honoris causa prawa.

Ma ładną figurę ciała o doskonałych, uwodzicielskich wymiarach ciała. Stoi o wysokim wzroście i średniej wadze. Ma również wysportowaną, ładną i zadbaną sylwetkę. Jest aktywna na portalach społecznościowych, zwłaszcza na Twitterze, gdzie ma rzesze fanów.

Zalecane