blog

Nancy O'Dell Wiki, mąż, rozwód, chłopak i chirurgia plastyczna

Nancy O’Dell, bardzo popularna i piękna amerykańska prezenterka telewizyjna, a także dziennikarka telewizyjna, która rozpoczęła karierę w swoim rodzinnym mieście, a później poinformowała całe Stany Zjednoczone o swoich treningach i zasługach. Wraz z karierą telewizyjną Nancy trafiła również do niektórych filmów i seriali telewizyjnych z drugoplanową rolą, gromadząc imię i sławę, a także ogromne fortuny i sukcesy.

 Nancy O'Dell Wiki, Husband, Divorce, Boyfriend and Plastic Surgery

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Mąż/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Nancy O’Dell, bardzo popularna i piękna amerykańska prezenterka telewizyjna, a także dziennikarka telewizyjna, która rozpoczęła karierę w swoim rodzinnym mieście, a później poinformowała całe Stany Zjednoczone o swoich treningach i zasługach.

Wraz z karierą telewizyjną Nancy trafiła również do niektórych filmów i seriali telewizyjnych z drugoplanową rolą, gromadząc imię i sławę, a także ogromne fortuny i sukcesy.

Wiedz o wartości netto Nancy

Kariera Nancy O'Dell jako prezentera telewizyjnego jest głównym źródłem jej majątku i bogactwa. Według Celebrity Networth, Nancy ma szacunkową wartość 16 milionów dolarów z pensją w wysokości 4 milionów dolarów, którą zdobyła dzięki swoim wybitnym zasługom w karierze.

Zobacz: Morgan Brennan Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Dziecko, CNBC, Wynagrodzenie, Bio

O'Dell rozpoczęła karierę w dziedzinie transmisji jako reporterka, a także jako kotwica w swoim rodzinnym mieście Myrtle Beach. Od tego czasu pracowała jako prezenterka wiadomości, a później także jako reporter kryminalny w Charleston. Prasa zrzeszona przyznała jej tytuł „Najlepszego Raportu Roku”. Pracowała w Miami jako kooperantka u boku Jackie Nesprala. Później opuściła swoje miejsce pracy, aby przenieść się z pierwszym mężem do Las Vegas. Pracowała również jako reporterka w programie rozrywkowym „A Current Affair”, dopóki program nie zakończył się w 1996 roku.

Pracowała również jako prowadząca prezenterka w programie o nazwie „ Uzyskaj dostęp do Hollywood ” w roku 1996. Wniosła także swój wkład do News Today i Dateline NBC. Brała udział w wielkich programach, takich jak Oskary, Złoty Glob i Grammy. Była także współprowadzącą kilka programów dla Złotych Globów i Emmy. W 2004 i 2005 roku była również gospodarzem konkursów Miss USA i Miss Universe.

W swojej karierze aktorskiej pojawiła się w małych rolach w serialach telewizyjnych, takich jak Czarodziejki, w tym premierze sezonu 1 i sezonu 5. Pojawiła się w Krzyku 2, 3 i 4, które zostały wydane w latach 1997, 2000 i 2011. Była część odcinka Hannah Montana sezonu 3 zatytułowanego „ oszukać to ”. Pojawiła się także w serialu Fox o nazwie „Brothers”, a także współprowadziła WWE Raw 12 października 2009 roku. Widziano ją także uczestniczącą w 8. sezonie „Dancing with the stars” i była połączona z tańcem. profesjonalista, Tony Dovolani. Ale później musiała opuścić wystawę z powodu kontuzji kolana, która miała miejsce w czasie treningu.

Przeczytaj także: John Craven Wiki, żona, córki, rodzina, wartość netto, zdrowie, choroba

żonaty dwukrotnie; Dwóch Pasierbów

Nancy O'Dell przez całe życie cieszyła się wieloma więzami małżeńskimi. Związała ślubny węzeł z doktorem Richardem O'Dellem 30 września 1995 roku, ale ich związek nie mógł trwać długo. Ostatecznie ich więź zakończyła się rozwodem po rozkoszowaniu się ukochaną chwilą przez około dekadę. Rozwiedli się legalnie 4 listopada 2004 roku.

Nancy O'Dell ze swoim pierwszym mężem, doktorem Richardem O'Dellem na ślubie (zdjęcie: instyle.com)

Po rozwodzie miała nowego chłopaka, Keitha Zubchevicha, a później poślubiła go, stając się macochą dwójki dzieci. Jak donosi, duet podzielił się ślubem 29 czerwca 2005 roku. Cieszyli się błogim momentem swojego życia przez około półtorej dekady wraz z dwójką dzieci. Ale życie małżeńskie Nancy O'Dell po raz drugi również nie mogło trwać dłużej. Rozstali się 29 maja 2018 roku.

Obecnie Nancy żyje jednym życiem, bez śladów jej możliwego życia miłosnego i romansów.

Dowiedz się więcej: Chelsea Ingram Wiki, wiek, mąż, wynagrodzenie

Krótki życiorys i Wiki

Urodzona jako Nancy Evelyn Humphries w Sumter w Południowej Karolinie w Stanach Zjednoczonych w 1966 r. Nancy O'Dell co roku obchodzi swoje urodziny 25 lutego. Uczęszczała do liceum Coastal Academy i ukończyła studia w 1984 roku. Ma 1,77 metra wzrostu (5 stóp i 10 cali). Jako rodzeństwo ma siostrę i później przenieśli się do Myrtle Beach, gdy była jeszcze dzieckiem.

Dołączyła do Clemson University i ukończyła tam w 1990 roku dyplom z marketingu. Jest także zwyciężczynią Miss South Carolina w 1987 roku. Krążyły również pogłoski o operacji plastycznej, która twierdziła, że ​​oczyściła się z powiększania piersi i przeszła operację oka, ale Nancy odpowiedziała, że ​​​​nigdy nie ma operacji plastycznej i stwierdziła, że ​​spekulacje są złą historią .

Zalecane