blog

Nathan Schwandt Wiki: Randki, aby podzielić szczegóły z Jeffree Star

Internetowa sensacja, Nathan Schwandt, najbardziej znany jako gwiazda Instagrama, uderzył w świat Internetu po tym, jak zobaczył, jak spotyka się z transseksualnym amerykańskim piosenkarzem, autorem tekstów i projektantem mody, Jeffree Starem. Poza tym Nathan ma na swoim Instagramie ogromnego fana, który uczynił go nie mniejszym niż jakakolwiek celebrytka.

 Nathan Schwandt Wiki: Randki, aby podzielić szczegóły z Jeffree Star

Często pojawiał się na kanale YouTube Jeffree, a nawet pracował jako kierownik działu wysyłki firmy Jeffree, Kosmetyki Jeffree Star . Wzorował się także na różnych produktach Jeffree.

Wiki Nathana Schwandta, Wiek, Urodziny

Nathan urodził się 19 sierpnia 1993 roku w Michigan w USA. Obecnie mieszka jednak w Los Angeles w Kalifornii. Jest pierwszym dzieckiem swoich rodziców i ma młodszego brata o imieniu Zachary Taylor Schwandt. Jego ojciec pojawił się również na kanale YouTube Jeffree.

Wzrost, zainteresowania

Nathan, który stoi na wysokości 1,75 m (5'9'), jest wielkim miłośnikiem gitary i utalentowanym skateboarderem.

Jak Nathan poznał potentata makijażu?

Nathan znalazł się w centrum uwagi jako chłopak potentata makijażu i osobowości internetowej, Jeffree Star. Nathan był obserwatorem gwiazdy na Instagramie, a Jeffree zauważył go po tym, jak Nathan wysłał mu wiadomość. Początkowo zaczęli się komunikować i stali się bliskimi przyjaciółmi.

Również osobowość internetowa: Rozwód Tanyi Burr z mężem: wartość netto, utrata wagi

Nathan Schwandt rozstaje się z Jeffree Star

Najsłynniejsza para w mediach społecznościowych - Nathan Schwandt i Jeffree Star oficjalnie rozstali się po pięciu latach randkowania. Jeffree potwierdził podział 11 stycznia 2020 r. za pośrednictwem filmu na YouTube i tweeta. Jego twitter, który ma 6,17 miliona, pokazał jego film z rozdzierającym serce podpisem,

„Zerwaliśmy… Przepraszam za ciszę, próbowałem się wyleczyć i było to naprawdę trudne”.

W filmie zatytułowanym Zerwaliśmy , Jeffree ujawnił, że rozstali się kilka tygodni temu, a nawet wyraził głęboki żal z powodu utraty bratniej duszy. Gwiazda YouTube skomentowała dalej:

„Byliśmy zbyt zajęci przebywaniem tam dla siebie nawzajem, że zapomnieliśmy być tam dla siebie”.

Jeffree zakończył film, mówiąc, że on i Nathan pozostaną przyjaciółmi i zawsze będą do siebie żywić uczucia.

Szczegóły oskarżenia

Po rozpadzie media szybko tworzyły plotki na hipotetycznej podstawie. Dramat w YouTube oskarżył Nathana o oszukanie Jeffree dla innej kobiety. Sugerowało to, że Nathan był w Malibu z kobietą, podczas gdy Jeffree opublikował film o rozstaniu 11 stycznia 2020 r.

wesoły gwiazda: Ryan Cabrera Wiki, Żonaty lub Dziewczyna, Randki, wesoły i Net Worth

Wyszedł z cierpliwości Jeffree, gdy inny znany dramat, Nick Snider, również zamieścił na Twitterze ten sam post (plotkę) na swojej osi czasu. Jeffree szybko odpowiedział na tweeta, twierdząc, że oskarżenia były fałszywe. Wspomniał nawet, że Nathan był razem z nim, kiedy pojawiły się zarzuty.

Oznaczony Gold Digger za randki z Jeffree

Nathan był wcześniej uważany za poszukiwacza złota za spotykanie się z Jeffree. Został zrównany z tytułem „wesoły za wynagrodzenie”, ponieważ nigdy nie umawiał się z żadnym mężczyzną przed Jeffree. Zakładano, że jest heteroseksualnym facetem, ponieważ jego poprzednie romanse dotyczyły tylko dziewczyn.

Z drugiej strony Jeffre był świadomy swojej seksualności, odkąd był w piątej klasie. Jednak na razie określa się jako androgyniczny.

Zalecane