blog

Natasha Brown Wiki: Wiek, żonaty, mąż, rodzina, pochodzenie etniczne, wzrost, wynagrodzenie

Reporter i kotwica Natasha Brown jest znana jako jedna z wszechstronnych nadawców sieci CBS 3 i The CW Philly 57. Członek National Association of Black Journalists, Natasha jest również uważana za jedną z najlepszych reporterek, która zdobyła nagrodę African American Heritage Award od sponsora nagrody WAMO Radio. Natasha Brown zgromadziła swoją wartość netto dzięki swojej karierze jako prezenterka i reporterka. Jej występy w różnych sieciach informacyjnych pomogły jej zdobyć trzy nagrody Emmy, a także powiększyły jej wartość netto o miliony dolarów.

  Natasha Brown Wiki: Wiek, żonaty, mąż, rodzina, pochodzenie etniczne, wzrost, wynagrodzenie

Jak Natasha zbiera wartość netto?

Natasha Brown zgromadziła swoją wartość netto dzięki swojej karierze jako prezenterka i reporterka. Pomnaża swoje bogactwo, służąc jako reporterka sieci afiliowanej KYW, CBS3 w weekendowych wieczornych wydaniach Wiadomości naocznych świadków.

Według Glassdoor osoba, która pracuje w CBS jako reporter wiadomości, zarabia średnio 75 000 USD rocznie. Zarabiają 36 USD za godzinę, co jest zarobkami powyżej średniej niż zwykli Amerykanie, którzy zarabiają średnio 26,84 USD za godzinę. W CBS reporter wiadomości zarabia o 21% wyższą pensję niż średnia pensja krajowa dla wszystkich pracujących Amerykanów. Biorąc pod uwagę, że Natasha od lat pracuje w CBS jako cenny pracownik, prawdopodobnie zarabia lukratywną pensję.

Natasha rozpoczęła karierę jako reporterka i prezenterka w Telewizja WPDE w Myrtle Beach w Karolinie Południowej. W WPDE-TV relacjonowała różne ważne reportaże, w tym strzelaniny w Columbine High School, katastrofę w kopalni Quecreek i kilka kampanii prezydenckich. Następnie dołączyła Natasza WWBT-TV w Richmond w stanie Wirginia jako reporter i prezenter weekendowy.

Natasha przeniosła się następnie do Pittsburgha w Pensylwanii i pracowała dla WPXI-TV jako reporter i kotwica przed dołączeniem do KYW. S początkowo dołączył do sieci CBS jako reporter generalny w grudniu 2002 roku. Obecnie pełni funkcję gospodarza Mów głośniej , program public affairs on WPSG . Jej występy w różnych sieciach informacyjnych pomogły jej zdobyć trzy nagrody Emmy, a także powiększyły jej wartość netto o miliony dolarów.

Czy Natasha Brown ma męża?

Natasha Brown była aktywna na swoich kontach w mediach społecznościowych. Jej konto na Twitterze jest skompilowane z tweetami związanymi z karierą i kilkoma rozmowami rodzinnymi, podczas gdy na jej Facebooku widać zdjęcia jej bliskich przyjaciół, z którymi łączy ją piękna więź.

Jim Donovan, jej partner z CBS Philly Wiadomości naocznych świadków , uczestniczyła w ceremonii ślubnej z Natashą 6 września 2013 r. Duet tańczył całą noc świętując ślub koleżanki. Dzień później Jim udostępnił swoje zdjęcie na Twitterze z hashtagiem #taniecinfo. Co więcej, 20 listopada 2016 r. Natasha opublikowała swoje zdjęcie obok swojego przyjaciela Jima na swoim Facebooku.

Natasha Brown i jej partner CBS Jim Donovan (Zdjęcie: Facebook)

Natasha i Jim, 15-krotna prezenterka wiadomości Emmy / reporterka, również odbyli ceremonię w wydarzeniu Komen Philadelphia Strength and Survival na rzecz świadomości raka piersi wraz ze swoją przyjaciółką Meishą Johnson w marcu 2018 r.

Skupiona na karierze prezenterka wiadomości pozostała mamą, jeśli chodzi o jej status w związku. Według stanu na maj 2018, piękna kobieta w średnim wieku, Natasza, jest podobno niezamężna.

Krótki życiorys

Natasha Brown, która obchodzi swoje urodziny w sierpniu, urodziła się w stanie Wirginia w Stanach Zjednoczonych. Ma pochodzenie etniczne Afroamerykanów i należy do narodowości amerykańskiej.

Sądząc po zdjęciach, nagrodzona nagrodą Emmy kotwica stoi na odpowiedniej wysokości i ma wspaniałe wymiary ciała. Zgodnie z wiki ukończyła James Madison University w Harrisonburgu w stanie Wirginia, uzyskując tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji masowej.

Zalecane