blog

Nastia Liukin żonaty, ślub, mąż, chłopak, rodzina, wartość netto

Podczas gdy większość ludzi zyskuje sławę grając, śpiewając i tańcząc, istnieje nazwisko Nastia Liukin, która zdobyła nagłówki dzięki swojej niesamowitej sztuce gimnastycznej. Ambitna amerykańska gimnastyczka jest najbardziej znana ze zdobycia złotego medalu dla Stanów Zjednoczonych w wszechstronnych zawodach w gimnastyce indywidualnej w 2008 roku. Nastia Liukin rozpoczęła karierę gimnastyczną w wieku trzech lat.

 Nastia Liukin żonaty, ślub, mąż, chłopak, rodzina, wartość netto

Kariera i postęp:

Nastia Liukin rozpoczęła karierę gimnastyczną w wieku trzech lat. Ponieważ jej rodzice byli gimnastykami, zawsze kręciła się na siłowni i oni byli dla niej główną inspiracją. Zawodniczka startowała w swoich pierwszych mistrzostwach kraju jako juniorka w 2002 roku, a do 2003 roku była jedną z najmłodszych gimnastyczek juniorek w Stanach Zjednoczonych. .

Oprócz tego powiązała rekord Millera jako amerykańskiej gimnastyczki, zdobywając najwięcej medali w jednym niebojkotowanym igrzysku olimpijskim. Następnie gimnastyczka została kluczowym członkiem amerykańskiej drużyny seniorów i ogłosiła, że ​​wraca do gimnastyki z nadzieją, że w 2011 roku stworzy drugą drużynę olimpijską. Później studiowała na New York University i ukończyła studia w 2016 roku.

Ile jest warta Nastia Liukin?

Wraz z karierą zawodowej gimnastyczki zagrała ważne role w filmach, takich jak „Stick It”, „Dancing with the Stars” i „Carly Patterson: Life After Gold”. Jest właścicielką internetowego sklepu ze sprzętem gimnastycznym, który również pomógł jej zsumować jej pensję. Według niektórych źródeł wiki, gimnastyczka była w stanie podnieść swoją wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów.

Nastia Liukin wreszcie zaangażowała swojego chłopaka na odległość!

Wszyscy znają jej pracę zawodową, ale ludzie często zastanawiają się nad jej życiem osobistym. Ujawnijmy, że Liukin był kiedyś w związku z Evanem Lysackiem, amerykańskim łyżwiarzem figurowym, amerykańskim łyżwiarzem figurowym opublikowanym przez People Magazine w 2010 roku. Ale zarzuty okazały się błędne, gdy Lysacek rozmawiał z Entertainment Tonight i stwierdził, że obaj byli tylko bliskimi przyjaciółmi.

Jednak złota medalistka olimpijska wreszcie znalazła miłość swojego życia. Zaręczyła się ze swoim długodystansowym chłopakiem, Mattem Lombardim, byłym hokeistą Boston College i założycielem „Venture Up”.

Gimnastyczka ogłosiła swoje zaręczyny za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, umieszczając w tle zdjęcie swojego pierścionka i jej przyszłego męża z napisem „Więc to się właśnie stało…”

Zapytana przez E!News o jej zaangażowanie i dalsze plany, Nastia powiedziała:

„Matt oświadczył się wczoraj wieczorem w Bostonie z pięknym pierścionkiem, który sam zaprojektował. Powiedział mi, że będziemy razem świętować i ku mojemu zaskoczeniu moi rodzice, najlepszy przyjaciel i jego rodzina oraz najlepszy przyjaciel czekali tam, aby świętować z nami. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani naszą wspólną przyszłością”.

Nastia i być mężem na razie nie zdradzili swoich planów ślubnych. Ale nie byłoby błędem stwierdzenie, że para zaczęła już snuć marzenia o swoim pięknym związku małżeńskim.

Krótka biografia Nastii:

Złoty medalista olimpijski urodził się w Moskwie w Rosji. Urodziła się w 1989 roku, co oznacza, że ​​ma 27 lat, a urodziny obchodzi 30 października. Obywatelka Rosji i Ameryki należy do rasy białej i ma odpowiednią wysokość 5 stóp i 3 cale. Urodziła się w rodzinie gimnastyków i obojga rodziców; Valeri Liukin i Anna Kotchneva byli mistrzami gimnastyki Związku Radzieckiego.

Zalecane