blog

Natalie Sciver Wiki: Czy jest mężatką, czy nadal chodzi? Plus jej sprawy i rodzina

Kiedy ta stylowa krykieciarka uderza swoją brutalną siłą, trzymaj dodatkowe piłki w zapasie, ponieważ piłka zwykle wychodzi z parku. Natalie Sciver dostała metkę Pani Boom Boom i żyje na miarę jej metki. Urodzona w Tokio brytyjska krykieciarka jest wszechstronna i ma wszystkie atrybuty, aby stać się współczesnymi mistrzami, ale jej życie osobiste jest za zasłoną.

 Natalie Sciver Wiki: Czy jest mężatką, czy nadal chodzi? Plus jej sprawy i rodzina

Kariera krykieta jako Pani Boom Boom!!!

Natalie Sciver, znana z czystych uderzeń, jest angielską krykietką. Siłacz, który jest dostosowany do uderzania dużych szóstek, jest również poręczną tancerką i ma na swoim koncie hat-tricka.

Po awansie w szeregach w drużynie hrabstwa Surrey zadebiutowała w seniorskiej drużynie w 2013 roku przeciwko Pakistanowi. W meczu T20 w turnieju World T20 w Bangladeszu była wyjątkowa zarówno z kijem, jak i piłką, i zdobyła hat-tricka przeciwko arcy-rywaczce Nowej Zelandii, co sprawiło, że zrobiła to jej pierwsza angielska krykieciarka.

W serii dumy z Ashes w 2015 roku zdobyła dwie nagrody dla gracza w meczu, pomagając jej zespołowi jako wszechstronnej mrugającej. Ma rekordową współpracę z partnerem Heather Knight w trzeciej wicket, a także z czwartą wicket z partnerką Tammy Beaumont. Z dwoma stuleciami w swoich księgach rekordów była w drużynie, która wygrała Puchar Świata kobiet 2017.

Sekretny profil randkowy, czy jest mężatką?

Gracz, który jest wybuchowy w terenie, preferuje dyskretny profil randkowy. Reprezentantka Anglii nie ujawnia zbyt wiele o swoim życiu osobistym, a media społecznościowe nie dają żadnych wskazówek na temat jej męża lub chłopaka.

Kiedy dana osoba nie ujawnia zbyt wiele na temat swojego chłopaka, zawsze jest narażona na dużą liczbę oskarżeń o bycie lesbijką. Ale jeszcze nie ogłosiła swojej seksualności. Na razie prawdopodobnie nie jest mężatką i pracuje nad swoją karierą.

Jej sprawy i związki:

Wszechstronna osoba zachowuje swoje sprawy i relacje dla siebie i nie pojawiła się w mediach. Jej brak informacji o romansach nie jest zaskoczeniem, ponieważ media nie mogą mieć wolnego od jej prac krykieta.

Wykorzystuje swój czas w mediach społecznościowych, informując fanów o swoich codziennych zajęciach i wakacjach. Często widuje się ją z dwójką rodzeństwa, z którym dzieli cudowny związek.

Krótkie życiorys i rodzina Natalie:

Urodzona jako Natalie Ruth Sciver, wkroczyła w ziemię w Tokio w Japonii, ponieważ jej matka była pracownikiem w Japonii. Według źródeł wiki urodziła się 20 sierpnia 1992 roku, co czyni ją w wieku 25 lat. Ma dwoje rodzeństwa w rodzinie, brata i siostrę o imieniu Zoe. Wkroczyła do gry w krykieta, ponieważ jej ojciec był krykiecistą w klubie i zawsze rozwijał silny związek z krykietem.

Natalie ma solidnie zbudowane ciało i przyzwoity wzrost. Allrounder należy do rasy białej i posiada obywatelstwo brytyjskie. Mając kilka przyzwoitych lat w krykiecie, z pewnością będzie zabawiać fanów tymi wielkimi szóstkami i precyzyjnymi Yorkerami.

Zalecane