blog

Natalia Dyer Wiki, Bio, Wiek, Rodzice, Rodzina, Chłopak, Randki

Amerykański horror science fiction internetowy serial telewizyjny „Strangers Things” stworzony przez braci Duffer, to prawdopodobnie znasz jako Nancy Wheeler jako córkę Karen Wheeler, bardzo znanej postaci serialu, tak Nancy, jej oryginalne imię to Natalia Dyer. Dyer urodziła się w Nashville w stanie Tennessee w Stanach Zjednoczonych 13 stycznia 1997 roku. Została zabrana do rodziców i dorastała z rodzeństwem, więc posiada obywatelstwo amerykańskie, ponieważ obecnie kończy studia, ale nadal kontynuuje edukację uniwersytecką.

 Natalia Dyer Wiki, Bio, Wiek, Rodzice, Rodzina, Chłopak, Randki

Dyer urodziła się w Nashville w stanie Tennessee w Stanach Zjednoczonych 13 stycznia 1997 roku. Została zabrana do rodziców i dorastała z rodzeństwem, więc posiada obywatelstwo amerykańskie, ponieważ obecnie kończy studia, ale nadal kontynuuje edukację uniwersytecką.

Kariera i wartość netto Natalii

Natalia Dyer pozyskuje swój majątek, pracując jako amerykańska aktorka. Szacuje się, że jej wartość netto to ogromna suma 2 milionów dolarów.

Zobacz też: Jazmin Lang Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rodzice

Natalia ukończyła edukację edukacyjną w Nashville School of the Arts. Niedługo potem rozpoczęła karierę aktorską w wieku 13 lat, kiedy zadebiutowała w filmie „Hannah Montana: The Movie” w 2009 roku. Potem odnosi sukcesy w amerykańskim przemyśle filmowym, a później pojawiła się w filmie „Greening of Whitney Brown” w 2011 r. tylko krótka rola. Jej filmy aktorskie to „Uzdrowiciel”, oba zostały wydane w 2014 roku. W 2015 roku Natalia wystąpiła w filmie „Wierzę w jednorożca” jako Davina w 2015 roku, gdzie odniosła ogromny sukces, a ostatnio zagrała w „Stranger Things” serial telewizyjny w 2016 roku.

Niedawno wydała przebój amerykańskiego serialu telewizyjnego „Stranger Things” i dostała ponad 10 tysięcy dolarów za odcinek. Właśnie kupiła samochód kilka miesięcy temu, widząc niektóre zdjęcia, które zakładamy, że pojazd jest kosztowny. Natalia również przeznaczała swoją pensję na zakupy i nosiła modowe ubrania. Ma zaledwie 20 lat i miała nadzieję, że w nadchodzących dniach zarobi ogromną pensję i wkrótce zostanie milionerem.

Może ci się spodobać również: Joe Weller Wiki: dziewczyna, randki, geje, sprawy, rodzice, rodzeństwo, wartość netto

Czy Natalia z kimś się spotyka? Jakieś plotki o chłopaku?

Atrakcyjna i piękna hollywoodzka modelka i aktorka Dyer ma dopiero 21 lat, więc trudno powiedzieć, że jest mężatką. Dyer trzyma również swoje bardzo osobiste bio w tajemnicy i nie ujawnia wiele więcej o niej i swoim chłopaku. Ale umawiała się romantycznie ze swoim partnerem „Wierzę w jednorożca”, Peterem Vackiem. Według niektórych stron wiki para była widywana przez większość czasu razem i zaczęli się spotykać od 2015 roku. Pomimo wszelkich plotek, oboje zaprzeczali, że spotykają się ze sobą i powiedzieli, że są tylko dobrymi przyjaciółmi. Ich rodzina i przyjaciel również nie zgadzali się co do ich relacji, ponieważ wiedzieli, że są po prostu dobrymi przyjaciółmi.

Nie przegap: Kevin Hanchard Wiki: Wiek, urodziny, pochodzenie etniczne, żonaty, żona, rodzina

Krótki życiorys

Najgorętsza i najpiękniejsza celebrytka Natalia Dyer ma średni wzrost 5 stóp i 4 cale i ponad 50-kę wagi. Ma szczupłą sylwetkę, dobrze i doskonale ukształtowaną sylwetkę. Dyer ma atrakcyjną sylwetkę z 35-24-36 wymiarami ciała. Dyer spędza mniej czasu na portalach społecznościowych z powodu napiętego harmonogramu w serialach telewizyjnych i edukacji.

Zalecane