blog

Natasha Raskin Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak

Rynek sztuki jest bardzo rozległy, a proces pozyskiwania wartościowych przedmiotów przez antyków z wiodących domów aukcyjnych może być dość kłopotliwy. Jednak pochodząca z Glasgow Natasha Raskin nie zapomniała o swojej pasji do antyków i sztuki, bez względu na to, ile podróży musiała przebyć w swoim życiu. Natasha jest rozpoznawalną twarzą w serialu BBC, ponieważ wystąpiła jako reporterka w brytyjskim programie telewizyjnym The One Show. Wystąpiła również gościnnie w uznanym serialu BBC „Antiques Road Trip”.

  Natasha Raskin Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak

Natasha jest rozpoznawalną twarzą w serialu BBC, ponieważ wystąpiła jako reporterka w brytyjskim programie telewizyjnym, Jedyny program. Wystąpiła także gościnnie w uznanym serialu BBC, Wycieczka objazdowa z antykami .

Żonaty z producentem telewizyjnym

32-letnia Natasha Raskin jest żoną producenta/reżysera Joe Sharpa od 2016 roku. Para złożyła przysięgę małżeńską podczas tajnej ceremonii, która odbyła się w Szkocji we wrześniu 2016 roku. W tym czasie bliscy znajomi Natashy opublikowali zdjęcia nowożeńców na swoim Facebooku.

Natasha Raskin związała się z producentem Joe Sharpem we wrześniu 2016 roku w Szkocji (Zdjęcie: Facebook)

Jej mąż Joe pracował jako producent i koordynator wydarzeń podczas kręcenia serialu BBC, Wycieczka objazdowa z antykami w połowie 2016 roku. Natasza pojawiła się na planie Wycieczka objazdowa z antykami w lipcu 2016 r. ze swoim ówczesnym chłopakiem Joe, który uchwycił w aparacie obsadę taką jak Nicki Chapman, Jules Hudson i Philip Serrell. Po nakręceniu serialu BBC para spotykała się przez dwa miesiące, zanim oficjalnie zostali mężem i żoną we wrześniu 2016 roku.

Para cieszy się z prawie dwuletniego życia małżeńskiego. Od lipca 2018 r. nie ma żadnych plotek o ich rozwodzie. Co więcej, zachowują więź i są gotowi do świętowania swojej drugiej rocznicy we wrześniu 2018 roku.

Jak Natasha Raskin gromadzi wartość netto?

Natasha Raskin zgromadziła swoją wartość netto jako członek reality TV, specjalizująca się w szkockich antykach i sztuce. Po występie w programie BBC zebrała przyzwoitą pensję, Jedyny program od 2017 do 2018 jako reporter. Jej udział jako stały współpracownik w programie BBC, takim jak Chłostać!, Wycieczka po antykach, oraz Wycieczka objazdowa z antykami celebrytów służył do uzyskania pewnych dochodów. Jej występy w programach takich jak Bitwy bagażowe, Mecz muzyczny, oraz Tyle ile jest warte dodatkowo pomogła zwiększyć jej wartość netto.

W wieku 22 lat ekspert sztuki pracował w prawyborach w 2008 roku dla 44. prezydenta USA Baracka Obamy na półkuli północnej. Następnie wróciła do rodzinnego miasta i dołączyła do aukcji Glasgow zajmującej się szkocką sztuką współczesną. W 2015 roku zadebiutowała w telewizji i wystąpiła w programie BBC, Wycieczka objazdowa z antykami . Ona dołączyła Łowca Okazji w sieci BBC w 2017 roku i pracował jako prezenter podróżujący w górę iw dół do miast i wiosek w Wielkiej Brytanii.

Przeczytaj o pierwszej prezenterce BBC : Angela Rippon Partner, młoda, zamężna - więcej faktów na temat angielskiej prezenterki telewizyjnej

Urodzony w Glasgow przybył do brytyjskiego programu telewizyjnego, Jedyny program jako reporter pod koniec 2017 roku. W programie BBC One Natasza opowiadała o historiach i gorących tematach w całym kraju. W odcinku wyemitowanym 22 maja 2018 roku wystąpiła wraz z prezenterem Alexem Jonesem i Mattem Bakerem.

Krótki życiorys

Urodzona w 1986 roku Natasha Raskin pochodzi z Glasgow w Szkocji. Zanim zostaniesz sprzedawcą antyków, chciała pójść w ślady rodziców i otworzyć restaurację w Glasgow. Jej miłośnicy sztuki i kolekcjonerzy rodzice Philip Raskin i Barbara Raskin są właścicielami restauracji The Inn On The Green w Paignton. Jej ojciec, Philip, jest odnoszącym sukcesy szkockim artystą, który specjalizuje się w malowaniu pejzaży i pejzaży morskich.

Natasha ma metr osiemdziesiąt wzrostu i posiada obywatelstwo szkockie. Początkowo uczęszczała do college'u prawniczego, ale nie ukończyła studiów prawniczych i po roku zrezygnowała. Sztuka z Uniwersytetu w Glasgow. Zgodnie z wiki pomogła ojcu Filipowi i po ukończeniu studiów założyła z nim firmę dostarczającą dzieła sztuki.

Zalecane