blog

Natasha Gargiulo Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wynagrodzenie, Wartość netto

Słynna osobowość telewizyjna i radiowa, która jest współprowadzącą poranną audycję „Freeway & Natasha in the morning” na kanale Virgin Radio nr 1 w Montrealu oraz reporterka i prezenterka, to Natasha Gargiulo. Kobieta urodziła się w Quebecu w Kanadzie i ukończyła studia komunikacyjne na Concordia University. Kobieta urodziła się 6 października dla rodziców, wychowała się z rodzeństwem i już posiadała obywatelstwo kanadyjskie.

 Natasha Gargiulo Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wynagrodzenie, Wartość netto

Kariera i ścieżka

Jest wspaniałą osobą i zawsze służy pomocą. Jej niezaprzeczalnie dobry wygląd i uroczy uśmiech mogą podniecić każdego mężczyznę w każdej chwili. Ma melodyjny i słodki głos i zdołała podbić serca wielu ludzi. Znana jest również jako piękność z mózgiem. Pracuje bardzo ciężko i daje z siebie sto procent w każdej pracy. Dlatego udało jej się zdobyć szacunek i miłość od całej osoby. Pani ostatnio służyła jako radio i telewizja w porannym programie zatytułowanym „Freeway & Natasha” w radiu Virgin, a także partnerka i współwłaścicielka rekolekcji luksusowych kobiet „Maddy kin spires”.

Czytaj więcej: Cristy Lee Wiki, Wiek, Urodziny, Żonaty, Wartość netto, Wszystkie dziewczyny Garaż

Wartość netto i wynagrodzenie

Natasza wezwała swoją wartość netto jako gospodarza. średnia pensja dla gospodarza telewizyjnego/radiowego wynosi 57 756 USD, zgodnie z wiki. Wykonując tę ​​samą pracę przez wiele lat, musiała zarabiać przeciętną pensję.

Patrząc na jej styl życia, zakładamy, że jest dobrze opłacana za swoją pracę. Dzięki wspaniałej pensji mogła żyć wygodnie i spełniać wszystkie swoje pragnienia. Od najmłodszych lat była bardzo oddana i zaangażowana w swoim życiu. Pani przeznaczyła też na jedzenie czy edukację swoich dzieci. Według jej konta w mediach społecznościowych, pani czasami kupiła tylko drogi samochód, a także opublikowała kilka zdjęć miejsc, więc wydaje się, że ma również pasję do podróży i spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Nie rób Tęsknić : Rachel De Barros Wiki, wiek, żonaty, chłopak, wartość netto, rodzice

Żonaty, mąż, córka i życie osobiste

Ta dama zachowała wysoką prywatność, jeśli chodzi o jej życie miłosne. Ale okazało się, że jest już mężatką, mężatką ze swoim długoletnim chłopakiem, ale niestety nie otworzyła szczegółów dotyczących męża i informacji na wiki. Udało jej się powierzyć jej życie osobiste. Nie wspomniała też o swoich romansach i randkach.

Chociaż jej mąż jest dla nas wszystkich tajemnicą, ona zamieszcza ze swoją córką wiele zdjęć. Ma ośmioletnią piękną córkę o imieniu Leticia. Będąc idealną mamą, nieustannie obdarza miłością Leticia, a także za pośrednictwem swojego Instagrama.

Mówi, że patrzenie na córkę wywołuje u niej uśmiech. Z jednej strony chce, aby jej dziecko pozostało takie, jak jest, a z drugiej już jest podekscytowana spotkaniem z dojrzałą Leticią.

Możesz polubić: Keenen Ivory Wayans Net Worth, rodzeństwo, żona, Dzieci

Bio i fakty

Młoda i piękna kanadyjska celebrytka ma szczupłą sylwetkę i atrakcyjną sylwetkę. Kobieta zawsze utrzymuje swoje ciało jako atrakcyjne i ładnie ukształtowane, zdrowe i sprawne, a także uwodzicielskie wymiary ciała 34-25-36 cali i stojące na wysokości ponad 5 stóp i 10 cali. Znajdziesz ją również na jej koncie w sieci społecznościowej.

Zalecane