blog

Naomi Konickova Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Rodzice, Nastoletnia Mama, Wielka Brytania

Decyzja o zostaniu matką i przejęciu ogromnej odpowiedzialności za nastolatka jest sama w sobie wyzwaniem, ale wychowywanie córki jako samotnej matki to zupełnie nowy poziom. Jednak Naomi Konickova nie tylko postanowiła powitać swoje dziecko na tym świecie, ale także podjęła ogromne ryzyko, aby samodzielnie wychować córkę. Z zawodu jest wizażystką, która stała się osobowością medialną po występie w hitowym programie MTV „Nastoletnia mama w Wielkiej Brytanii”.

 Naomi Konickova Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Rodzice, Nastoletnia Mama, Wielka Brytania

Postanawia zrobić sobie przerwę od Teen Mom UK!

Naomi Knonickova wraz z czterema innymi nastoletnimi matkami: 19-letnią Amber Butler, 18-letnią Chloe Patton, 18-letnią Megan Salmon Ferrari i 20-letnią Mią Boardman zdobyły ranking „Nastoletniej mamy w Wielkiej Brytanii”, który miał swoją premierę 2 listopada 2016 roku. życie i walka nastolatków, aby nadążyć.

W czerwcu 2017 r. Naomi, która pojawiła się ze swoją dwuletnią córką Kyanną, potwierdziła, że ​​postanowiła zrobić sobie przerwę od występu, aby skoncentrować swoją karierę i przyszłość swojej córki.

Podczas rozmowy z MTV powiedziała, że:

„Chciałem zrobić sobie przerwę od drugiej serii Teen Mom UK, ponieważ naprawdę czuję, że muszę skupić się na swojej karierze i naprawdę spróbować zbudować przyszłość dla Kyanny”.

Reakcja jej rodziców na jej ciążę!

Naomi ujawniła, że ​​jej matka już wiedziała, że ​​jest w ciąży i była również obecna, gdy ona i Raphael robili test ciążowy. Jej matka, która wiedziała wszystko o ich randkach, uderzyła parę butami.

Wahała się co do decyzji córki o wychowaniu dziecka w młodym wieku i uznała tę decyzję za szaloną. Ale kiedy Naomi przeszła ciążę, w końcu zdecydowała się wesprzeć córkę.

Związek w brzydkich zwrotach z chłopakiem Raphaelem!

Związek nie zawsze układa się tak, jak planowaliśmy, i szedł na południe od Naomi, kiedy dowiedziała się, że ojciec jej dziecka nadal kontaktuje się ze swoją byłą dziewczyną, Innis. Wyszła na jaw o zdradzie swojego chłopaka po tym, jak Innis wysłał jej zrzuty ekranu wiadomości.

Po tym incydencie związek włączeni i zerwany w końcu dobiegł końca, a ona twierdziła, że ​​próbowała ocalić związek, ale potem chłopak nie odpowiedział.


Podpis: Naomi Konickova ze swoim byłym chłopakiem Raphaelem i córką Kyanną.
Źródło: MTV UK

The Sun poinformowało, że Raphael niechętnie pomagał jej z córką Kyanną i musiała wiele przejść, aby zarządzać czasem na karierę makijażu.

Życie zawodowe Naomi:

Nawet będąc mamą w tak młodym wieku, nie porzuciła swojego marzenia o zostaniu profesjonalną wizażystką. W programie przeszła szkolenie, aby zostać wizażystką i jasno określiła swoje aspiracje, aby osiągnąć więcej w swoim życiu.

Jej krótka biografia:

Według źródeł wiki Naomi Konickova urodziła się poza Londynem 29 kwietnia 1997 r. i obecnie ma 20 lat. Charakteryzatorka ma obywatelstwo brytyjskie i należy do mieszanych grup etnicznych. Posiada przyzwoity wzrost i utrzymuje zdrową sylwetkę.

Zalecane