blog

Natalia Cooper Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, W Ciąży, Dziecko

Natalia Cooper to jedna z najpiękniejszych twarzy w branży telewizyjnej. W branży działa od ponad dekady. Piękna z mózgiem, Australijski Cooper jest zaangażowany w dziennikarstwo i sektor reporterski od 2003 roku. Natalia opisywała różne portale informacyjne i wyglądała na jedną z najpiękniejszych do tej pory reporterek w tej dziedzinie. Obecnie zajmuje się prognozowaniem pogody na kanale Today; prawdopodobnie koncentruje się na swojej karierze.

  Natalia Cooper Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, W Ciąży, Dziecko

Natalia obeszła różne portale informacyjne i wyglądała na jedną z najpiękniejszych reporterek do tej pory w tej dziedzinie. Obecnie zajmuje się prognozowaniem pogody na kanale Today; prawdopodobnie koncentruje się na swojej karierze.

Natalia Cooper zamężna, mąż; Teraz w ciąży!

Natalia Cooper wyszła za mąż za swojego długoletniego chłopaka, australijskiego producenta muzycznego Carla Foxa.

Po pierwszym spotkaniu Natalia została oczarowana mężem. Rozmawiając z honey.nine.com.au, opowiadała o swoich wrażeniach z ich pierwszego spotkania. Powiedziała, że ​​poznała swojego mężczyznę w pubie w Perth. Mieli kontakt wzrokowy, a ona pomyślała, żeby z nim porozmawiać i dowiedzieć się o nim. Potem zaczęła rozmawiać przez wiadomości. Po dziewięciu latach spotkania para ostatecznie złożyła przysięgę małżeńską 5 marca 2016 roku.

Dzięki płynnej relacji para przekroczyła teraz dwuletnią rocznicę ślubu. W wyjątkowy dzień ona i jej mężulek Carl poszli na lunch do Sails on Lavender Bay.

Ucz się więcej: Benji Aflalo Wiki, wiek, żona, wartość netto

Podczas gdy Natalia przytłacza fanów swoim romansem z małżonkiem, wiadomość o jej ciąży we wrześniu 2018 roku sprawiła, że ​​jej wielbiciele życzyli jej z góry. Para bicie serca spodziewała się dziecka.

Ciężarna Natalia Cooper i jej małżonek pozują do zdjęcia w Wigilię 2018 (fot.: Instagram)

W wigilię 2018 roku zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazuje guzek niemowlęcy z Carlem. Nie mogła być bardziej szczęśliwa, gdy powitała swojego trzeciego członka w rodzinie. Obecnie Natalia jest w 39. tygodniu ciąży.

Ciekawe: Hallie Jackson żonaty, ślub, mąż, rodzice, wynagrodzenie, wartość netto

Wynagrodzenie i wartość netto Natalii Cooper

Natalia Cooper gromadziła dochód ze swojej kariery zawodowej jako reporterka i prezenterka. Według danych PayScale szacunkowa pensja Średnia prognoza pogody wynosi od 27 677 USD do 78 138 USD.

Natalia weszła do branży telewizyjnej w 2003 roku w Perth dołączając do Seven Network. Przez pięć lat pracowała jako prezenterka pogody w stacji Nine News Perth. Natalia po raz pierwszy zaprezentowała swój biuletyn pogodowy 19 lat temu i 20 lat, kiedy zaprezentowała swój pierwszy biuletyn informacyjny. Pracowała jako niezależna dziennikarka w różnych kanałach informacyjnych i podróżowała po świecie zgodnie z zapotrzebowaniem swojej pracy. Ostatnio zastąpiła Steve'a Jacobsa na stanowisku prezentera pogody w Today.

Nie chcesz przegapić: Grant Imahara żonaty, żona, dziewczyna, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Krótki życiorys:

Natalia urodziła się 8 listopada 1984 roku z obywatelstwem australijskim. Ma białe pochodzenie etniczne i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram. Koncentruje się na swojej karierze, a także bierze swoje życie miłosne obok siebie, ale daje mniejszy priorytet życiu osobistemu. Ze wspaniałym ciałem i uroczą osobowością, Natalia ma średnią wagę i wzrost z doskonałymi wymiarami ciała.

Zalecane