blog

Natacha Karam Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wzrost

Kto powiedział, że aktorka nie może żyć życiem boksera? Cóż, jeśli masz wątpliwości, zobacz amerykańską aktorkę Natachę Karam, która od roku odnosi sukcesy w karierze aktorskiej, a także poświęca czas na doskonalenie umiejętności bokserskich. Karam jest aktorką mieszkającą w Londynie, która jest najbardziej znana z roli Tamary w programie telewizyjnym BBC „Cichy świadek”.

 Natacha Karam Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wzrost

Kariera i postęp:

Natacha Karam kontynuowała karierę aktorską z teatrów. Zagrała rolę Spurio w produkcji „The Revenger's Tragedy”, a także wcieliła się w postać Ruthie w „WASH” w 2015 roku. Aktorka wystąpiła w filmach krótkometrażowych „Clean Conscience” i „Keyed Alike”. '

Co więcej, rozwinęła swoje umiejętności aktorskie w filmach fabularnych, takich jak „Category Five” i „Valentines again.” W 2016 roku aktorka pojawiła się w kilku programach telewizyjnych, w tym „Homeland”. Szacuje się, że aktorka ma przyzwoitą wartość netto.

Czy Natacha z kimś się spotyka? Czy jest singlem?

W przeciwieństwie do jej życia zawodowego, sprawy osobiste Natachy są dość mało widoczne. Aktorka nie lubi dzielić się swoimi sekretami z mediami, dlatego do brukowców trafiła najmniejsza informacja o jej życiu osobistym

Nie wiadomo, czy spotyka się z kimś, czy ma chłopaka od dłuższego czasu. Często chwali się czasem spędzonym z bliskimi przyjaciółmi na Instagramie, ale nie ujawniła niczego, co wskazywałoby na jej romans.

Na razie aktorka nie ogłosiła swoich planów ślubu, ale jej fani chcieliby zobaczyć, jak dzieli piękny związek małżeński z mężem.

Kocha boks!

Poza umiejętnościami aktorskimi jest również entuzjastką boksu i często można ją spotkać w klubie bokserskim w Los Angeles. Aktorka zwykle pokazuje swój czas na siłowni i treningach bokserskich za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

Jej krótka biografia:

Według stron wiki, Natacha Karama jest obywatelką Libanu z Irlandii Północnej / Francji, która pochodzi z rasy kaukaskiej. Aktorka ma około 26 lat, choć jej faktyczne urodziny nie zostały jeszcze ujawnione.

Jest obdarzona średnią wysokością 5 stóp i 5 cali, a szczegóły dotyczące jej rodziny i rodzeństwa pozostają do ujawnienia. Poszła do Dubai College, gdzie zdała A levele, a później wzięła dwa lata zajęć z aktorstwa w City Lit. Karam biegle posługuje się językiem angielskim i francuskim.

Zalecane