blog

Nancy Alspaugh Wiki: urodziny, wiek, mąż, rozwód, rodzina, wartość netto — szczegóły dotyczące byłej żony Matta Lauera

Wiki Nancy Alspaugh, urodziny, wiek, mąż, rozwód, rodzina, majątek – szczegóły dotyczące byłej żony Matta Lauera. Nancy Alspaugh jest znana jako była żona najdroższego reportera Matta Lauera. Poza tym jest jedną z najbardziej utalentowanych scenarzystów i producentów, znaną z Leezy, Vicki i The Bradshaw Difference.

  Nancy Alspaugh Wiki: urodziny, wiek, mąż, rozwód, rodzina, wartość netto – Matt Lauer's Ex-Wife Details

Profesjonalna kariera

Nancy rozpoczęła karierę jako scenarzystka. Zyskała na znaczeniu dzięki pracy nad Leeza Gibbons popularny talk-show. Ponadto została nominowana do pięciu nagród Daytime Emmy za swoją pracę nad Leeza.

W roku 1995 i 1996 była nominowana do nagrody Znakomity talk show . Co więcej, Nancy wróciła do centrum uwagi dzięki swojej pracy nad Różnica Bradshawa oraz Caryl i Marilyn: prawdziwi przyjaciele w roku 1996. W roku 1997 ponownie została nominowana do nagrody Znakomity talk show oraz Znakomite pisanie w klasie specjalnej.

Nie przegap: Justin Fletcher Żonaty, żona, partner, wynagrodzenie i wartość netto

Poza tym jest także autorką. Do tej pory wydała dwie książki, Nie w wieku średnim twojej matki: dziesięciostopniowy przewodnik po nieustraszonym starzeniu się w 2003 i Nieustraszone kobiety: podróże w wieku średnim w 2005 roku.

Nancy zdobyła wiele nagród, takich jak Associated Press Award, The United Press International Award, The Genesis Award, The Gabriel Award, i wiele więcej.

Będąc pisarką, producentką i wielokrotnie nagradzaną kobietą, Nancy może być w stanie zarobić ogromną pensję w swoim zawodzie. Jednak nie ujawniła jeszcze swoich prawdziwych dochodów, a jej wartość netto nie jest szacowana. Można jednak powiedzieć, że jej zarobki sięgają miliona dolarów.

Życie osobiste Nancy Alspaugh

Amerykańska pisarka i producentka Nancy jest dwukrotnie zamężna w swoim życiu. Jej pierwsze małżeństwo było z Mattem Lauerem, amerykańskim prezenterem wiadomości telewizyjnych. Po kilku latach spotykania się ze sobą związali się w 1982 roku. Jednak rozwiedli się w 1988. Nie mieli dzieci aż do separacji.

Nancy ze swoim byłym mężem Mattem Lauerem (zdjęcie: usmagzine.com)

Po rozwodzie z Mattem Nancy wyszła za mąż za dyrektora FOX, H. Reada Jacksona. Ich związek nie mógł przetrwać dłużej, ponieważ Jackson zmarł 25 stycznia 2016 r. z powodu raka. Tymczasem Nancy dodała do swojej rodziny nowego członka, adoptując chłopca, Wyatta. W wieku trzech lat u Wyatta zdiagnozowano autyzm.

Zobacz też: Tavis Smiley Zaręczony, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wartość netto

Nancy ze swoim zmarłym mężem H.Read Jacksonem (Biowiki.com)

Nancy w obronie ówczesnego męża!

Nawet po rozstaniu ze swoim pierwszym mężem, Mattem, Nancy broniła go przed zarzutami o molestowanie seksualne. W dniu 30 listopada 2017 r. złożyła oświadczenie wspierające swojego pierwszego męża za „nieodpowiednie zachowanie seksualne”. Gdy NBC niedawno zwolniła go z oskarżenia o napaść na tle seksualnym i lubieżne zachowanie, Nancy twierdziła, że ​​to fałszywe wiadomości.

Możesz polubić: Johnny Orlando Wiki: wiek, randki, dziewczyna, rodzice, wartość netto

W rozmowie z Entertainment Tonight 30 ten Listopad 2017, powiedziała,

„Matt był najlepszą osobą, która kiedykolwiek wykonywała tę pracę, i nie wyobrażałam sobie, żeby zrobił coś takiego. Byłoby to dla niego tak nietypowe – to spowodowałoby taką reakcję.

Nancy uważa, że ​​jej były mąż zasługuje na drugą szansę

Niedawno w wywiadzie dla Entertainment Tonight w sierpniu 2018 r. Nancy otworzyła, że ​​jej były mąż, Matt, zasługuje na drugą szansę. Z wywiadem powiedziała, że ​​Matt chce być częścią zmian na tym świecie, więc zasługuje na kolejną szansę.

Nancy uważa, że ​​Matt, któremu zarzucono udział w niewłaściwych zachowaniach seksualnych, nie powiedział swojej historii, więc musi otrzymać drugą szansę. Powiedziała:

„Nie sądzę, że dano mu szansę na obronę i mam nadzieję, że pewnego dnia będzie mógł opowiedzieć swoją historię. Jestem pewien, że niedługo. Zaczyna znowu czuć się sobą, a ludzie w końcu usłyszy jego wersję historii”.

Co więcej, Nancy powiedziała ankieterowi, że popełnił błąd, ale może iść dalej i w górę.

Powiązane z aktorką nominowaną do nagrody Emmy: Robin Weigert Żonaty, Mąż, Lesbijka, Randki, Wartość netto

Matt został wcześniej zwolniony z Dzisiaj pokaż za nieodpowiednie zachowania seksualne w 2017 roku.

Matt dzieli troje dzieci o imieniu Jack, Romy i Thijs ze swoją żoną Annette Roque.

Krótki życiorys

Urodzona w 1955 roku w Stanach Zjednoczonych Nancy Alspaugh co roku obchodzi swoje urodziny 4 maja. Zgodnie z wiki Nancy mieszka ze swoim synem Wyattem, który robi ogromne postępy w swojej karierze.

Zalecane