blog

Natasha Staniszewski Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak i Wynagrodzenie

Reporterka sportowa, dziennikarka i prezenterka „SportsCenter”, flagowego programu informacyjnego i informacyjnego The Sports Channel (TSN), znająca byłą hokeistkę w dzieciństwie iw wieku dorosłym, jest Natasha Staniszewski. Urodziła się w Edmonton w stanie Alberta 24 maja 1979 roku w rodzinie swoich rodziców i dorastała z rodzeństwem jako brat, który jest hokeistą, a także lokalnym topowym hokeistą. Ukończyła studia biznesowe na Uniwersytecie Alberty.

 Natasha Staniszewski Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak i Wynagrodzenie

Rozwój kariery:

Karierę rozpoczęła w 2006 roku w CTV Yorkton, gdzie pracowała głównie jako dziennikarka wiadomości, zanim zaczęła reportaże sportowe w CTV Prince Albert. Wróciła do CTV Saskatoon jako prezenterka sportowa stacji i dziennikarka relacjonująca mecz WHL i University w 2007 roku. Natasha wróciła do CTV Edmonton dwa lata później, w 2009 roku, podczas gdy relacjonowała „Edmonton Oilers”, „Eskimos” i „Grey Cup”. ” w 2010 r. i był gospodarzem najwyżej notowanego wieczornego i weekendowego programu sportowego na kanale. Obecnie dziewczyna jest prezenterką flagowego programu informacyjnego i informacyjnego SportsCenter i TSN.

Brzeczka netto i wynagrodzenie:

Prezenterka sportowa i prezenterka telewizyjna Natasha ma szacunkową wartość netto w wysokości 1 miliona dolarów, a także ma ogromną pensję. Ludzie szanują ją jako oddaną i pracowitą kobiecą osobowość medialną, ponieważ zawsze koncentruje się na swojej pracy i obowiązkach, aby była w stanie zarobić taką wartość netto, a ludzie nazywali ją również jedną z najbardziej utalentowanych prezenterów sportowych. Nie możemy ustalić, czy ta pani jest aktywna w pracach społecznych, czy nie, ale uważamy, że Natasza bierze również pewną odpowiedzialność za społeczeństwo. Dziewczyna korzysta również z drogich gadżetów, a także samochodu, który niedawno kupiła i również mieszka w swoim luksusowym domu.

Czy jest mężatką, czy nadal randkuje?

Gorąca i odważna amerykańska postać medialna Staniszewski nie ujawniła dużo więcej informacji na temat swoich prywatnych osób”, więc trudno jest również uzyskać informacje o jej danych osobowych. Ale znaleźliśmy kilka interesujących i zaskakujących faktów na temat jej życia małżeńskiego. Do dnia dzisiejszego nie wyszła za mąż, więc jej mąż i rozwód były niemożliwe. Ale Staniszewski spotyka się romantycznie z kimś, ze swoim przystojnym chłopakiem. Według jej wywiadu na jakiejś wiki, jej partnerem miłosnym jest Jack, ale niektóre czołowe media podały również, że pary nie były oficjalnie małżeństwem, ale żyją razem, jak kilka lat temu. Natasza powiedziała też, że niedługo się pobiorą, więc w końcu nasze najlepsze życzenia dla nich żyj szczęśliwie razem na zawsze.

Bio i fakty:

37-letnia amerykańska prezenterka sportowa Staniszewski wyszła jeszcze za mąż, ale spotyka się z przystojnym facetem. Pani skupia się głównie na swoim zawodzie, swojej pracy i pracy, podczas gdy dziewczyna również zarobiła ogromną wartość netto. Ma atrakcyjną sylwetkę z ładnymi, szczupłymi rozmiarami ciała, a także stoi na swoim wysokim wzroście 5 stóp 8 cali i średniej wadze. Jest również znana ze swoich pięknych, uwodzicielskich wymiarów ciała 33-24-35 cali. Staniszewski jest również dostępny na jej oficjalnym koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane