blog

Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa Wiki, wiek, znaczenie, fakty

Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa zwrócił na siebie uwagę tabloidów jako syn hollywoodzkiej pary władzy, Jasona Momoa i Lisy Bonet. Wolą spędzić magiczną chwilę z synem i dwiema córkami. Chociaż jego rodzice są przeciwni w swoich rolach telewizyjnych, Jason jako niezwykle agresywny Khal Drogo w HBO Game of Thrones i Lisa jako niezależna Denise Huxtable w The Cosby Show NBC, są w pełni oddani sobie nawzajem i poświęcili swoje życie dzieci.

  Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa Wiki, Wiek, Znaczenie, Fakty

Chociaż jego rodzice są przeciwni w swoich rolach telewizyjnych, Jason jako niezwykle agresywny Khal Drogo w HBO Gra o tron i Lisa jako niezależna Denise Huxtable w NBC Pokaz Cosby , są w pełni oddani sobie nawzajem i poświęcili swoje życie swoim dzieciom.

Fakty Nakoa-Wolf Namakaeha

Oto fascynujące fakty i znaczenie jego imienia, których nie chcesz przegapić w przypadku Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa:

  • Jego niezwykłe imię ma szczególne znaczenie dla jego rodziców, Lisy Bonet i Jasona Momoa. Gwiezdne dziecko urodziło się jako drugie dziecko w rzadką burzową noc pogodową w Los Angeles. Jego rodzice oddali hołd rodzinnemu dziedzictwu Momoa, nadając mu hawajskie imię.
  • Według Instagrama Lisy imię jej syna „Nakao” oznacza wojownika, „Mana” oznacza siłę lub ducha, „Kaua” oznacza deszcz, a „po” oznacza ciemność. Dzieli swoje imię jako „Namakaeha” z drugim imieniem swojego aktora ojca Jasona.
  • Chociaż wiadomości o ciąży jego matki, Lisy, pojawiły się w tabloidach latem 2008 roku, Pokaz Cosby Aktorka potwierdziła, że ​​jest w siedmiomiesięcznej ciąży z Nakoa-Wolf w październiku 2008 roku. Aktorka ogłosiła ponadto, że ona i jej mąż planują niespodziewany poród syna.

Przeczytaj także: DrLupo Wiki, wiek, prawdziwe imię, żona, wartość netto

Historia miłosna rodziców Nakoa-Wolf

Zakochanie Jasona w Lisie sięga połowy lat osiemdziesiątych.

Kiedy aktor miał osiem lat, zobaczył Lisę w telewizji i zakochał się w niej. Kiedy był jej świadkiem w Pokaz Cosby , był gotów zrobić dla niego wszystko, „nawet prześladować ją do końca życia”.

W 2005 roku był ze swoim najlepszym przyjacielem w klubie jazzowym w Los Angeles, kiedy poznał swoją miłość z dzieciństwa. Początkowo miał problemy, ale postanowił wypić kawę z aktorką w 101 Coffee Shop w Hollywood. Ich miłość rozkwitła w mgnieniu oka i potajemnie związali się 15 listopada 2007 r. w Topanga w Kalifornii. Duet zarejestrował swoje oficjalne małżeństwo w biurze rejestratora/urzędnika hrabstwa Los Angeles w dniu 2 października 2017 r.

Kiedy wyciekły tajne zaślubiny ojca Nakoa, Jasona z Lisą, wyraził irytację w swoim wywiadzie z listopada 2017 r. dla ETOnline. Aktor z Hollywood zapowiedział nawet, że „znaleźć jakiegoś dupka, który ujawnił” informacje o ich ślubach.

W 2018 roku w filmie pojawił się Jason Aquaman który zarobił kasę w wysokości 1131 miliardów dolarów przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 200 milionów dolarów. Jason podzielił się dumnym momentem na swoim Instagramie w styczniu 2018 r., deklarując, że jego sukces pochodzi od jego fanów i podziękował Mahalo Zackowi za wybranie go do odgrywania głównej roli jako Aquaman.

Dzieli dobrą więź z rodzeństwem

9-letnie dziecko gwiazdy Gry o tron aktor Jason Momoa i Pokaz Cosby aktorka Lisa Bonet, Nakoa-Wolf ma starsza siostra Lola Iolani Momoa która urodziła się 23 lipca 2007 r. Jest najstarszym dzieckiem hollywoodzkiej pary władzy i jest o dwa lata starsza od swojego młodszego brata.

Nie przegap: Casey Burke Wiki, wiek, urodziny, wzrost, chłopak, randki, rodzice

Co więcej, Nakoa-Wolf jest przyrodnim bratem amerykańskiej aktorki Zoë Kravitz. Rodzeństwo cieszy się z dobrej więzi i woli spędzać czas razem. Jego siostra jest kobietą, która wkrótce ma wyjść za mąż.

W lutym 2018 r. Zoë była zaręczona z Karlem Glusmanem. Duet poznał się w 2016 roku w barze, a kiedy zamierza się oświadczyć w Paryżu, była trochę pijana i była w dresach. Od tego czasu cieszą się swoim związkiem i zostali zauważeni razem na koncercie Kings of Leon i uczestniczyli w kolacji z celebrytami, takimi jak Dakota Johnson, Taylor Swift i Cara Delevingne.

Zoë urodziła się w poprzednim małżeństwie Lisy z amerykańskim piosenkarzem Lennym Kravitzem. Zerwana para była małżeństwem od 1987 do 1993 roku.

Krótki życiorys

Urodzony w 2008 roku Nakoa-Wolf Manakauapo Momoa obchodzi swoje urodziny 15 grudnia. Nakoa-Wolf pochodzi z Los Angeles w Kalifornii. Posiada obywatelstwo amerykańskie i mieszane pochodzenie etniczne.

Zobacz też: Debby Clarke Belichick Wiki: Wiek, dzieci, rozwód, wartość netto — wszystko o byłej żonie Billa Belichick

Matka Nakoa-Wolf, Lisa Bonet, ma afroamerykańskie i żydowskie pochodzenie aszkenazyjskie, podczas gdy jego ojciec Jason Momoa ma mieszane pochodzenie etniczne (niemiecki, irlandzki, rdzenny Amerykanin i rdzenny Hawajczyk).

Zalecane